reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dobra nieważne... Ty zrobiłas błąd więc wypadałoby przeprosić... To co robisz swiadczy tylko o Tobie i mi to juz powiewa..... KONIEC TEMATU!!!!
 
reklama
Ciekawe jak ty byś zareagowała na takie błędne ocenienie pomyśl sobie jak się poczułam przy takich oskarżeniach
no wiesz ale to ty zle sie w pierwszym poscie wyrazilas i jak widzisz nie tylko pati zwrocila uwage. Wyjasnilas i jest ok,ja tez czulam sie zniesmaczona ze w pewnym sensie wysmiewasz dzieci z zespolem downa(taka byla moja pierwsza msyl) ale pozniej pomyslalam o tym ze zle sie moglas wyrazic.
No ale przeprosiy dla Pati sie naleza. Nie klocmy sie,nie doprowadzmy do tego co tu bylo.
 
Czesc dziewczyny !!

Przepraszam, że tak się wbijam kiedyś z Wami pisałam ale teraz na bierząco tylko Was podczytuję :) hehe tylko chcę coś napisać do Femme.... przepraszam że tak odrazu wiem nie znasz mnie nie miałyśmy okazjii się poznać itp itd ale zawsze Was czytam na bierząco i wiem co tu się dzieje.... Wybacz ale jak przeczytałam Twój post odnośnie okularów to po prostu samą mnie zaskoczył że tak napisałaś o tym jak Twoje dziecie wygląda w oklarach... dopiero teraz jak wyjaśniłas dokładnie co miałas na myśli to dopiero zrozumiałam że nie miałaś nic złego na myśli... także nie miej pretensji do dziewczyn bo ja na początku tak samo przyjełam do wiadomosci to co napisałas jak pozostałe dziewczęta... wiem że napewno tak nie myślisz o swojej niuni... ale czasem coś napisać człowiek chce dobrze a ktoś inny odbierze to znacznie inaczej.... nie złość się kochana :) ale chyba każdy tak źle to zrozumiał....


Przepraszam z góry za wtrącanie!!
 
No kurcze słonce zachodzi....
Moze któras tez....?
hahahahahahahahaaaaaa :-D

:oo: ależ ty zabawna no boki zrywać.


PATRYCJA - przepraszam za tą niedorozwiniętą.


Ja rozumiem że mogło źle zabrzmieć widocznie tak było widząc wasze reakcję ale przykre jest to że znając się tyle czasu mogłyście o mnie tak pomyśleć u nowej osoby tak jak NATALII jestem w stanie spuścić głowę i przyznać się że źle to ujęłam ale przy starych forumowiczkach jestem w szoku że mogłyście tak o mnie pomyśleć. tyle.
 
Ostatnia edycja:
Daffi ale słodziaki, fajnie się bawili widać :-) ja chcialam Zuzkę zabrać ale stwierdziłam, że za wcześnie, z tego co widzę to jednak nie za wcześnie :-p musimy się wybrać też :tak:
 
Dziewczyny, nie mam czasu czytać, o co chodzi, ale mam nadzieję, że to już koniec tematu, żeby się atmosfera nie psuła :tak:
Wpadłam tylko na chwilkę, bo zaraz babcia wróci z małą ze spaceru, trzeba nakarmić dziecko i lecieć na pocztę, bo jakieś niespodziewane awizo przyszło i nie wiem, co to może być. A potem do pracy :-( Już mi się chce spać, więc nie wiem, jak wytrzymam, zwłaszcza że pobudkę dziś znowu miałam o 6 ;-)
kamcia zaświadczenie się znalazło :-)
kiniorek urodziła?
daffi Fajne foty, widać, że super zabawa była:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry