reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej mamuśki:-) Mam nadzieje że święta udane;-) Święta święta i po świętach...:tak: Ja dziś zmyka m na ktg i okropnie się boję co to z tym moim maluszkiem że on Taki mały... Mam nadzieję że to tylko błąd pomiaru usg...
 
reklama
Witam poświątecznie.
Vegas bardzo mi przykro...tym bardziej ze u mnie tez nienajlepiej ze zdrowiem od Wigili boli mnie tył głowy w jednym miejscu z prawej strony,nie mogłam ruszac głowa jesc a wczoraj nie mogłam podniesc sie z łożka;((cały dzien wymiotowałam a dzisiaj mi słabo i dretwieja mi rece.Jak do jutra mi nie przejdzie to ide do lekarza ,ale nawet nie wiem czy mam tam kartoteke bo 12 lat temu byłam tam ostatni raz;/Boje się.:-(
 
mazia również trzymam kciuki. daj znac jak po wizycie...
sali kurcze dzis spróbuj isc do lekarza moze... mam nadzieje ze to nic strasznego...nie ma co odwlekac...


Dobra ide Mikolaja polozyc, i sama legna na łóżku poczytam :) obiad mam i to na ze 3-4 dni :-D tesciowa tyle nadawała jedzenia.. :-)
 
Witam witam:)

Dorotar
super fotki masz śliczną córeczkę:)

Vegas
bardzo mi przykro mam nadzieje że wszystko się ułoży i to nie będzie czarny scenariusz;/;/

Ewi trochę odpoczynku co??

Umi
a u nas jeszcze trwają święta:D

Liza uff dobrze że ostatnie... Dominice 2 piątki zostały:)

Mazia no no czekamy na relację z wizyty:) No teraz to teoretycznie jesteś chodzącą bombą:)

Sali
nie ma na co czekać leć do lekarza!!!

Meklaudia
też to w wakacje przerabiałam;/ moja straszne plechy miała w buzi coś okropnego dla dziecka:/

No po świętach ale dla nas to leniuchowanie właśnie się zaczęło:)
Domka masę prezentów dostała dwie barbie , kena Alladyna suszarkę do włosów która dmucha kucyki pony puzzle z księźniczkami masę ubranek i jeszcze czekamy na głowę lali do czesania bo moje przyjaciółki kupiły:)
My od niedzieli jesteśmy u rodziców i jest ojoj najpierw impreza u dziadka, potem poszłam na after wigilie z przyjaciółkami do wróciliśmy o 3 w nocy bardzo weseli na wczoraj też się umówiliśmy że przypomnimy sobie stare czasy i pojechaliśmy na sztacheta party hahah oj też weseli wróciliśmy ja trochę dziś cierpię brzuszek mnie boli z przedwkowania:p:p Ale fajnie bo super czas spędziliśmy:) Domka właśnie katuje moją siostrę bo ją czesze i suszy swoja suszarką:)
A i rodzina nam się powiększa brat C z żoną spodziewają się pierwszego dziecka i zrobili na wigilii wszystkim niespodziankę:) W lipcu dołączy do nas kolejne maleństwo:)
 
witam wszystkich .. mam pewien problem, mam 18 lat (w marcu 19) wczoraj zrobiłam test i okazało się że jestem w ciąży ... gdy zobaczyłam te 2 kreski na teście o mało nie zemdlałam. z moim chłopakiem znamy się dosyć długo ale jesteśmy ze sobą dopiero od 5 miesięcy ... mimo to się kochamy, na prawdę jestem szczęśliwa że mam takiego chłopaka, bo mimo tak młodego wieku, ucieszył się że będzie tatą. On w tym roku konczy szkole, prace ma zalatwiona, nie wiem czemu ale drazni mnie jego pewnosc siebie, ze bedzie dobrze, ze damy rade ... No cóż ... ja tego powiedzieć nie mogę, jestem przerażona .. szkoła jeszcze nie skończona ... zacznie się głupie gadanie ludzi ... nie mówiąc już o odpowiedzialności .. boję się, strasznie się boję że sobie nie poradzę. Jest jeszcze jeden problem, otóż moi rodzice mieszkają w Holandii, a ja w Polsce z babcią. Wyjechać nie mogę, babcia mi nie poomże ze względów zdrowotnych, Mój chłopak powiadomił o wszystkim na razie swoją babcię, która stwierdziła że wszystko będzie i nam pomoże, on chce żebym się do niego przeprowadziła.Jak dla mnie to na razie o wiele za dużo, nie wiem co robić, nie wiem co myśleć. Boje się strasznie :( ze nie poradzę sobie jako mama. Ze jestem za mloda ... prosiłabym o jakieś rady ? nie wiem cokolwiek ..

ps. Moja mama juz tez wie ... na poczatku bylo zdziwienie, ale stwierdzila ze co sie stalo to sie nie odstanie i teraz nalezy sie tylko cieszyc. Ona sama jest w ciazy (ma 40 lat ) i powiedziala mi o tym kilka dni wczesniej .. za duzo tego wszystkiego za duzo ...
 
Gratuluje ! Wiem że pewnie się boisz jak to będzie ale z doświadczenia moich koleżanek wiem że lepiej mieć dziecko wcześniej niż później :) Narazie uspokój się masz 9 miesięcy na pogodzenie się z myślą że jesteś w ciąży i będziesz miała dziecko. Musisz sobie wszystko przemyśleć poukładać kto będzie mógł ci pomóc w opiece nad dzieckiem. STudia jak najabrdziej będziesz mogła zrobić, pewnie latwiej bedzie zdecydować się na zaoczne bo wtedy mąż będzie opiekował się dzieckiem w domu. Mojej koleżanki mama podobnie była w ciąży kiedy dowiedziała się że córka 21 lat bedzie miała dziecko. Teraz mają dzieci w podobnym wieku, które bardzo lubią ze sobą przeżywac. Także głowa do góry wszystko się ułoży :)
 
Ja zostalam mama wieku 19 ipoł. tez bedziesz miala tyle samo co ja ;) czy jestes za młoda.. moze i tak.. ale najwazniejsza czy odpowiedzialna do tej roli. szkole skonczysz w czerwcu a urodzisz w wrzesniu:)
do tego bedziesz mloda mama;) w wieku 30 lat kiedy inne mamy bedą w pieluchach ty bedziesz dziecko ktore bedzie nawet samo przychodzilo z szkoly.
niemasz sie co martwic wiesz ze rodzina Ci pomoze ze chlopak sie cieszy..
uszy do góry i ciesz sie tym piekny stanem..
 
Witam;)
U nas po swietach, dzis wrocilsimy;-)bylismy 2 dni u Ł rodzicow i dzien u moich naszczescie tylko tyle bo juz cos mnie trafialo, niecierpie do nich jezdzic. Maly byl bardzo grzeczny, kzdy sie zachwycal ze u nikogo nie plaklal tylko sie smial:-DŁ kuzyn ma dziecko z kwietnia troche chude i nasluchalismy sie ze nasz taki duzy a ich nie widzielismy malej bo piszczy gdy widzi nowe osoby i nie wychodzili z nia bo pozniej maja armageon przez ponad godz.
Dorotar fajna rodzinka, kurcze masz 24 lata a ja za mies 23 i wygladam jak siksa, Tobie bym dala ze 26;-)Wszystkiego naj;-)lepiej pozno niz wcale;-)
Kasiek ja wypilam 4 kieliszki wodki i w glowie sie krecilo, juz zapomnialam jak to jest wypic i sie zabawic...Domka pewnie zadowolona z prezentow:tak:moj dostal zabawki prawie kazda grajaca i troche ubranek
Vegas Martynka jest urocza;-)mam nadzieje ze z tesciowa bedzie ok
Mazia tez czekam na wiesci;-)
 
reklama
Nie mam kiedy isc do lekarza D bedzie dopiero o 20 a i tak od razu do szpitala chce isc ,w przychodni nic mi nie pomogą:(
 
Do góry