reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kasiek88kasiek czasami nie wierze że kobiety rodzą w tak krótkim czasie, niektóre to mają szczęście :-) strach odkładam na później:no: a co do zdjęcia- w końcu młoda mama:D

młodamamusia18 nie denerwuj się te chłopy jak czasami coś palną to aż szkoda słów.... ostatnio mój K powiedział do mnie że nic nie robie tylko leże w łóżku i sie bycze myślałam że mu ze złości... urwę :wściekła/y: czasami chciałabym aby oni sie przekonali jak to jest chodzić z brzuchem w takie upały i zajmować się dzieckiem, tylko narzekać potrafią, gorzej niż my :D


A tak poza tym to czytałyście może ten wątek na naszym forum? https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/porod-na-wesolo-7030/ ja osobiście nieźle się uśmiałam:) młodamamusia18 może to Ci poprawi humorek:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ojj chłopami nie ma co się przejmowac! Mój też mówi, że w domu nic nie robie a jak przychodzi weekend i daje mu małego żeby przez cały dzień się zajmował to błaga mnie żebym Fifiego wzięła i się wkurza że mały np nie chce się uspokoic...

Młoda
Zdrówka dla Małego, wierze,że Rafcio tyle przesypia, ale on jest na butli a mój na cycku.. także zawsze będzie różnica...dla mnie 5h na cycku to jest strasznie dużo... i nie mogę się doczekac kiedy będie przesypiał Wsze 7godzin:-)
 
ja dzis zalatwilam to co mialam zalatwic ale nei do konca. nie zdolalam dopchac sie w kolejke do lekarza zeby skierowania wziac i recepte wypisac ;/ no ale nic.. jutro na 8 musze byc gotowa bo na olsztyn ruszam :D a Kacpero zostaje z babcia. mam nadzieje ze ludzi nie rozjade :p

ewi ja jutro mam 5 jazde. do tej pory mialam 4 jazdy po godzinie po Nidzicy

mloda ja tez kiedys uslyszalam to samo od S. nie bylo fajnie

malwina super aktywnie czas spedzacie. zazdroszcze

kasiek pogoda dobijajaca, racja. jak tesciowa pojedzie, to rzadzic bedziesz :)

klaudix moj Kacper ma 7 miesiecy skonczone i dalej jest na cycu i nie pamietam takiego dnia
zeby przestal 7 godzin. u niego 4-5 max

rox to najwazniejsze ze praca ci sie podoba :)

takze do jutra kobietki :*
 
rox ja też nieźle się uśmiałam ale jeszcze nie czytałam wszystkich historii:-)

Dobra kobietki ja uciekam bo muszę jutro wcześnie wstać do ginekologa... mam nadzieję że to już ostatnia wizyta;-) A potem wybiore się na zakupy tak dla poprawy nastroju :D:D Pa:happy:
 
Hej hej
Cóż, u nas standard tygodniowy, tzn po pracy czas z córeczką, potem robienie obiadu i czas w 3kę. I tak będzie do pt:D

Elwirka brawa dla Małej:)
Młoda zdrówka dla Małego;*
Rox hehe to gdzie macie ten salon meblowy, że tak zimno?:p
Emiliana to już niebawem dzidzia będzie na świecie:)
 
Witam
My dzis po szczepieniu i była to tragedia,ja z Z nie moglismy dać rady żeby małego utrzymać tak sie biedak wyrywał i płakał że był cały bordowy i mokry,a mnie serce to myślałam że pęknie.On ma uraz juz do tego typu rzeczy bo przecież zaliczył juz dwa pobyty w szpitalu i jeszcze ostatnio to pobranie krwi ech...teraz tylko mam nadzieje że przejdzie to szczepienie bezobiawowo.
W piątek jedziemy do teściowej bo Z urlop zaczyna,a jutro do żłobka na ustalenie terminu.
A w czwartek na rozmowę z menagerem aby ustalić ostateczne warunki mojego powrotu do pracy,więc proszę trzymajcie kciuki aby poszło po mojej mysli.

Elwirka gratki dla Olisi ,zuch dziewczynka
Młoda zdrówka dla Rafałka,a temu Twojemu to należy się jak by to nasza kochana rox napisała szyszka w d...!
rox fajnie że w pracy ok,nie zapomnij jutro cieplejszych trzewiczków odziać hehe,a z kim Borysek siedzi jak ty w pracy jesteś?
Vegas mnie tez niedługo czeka rozstanie z małym tylko Ty masz fajniej bo Martynkę z mamą zostawiasz a ja muszę małego do żłobka oddać ech
e-miliana życzę szybkiego i bezbolesnego porodu.
klaudix jak stosunki z małżem ? mam nadzeje że juz ok
Dafii a gdzie ty kochana sie podziewasz? jak tam Julcia?
 
reklama
Do góry