reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dziewczyny a pamiętacie, że jeszcze niedawno pisała z nami gosdia ?? Coś się ostatnio nie odzywa, może urodziła? ;-):-p chyba była blisko porodu.
 
reklama
Daffi ale słodziaki, fajnie się bawili widać :-) ja chcialam Zuzkę zabrać ale stwierdziłam, że za wcześnie, z tego co widzę to jednak nie za wcześnie :-p musimy się wybrać też :tak:

w niektorcyh taklich salach zabaw jest ograniczenie ze od 3 lat mozna.. a julke wpuscili.. wchdozila na takie wielkie wysokosci.. zrobilabym zdj ale nie moglam.. musialam pilnowac ze w razie jak sie zsunie to by ja lapac. bratowa z bratem nazwali julke kaskaderka.. ze taki 14 miesieczny brzdac tyle nakombinowal....
ale kacper jak sie fajnie bawil:D on jednak straszy bardziej swiadomy i w temacie:D no cud miód i orzeszki. nei moglam sie napatzrec jak bawil sie w gospodarza domu jak biegal za pilkami itp:)
 
Femme slowo pisane nigdy nie zastapiu mowionego i moze byc zawsze odebarne inaczej niz my mamy na mysli. Ale jest wyjasnione i jest ok:)

Daffi no widac ze udal sie wypad:) jak ja bylam z alanem to tez sie wyszalal ale za to zlapal tam grype zoladkowa i mam uraz:/
 
Daffi ja nabliżej w Pile mam taką salkę zabaw i raczej nie ma tam żadnego ograniczenia, myślę, że w końcu trzeba się wybrać :tak:
A tak w ogóle to gdzie się Twoja bratowa podziała? ;-);-)
 
yyy anetka ja prawie jej nie kojarze.... tylko nick.... :-p chodzi mi o gosdia

Daffi faaaaaaaaajne foty:-) Jula jak zwykle słodziachna;-)
 
Ostatnia edycja:
Daffi ja nabliżej w Pile mam taką salkę zabaw i raczej nie ma tam żadnego ograniczenia, myślę, że w końcu trzeba się wybrać :tak:
A tak w ogóle to gdzie się Twoja bratowa podziała? ;-);-)

no zniknela naarzie.. ona taka spokojna osobka.. napisala kilka postow ale cos mowi ze nie umie sie odnalezc... nie wczula sie w to i nie umie pisac na forach.. mzoe jeszcze ja przekonam... n ie wiem....
 
Daffi wiadomo, że na początku tak jest. Jakby dziewczyny poznała chociaż trochę to pewnie byłoby łatwiej :tak:
 
KONICZYNKA - oby to awizo to miła niespodzianka była :-p

ANETKA - to wy jeszcze na kuleczkach nigdy nie byliście ? Nina jest uzależniona :-D :-p

DAFFI - fajna zabawa na kulkach ja pamiętam jak Nina pierwszy raz poszła jakie byłyśmy zajarane obie :-D :-p
 
reklama
kasiuch... No pomyliłas sie o pare dni... Gabrysuia urodziła sie 27 grudnia ...A zainteresowało mnie to jak napisałas o benefitach.. mieszkam w wielkiej brytani..??
Ja mieszkałam w birmingham przez jakies 1,5 roku i było nawet fajnie... i muj ojciec tez załatwiał benefity... a jak wruciłam do polski to po jakis 4 miesiacach ojciec przeprowadził sie do londynu i tam jest do dzis...pracuje na autobusach..

femme A ile córeczka miała lat jak pierwszy raz poszłyscie??
 
Do góry