reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
mloda gratulacje
agosia ajlepszego dla Kacperka :)

u nas tez dzis upalnie... Kacperek z dziadkami na spacerku, ja bylam odprawic S. do roboty i dopiero w czwartek wroci. Rano z malutkim w kosciolku, a teraz bede leciala do wujka :) pozniej wpadne bo na chwile chcialam zobaczyc czy mloda juz urodzila :)
 
Witam ja troszkę wczoraj po grilowalam i dzisiaj odsypiam. Mój T. już pojechał do pracy i mam czas tylko dla siebie więc zajrzałam do was a tu takie rewelacje.
Młodamamusia Gratulację!!:-)
Kornelinka trzymam kciuki za bete i gratuluję 5
Kasia Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
Klaudix Gratuluję maluszka:-)
Agusia Wszystkiego najlepszego dla Kacperka!
 
klaudix gratulacje

a my czekamy do jutra bo musimy zrobić już drugą bete
jeżeli bedzie troszke wyższa to żle jak dużo dobrze jak spada poroniłam :no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no:

ZDAŁAM DZIŚ EGZAMIN Z EKONOMIKI PRZEDSIĘBIORSTW NA 5 :cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:


STO LAT STO LAT KACPERKU

Kornelinka widzę,że skaczesz na inne fora skoro na innym Cię przejrzeli?
Teraz zmiana frontu???Dopiero co miałaś owulację a tu co,ciąża????
Dziewczyno opanuj się bo zaczynasz się gubić we własnych kłamstwach...

Młoda urodziła:D
Rafałek jest juz z nami:)

urodzil sie o 11:45 wazy 3550g i mierzy 58cm jest przesliczny napisala.

Młoda,kochana,serdeczne gratulacje!!!

teraz tylko czekac az wroca i zobaczymy uparciuszka:)
 
hej wieczorowo :) Kacperek już spi, a ja moge sobie na necie poszalec :) troszke się zmeczyłam tym dziesiejszym dniem, jak dla mnie to za cieplo, zle sie czuje w swojej skorze poporodowej jeszcze, nic nie moge schudnac, a z odchudzaniem tez nie bardzo bo karmie. no chyba ze wy znacie jakis sposob na schudniecie tylko tak zeby mleka nie stracic dla malego
 
Oj ja zawsze w tyle :-(

Młoda gratulacje :-) Super ,że Rafałek już na nami :-)

Kaludix wstyd się oprzyznac ,ale nie pamiętam czy juz Ci gratulowałam :zawstydzona/y: jeśli nie To MEGA WIELKIE gratulacje!!

Witam nowe mamy:tak:

U nas dziś strasznie gorąco było. Zjadałam chyba z 7 lodów:szok: byłoby więcej gdyby najbliższego sklepu nie zamykali tak wcześnie:-D

Majka ma taki katar,że prawie non stop idzie w ruch gruszka albo aspirator:dry; Cyca nie może doić,zupy nie chce. Na szczęście zjadła trochę owoców. Czuję,że noc to będzie masakra:no: Jutro w południe mamy wizytę u naszej pediatry,zobaczymy co powie
 
reklama
Do góry