reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
kasiaf przez posrednika zawsze drozej... moze uda sie znalezc cos tanszego? powodzenia w dalszym szukaniu
gosdia dobrze sie czuje, juz pisalam :) tez sie nie moge doczekac...uwierz!
Liza jak Ci idzie z papryka?
Ewi pisz szybko czy zdalas czy nie :-D
 
gosdia, asheara jak daje rade? niewiem, ale w tej chwili padam na pysk i mam chec spac....:( jestem padnieta do tego chora:( katar mam :(
asheara u mnie Hania chodzi do zerówki, Daniel i Miki w domu ze mną.
Herbata z papryką pomógł mi M. w 2,5h sie uwineliśmy, i wyszlo 24 słoiki litrowe...
EWI i jak tam??? nic nie piszesz, opijasz prawko???


Dzieciaki spią, ja obejrze seriale "jakos" i ide spac.... ehhhh padne jak mucha chyba...
Miłego wieczorka zycze.
 
Herbata, przepraszam ja nie doczytałam chyba. Najważniejsze, że jest ok ;)
Liza, zdrówka dla Ciebie!
Mnie też coś rozwala, czuję się masakrycznie. Zosia śpi, to też oglądam seriale i prasuje ;/
 
Oj widzę, że się Laski sypiecie.
Liza Gosdia zdrówka;*
Ewi jak tam? Bo w napięciu trzymasz:p
KasiaF zdrówka dla Małego. Gratki zdanego examu. Normalnie Ci zazdroszczę, że za 1 razem:) Powodzenia w szukaniu mieszkanka;*
ViKamcia jak Emma sama siada to znaczy, że jest gotowa i jej mięśnie takoż. Spokojnie:) Super masz avatarek:)
Liza aleś mi smaka na leczo zrobiła, osz Ty:p Też musiałabym zrobić.
 
dobry wieczór ;-):-)

spędziłam dzisiaj w szkole 7h a jutro 9h mnie czeka :-:)-( ...
Później byłam na chwile z młodym na dowrze niedawno wróciłam z solarium :-D teraz wpierdzielam orzeski :-) i ide zaraz spać :-D ;-)

Więc zycze wam spokojnej nocki ;*
i całuje was kochane w czółko ;*

A własnie miałam sie zapytać co sie dzieje z Daffi i Rox ? ?
 
gosdia nie przepraszaj! :-D ciesze sie ze pytasz! zdrowka dla Ciebie!
Liza nie dziwie sie ze padnieta jestes, ja tez wczoraj zasnelam jak niemowle... zdroweczka :*
Ewi chwal sie!
Mloda milego dnia w szkole... ale sie ciesze ze juz nie musze chodzic ;-)

ja po 4.00 wstalam i nie wiem co ze soba zrobic. pocwiczylam, umylam wlosy, chyba czas budzic lenia :-p
 
No jakie Wy niecierpliwe. Ja do domu zjechałam po 20 i uwierzcie lub nie ale nie miałam już nawet siły pisać. Ogłaszam że wczorajszy egzamin zakończyłam z wynikiem pozytywnym.:-D
Kasiek Dzieciaki jeszcze od czasu do czasu smarkają ale staram się je na dwór wyganiać często to jest lepiej.:tak: to rodzinka C jakaś taka "zabawowa" jest widzę.
KaisaF Gratuluje zdanego prawka. masz już dokument?
Kamcia Mi się wydaje że jeśli dziecko same z własnej nieprzymuszonej woli siada to nic złego, co innego żeby na siłę sadzać i podpierać, nawet na kolanach nie możną tak naprawdę trzymać dziecka w pozycji siedzącej póki samo nie siedzi.;-)
Agnieszka zdrówka dla Igorka, a jak dzisiaj jest?
Liza Umi Dzięki za kciuki, przydały się. :tak:
Liza no to żeście się pozarażali od Hani. oby przeszło jak najszybciej. Ja wczoraj wróciłam grubo po 20, nawet z telefonu nie miałam siły napisać.

gosia jeszcze raz zdrówka dla Amelki.
 
reklama
Hej

EWI GRATULACJEeeeeeeeeee!!!!! :-) :tak:
Elwirka wspolczuje nocki ;P u nas byly 2 pobudki w tymjedna do hani druga do Mikusia a tak to oki.
młoda a u was jak tam? lepiej?

M zawiózł Hanie do szkoly wiec dzis odpoczywam, pojad tylko po nią potem taty samochodem i przy okazji chleb tez kupie. M poszedl do mojego brata popracowac :)happy: juz za dlugo byl w domu o te 3 dni hahaha ), a ja dzis nie mam nic w planach szczególnego i męczącego, odpoczywam, bo za duzo ostatnio i tak zrobiłam. Do tego rozkłada mnie choroba, normalnie szok.... ale staram sie, biore leki te co lekarka M zapisała bo mamy to samo wsio, ;] czekam az sloneczko wyjdzie i na dwór wyjdziemy:) no i dzis bede pasztet robic :) mniammm...
Wczoraj pojechalismy do pracy M po RMUA do zwolnienia ( ma je do dzis w sumie i jutro do roboty) i jak wracalismy na plac zabaw skoczylismy bo po drodze;) ale dzieciaki radoche mialy, zdjec zrobilam troszke ale nie wrzucalam na kompa jeszcze;P
Ide jakieś śniadanie zrobić...
Pisząc tego posta kichałam z 15 razy :| wrrrrrrrrr
 
Ostatnia edycja:
Do góry