reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hejka

Jejku ale marna produkcja ;p
kaama widze ze ciagle nie masz naprawionego błedu ;/ ehhh wspolczuje ;]
sali włąsnie jak tam sie czujesz???

Co robicie w weekend? jak sylwestra spędzacie?
 
reklama
Hej

Mazia
moja koleżanka ze studiów też miała na 6 stycznia ale nie wytrzymała bo widziałam zdjęcia małej u jej męża na NK ale Tobie też nie dużo zostało:)

Malwina fanie że miło święta spędziliście:) Współczuję kataru:/

Vegas współczuję jak Jurek się trzyma??

Snoopy 14 fajny:)

Koniczynka
no to jest minus ślubów zimowych może i ładnie ale ja chciałam mieć w lecie i miałam:)

Anula
u mojego chrzestnego jego wnuk jest z 19 sierpnia więc skończył 4 miesiące i waży 8 kg:p

Dorotar
ładnie mały przybiera:)


Hej hej wczoraj się wcale nie odzywałam bo mnie pozamiatało chyba przytrułam się tym jedzeniem i alkoholem;/ Chrzestny przywiózł z Norwegii łososia i się odleić nie mogłam piłam przepyszny likierek co też przywiózł i też odleić się nie mogłam a to ciasto a to to a potem ze znajomymi jak pojechaliśmy poprawiłam to piwami i nawet pijana nie byłam normalnie przyszłam. A rano!!! Masakra brzuch nie bolał potem każdy staw i mięsień... Puściło mnie o 22.
Domka ok cały czas się bawi nowymi zabawkami i z ciocią...
 
Hej:-) Wydaje mi się że dotrzymam do terminu a nawet może ponad... no ale cóż może się zdażyć że wszystko jest ok i nie ma żadnych przesłanek do porodu a tu...:szok: no ale jak kaamaa pisze jeszcze 4 dni i mam nadzieję że bąbel wytrzyma tyle i nie zapragnie ujżeć mamy:-D
 
LIZA- no nie naprawili przez to mniej piszę a raczej podczytuje ;-) strasznie to wkurzające.... A co do Sylwestra to my będziemy świętować w "remizie" teraz wyremontowana robi za wioskową salę na chrzciny itp. ot taka skromna imprezka na ok 50os. sami swoi :tak:________________KASIEK- ja miałam termin na 01.01 a urodziłam 13.01 ale na styczniówkach były dziewczyny które już 20.12 rodziły :tak:________________ Ale mam lenia, teraz dzwonił J i też mówi że tylko łażą i nic nie chce im się robić :-D
 
Musisz dac sobie czas, oswoic sie z tą myślą, ja w pierwsza ciąza zaszłam majac 17,5 roku, w drugą tez niespodziewana jak mialam 18,5 ;P (i w dodatku o niej dowiedzialam sie w przelomie5-6mies...) Dałam rade skonczylam szkole, zdalam mature ;-), wazne ze bedziecie sie razem wspierac z chlopakiem a nie walczyc...
Trzymam kciuki za Ciebie i maluszka! :*
 
mazia oj juz malutko zostalo :)))) Ciekawe kiedy bobas zechce wyjsc ;-)

kaama to fajnie ze macie gdzie imprezowac:-)

My niewiem co bedziemy robic, tesciowie chcieli by starszaki zawiezc do nich na week;P ale nam sie tutaj nie usmiecha siedziec bo u moich rodziców bedzie moj brat i bede nas zmuszac by isc do nich ;] wolałabym juz u tesciów posiedziec ;] zobaczymy, pewnie sie przed piatkiem maz skontaktuje z nimi co i jak wkoncu...
 
Kamma no wiem i wiem że to silniejsze ale jakby się udało to wolałamby poczekać... To Twoje ładnie Ci poczekała prawie 2 tygodnie:)

Liza co do Sylwestra nie wiem bo w końcu nas stok nie jedziemy bo za ciepło;/ Znajomi coś mówili o jakiś Sylwestrze u nas ale C jeszcze się z nimi nie kontaktował:/
 
KASIEK- chyba zołzę wykurzyła wizja cesarki, 2 razy ją wyganiali a ona nic, we wtorek mi oznajmili że następnego dnia CC, a o 4:30 zaczęły się regularne skurcze :-D i 18:35 zołza była z Nami, nie ma to jak siła perswazji :-D
 
reklama
Do góry