reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Ja juz wruciłam ze spacerku wyszalałysmy sie oby dwie... gabi dzis sama pchała wózek swój.. i przy okazji sama szła patrzyła pod nogi i morze sie z 3 razy przewruciła ale ja ja asekurowałam... nie wiem czy dobrze zrobiłam pozwalajac jej tak podreptac.. ale fajnie sobie radziła ja teraz jem obiadek a pżniej zabieram sie za pierogi ruskie.....czekam az gabunia pujdzie spac bo jest zmeczona a jak usnie to zrobie pierogi ruskie a do tego smietana oj... mniam!!
 
Hej ja ze złymi wieściami ... jednak ma taką wadę :-( okulary jej zamówiłam wygląda jak down no ale co zrobić póki co musi mieć takie :dry: 300zł dałam już z oprawkami ale ledwo co się zmieściłam w szkłach dziecięcych później jak jej zwiększą moc to będę musiała z tych normalnych zamawiać gdzie jedno szkoło 200zł kosztuje :no: masakra ... Jedyne co dobre to doktor mi wytłumaczył wszystko i powiedział że wada sama się będzie zmniejszała razem z tym jak Nina będzie rosła a widać duża dziewczyna więc dużo jej powinno zejść bo duża będzie ... i mówi że spokojnie do +3 czy nawet +2 dojdzie żeby się nie martwić ... tak więc od poniedziałku (bo okulary będą do odbioru) będę miała małą okularnicę :-p
 
No wiec tak.. niestety podatek sie placi ale juz zpalacon... dobrze ze taki niewielki:D

Cherie gratuluje zakupu auta i przpeieknie wygladasz w nowej fryzurze:D
az napatzrec sie nie moge tak slicznie:)

Femme wspolczuje Ninie i az nadal nie dowierzam ze taka spora wada. to ja zapisuje Julie do okulisty... mimo ze widzi super wg mnie to lepiej to sprawdzic.
 
okulary jej zamówiłam wygląda jak down
bez komentarza naprawde....
Od R kuzynki syn jak miał rok miał wade +8 ale nigdy nie słyszałam by tak sie o dziecku wyraziła....

a co maja powiedziec matki dziecki które sa np. poparzone?? tyle sie słyszy o takich dzieciach.... nie mam słów naprawde.
 
Ostatnia edycja:
Kasiuch fajnie że sie odezwałaś.... Jak Wam sie tam zyje??
a powoli.... jeszcze troche rzeczy tu mamy do zalatwienia....np. benefity, ale nie narzekam narazie.
a u was jak tam?? jak dzieciaczki?????wszyscy zdrowi??

kaamaa zmykaj z tym przpissem na przepisy:-D bo ja potem bede musiała 20 stron przekopywać

a i to sie wszystkich tyczy:-D bo ja zamiast przegladac 5 czy 6 stron to mam ponad 100 i tak szukam przepisów:-p
Kasiuch super ze sie przeprowadzacie, tym razem sami bedziecie?
nie wlasnie jeszcze nie, troche nam kaski zabraklo na mieszkanie, ale bedziemy troche blizej mojej kumpeli (a raczej bardzo blizej)i pokoj mamy 28m kwadr. mam nadzieje ze tam bedzie lepsza atmosfera:)

Przed chwila rozmawiałam z tesciowa i powiedziała ze nie wierzy mi ze wyszły 2 kreseczki na tescie :wściekła/y:
witam nowa mame:)-gratuluje 2 kreseeczek, i widze zemasz juz tez coreczke, dobrze policzylam ze ma urodziny 29.12??
Tak jak umi napisala zamieszkalam na str gdzie wygralam laptopa:D
cale dni klikalam zreszta patrycja9009 wie to najlepiej:D
az w koncu pojawil sie avatar konkursowy i szybko kliknelam w odpwoiedni.. widocznie dosc szybko bo sie udalo.. koelzanka ktora kliknela zaarz po mnie byla na 4 miesjcu dzis;p
gratuluje!

Zobacz załącznik 333459bez luznych ciuchow sie juz nie obejdzie... :) a taki byl latny przed :)
sliczny masz brzuszek ,!

Bedzie Piotrus,Kaja albo Wiktoria :) nie mozemy sie zdecydowac jeszcze :)
W tej chwili czasami robi mi sie niedobrze i slabo,troche sluzówkę nosa mam podrazniona i katar mnie meczy. Ale nudnosci juz przeszly.
A tak wyglądam :)
Zobacz załącznik 333471
ale laska z ciebie, MI tez Kaja sie bardzopodoba:)

witam sie dzis mam wene na pisanie, wspollokator widac zadowolony ze sie wyprowadzamy bo caly szczesliwy chodzi (dowiedzial sie dopiero rano)
a ja juz/dopiero spakowane 2 kartony....nie lubie przeprowadzek wlasnie ze wzgledu pakowania://///

CHERIE_ witam na mlodych mamach
 
Ostatnia edycja:
reklama
a powoli.... jeszcze troche rzeczy tu mamy do zalatwienia....np. benefity, ale nie narzekam narazie.
a u was jak tam?? jak dzieciaczki?????wszyscy zdrowi??
wiem że pewnie nie nadrabiałaś to napisze jeszcze raz... Kuba ma przepukline pachwinową i we wtorek okaże sie czy bedzie operowany.... a tak pozatym to u nas w porządku :)
 
Do góry