reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Liza dużo zdrówka dla was


SDC12085.jpgSDC12091.jpg
 
reklama
dzien doberek :-):-);-):-);-);-)
No a ja dzisiaj wolny dzien od szkoły :-D
wczoraj mi sie zapomniało ze mama idzie dzisiaj do lekarza ;-)
no i dzisiaj sie dowie kiedy do szpitala...

Młody od 7 nie śpi :-(
A na dworze pada !:-:)-:)-:)-(



Ewi
gratki kochana :-D bierz dzieciaczki i wpadaj no domnie :-D
Liza a dziękuję , wszystko wporządeczku ;-) ;*
Elwirka zakochałam sie w Oliwki włosach ;* cudeńko ;*
Aguś witaj ;*
 
Ostatnia edycja:
Ewi, gratuluję :]
cool2.gif

Aguś, witaj, napisz coś więcej o sobie.
Liza, powiem Ci szczerze, podziwiam. Ja mam jedno dziecko, ale opieka nad nim plus ogarnięcie domu i obiad odbywa się kosztem tego, że nie zrobię koło siebie. I odwrotnie, jak coś zrobię koło siebie, to jakaś rzecz w domu ucierpi. Więc naprawdę podziwiam, że Ty przy trójeczce tak sobie dajesz radę. :)
Młoda mamusia, u nas słonecznie, ogarnę trochę domek i ruszamy na spacerek.
Elwirka, Oliwka słodziutka, ma śliczne oczy :)
Agnieszka, jak tam Igorek? Lepiej?
Gosia, jak córunia?
KasiaF, nie martw się. Trzymam kciuki za poszukiwania. Powodzenia.

A u nas 3 pobudki były, ech, te zęby tak ślamazarnie idą. A tu jeszcze 14 przed nami. Malwinka wariuje u siebie w pokoju, zrzucając wszystko z szafek (to ostatni jej ulubiona zabawa), więc mam chwilkę wytchnienia. :]
 
reklama
Do góry