reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

fikusek To może jeszcze gimnastyczką zostaniesz;-):-D
kasia, liza Już czas zacząć planować wesela;-):-D
mariolcia Świetnie, że poród nie taki zły- łatwiej będzie zdecydować się na kolejny:-p:-D

Ostatnio byłam na przeglądzie u dentysty i niby wszystko ok, jedynie do obserwacji. Tylko nie wiem, dlaczego dosyć często mnie zęby bolą:sorry2:
 
reklama
Witam.
Kama Dobrze że już lepiej się czujesz.
Gosia i jak po wizycie, mam nadzieję że wszystko dobrze.:tak:.
Liza U m,nie też wczoraj cały dzień mgła i dzisiaj też się tak zapowiada.:confused:.
Wampi Tyle zębów na raz, :szok:współczuję.
ANula Super czapeczka.
Mariolcia Super że już w domku i że źle nie wspominasz porodu. Zaglądaj w miarę możliwości.:tak:. a spróbuj jakoś w innej pozycji moze karmić z tej drugiej piersi tak żeby oszukać że je z tej co lubi.:tak:.
 
Mariolcia witaj. Zazdroszcze udanego porodu,moja nie pozwolila mi normalnie sie pomeczyc wiec mnie niestety pocięli :dry:
Co do karmienia to tak jak juz dziewczyny pisaly- jak najczęściej przystawiaj do tej mniej chcianej ;-) moze wyplyw pokarmu jest za szybki lub jest go za duzo,wiec przed przystawieniem troszeczke mleka odciagnij. Byc moze zaczyna Ci sie nawal mleczny;-) mozesz trz sprobowac ze zmiana pozycji istnienia.

KasiaF mi przed chwilą trz posta wcielo

Kamaa czekalam w kolejce do tego dentysty,ale musialam juz do pracy leciec i do gabinetu juz nie weszlam

Malwina ja 2 lata temu bylam na Slowacji,ceny wyjazdu takie same jak w Polsce a warunki zdecydowanie lepsze. no i mam wieczna pamiatke z wyjazdu- Majkę ;-) :-D
 
Ostatnia edycja:
Hej hoł

EWI to u mnie dzis juz slonce sie przebija! ale na dworku bylo -2 :tak: planuje wyjsc na dwórek kolo 10 z dzieciakami by mlodszy troszke poszalał i podem padl ładnie ;-) no ale zobaczymy.:-)
KasiaF hehehe to u nas grany jest Mikołaj (kolega z grupy) i Tomek :-D najlepsze bylo ze ja kiedys po Hanie poszlam i widzialam ze siedziala z jakims chlopczykiem, potem w domu sie pytalam kto to byl i czmeu siedziala to najpierw udawala ze siedziala sama a potem sie speszyla i poszla do swojego pokoju :-D :happy: do tej pory sie nie przyznala kto to ;-) hihihihi
Lolkak ooo to mialas niezly prezencik z wyjazdu ;-) hehehe
Wampi jeszcze 2 zeby wam zostaaly :szok: starsznie szybko piatki mu wyszly :szok: i po cichu zazdroszcze;P no ale u nas juz trójeczki w drodze, prawa zaczyna sie przebijac :tak:
Fikusek eeee to Ty rozciągnięta wiec nic sobie nie zrobilas pewnie, troszke mięsnie naciągnelas :tak:

Nocka oki, pierwsze przebudzenie kolo 2:30 wiec super, a potem kolo 5 przeniosłam dgo do siebie i wymeczylam meza :-D hahahaha :happy: od dzis nowe opakowanie tabletek, tylko M ma mi zakupic jak po Hanie pojedzie od brata i przyjedzie na obiad :tak:
No i ide kombinowac cos w pokoju Hani, bo Mlody strasznie wchodzi na łózko do włacznika swaitla, i raz juz spadl z łóżka i ma guza sporego ;/ chce tego unkinąc ale kurcze nie mam zabardzo jak przestawic.... cos pokombinuje zaraz.... :-)
A potem ubranka poskladam i moze posciel wyniose niech sie zmrozi :-) na dworze jest super az chce sie robic cos :tak:
Na obiadek maz wczoraj zrobil barszczyk bialy <mniam>
 
witam. nocka w miare,ale na dworze znowu mgla jak nie wiem co. i zimnoooo... mlody spi a na obiad dzis cuduje szczawiowa ;p

liza ja niewiem co te dzieci maja z tymi wlacznikami swiatla i kontaktami. moj kacper to po prostu uwielbia pstrykac i wyjmowac z gniazdka wtyczki..

fikusek a powiedz Ty mi ile bys za niego chciala. ja tez kiedys gimnastyke uprawialam ale teraz jak bym szpagat zrobila to bym chyba sie rozerwala.. ;p

lolkak fajny prezencik ;) pamiatka do konca zycia
 
reklama
beacia moj identycznie ;P tylko własnie w tym problem ze teraz do włacznika wchodzi a po drugiej stronie pokoju jest kontakt :| tyle ze tam nie spadnie na sciane a tutaj spadł na podloge ;/

No ide walczyc, poki chlopaki sie bawia ładnie razem :-)
 
Do góry