reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

PATRYCJA - ty chyba jakaś niedorozwinięta jesteś skoro myślisz że mówię/piszę to z jakimś krzywym wyrazem twarzy moja córcia i tak jest dla mnie najpiękniejsza i żadne okulary tego nie zmienią po prostu wygląda w nich śmiesznie bo same okulary nie są za ciekawe dla takich małych dzieci ale trudno żeby wyglądała w takich wielkich kołach jak miss :sorry: brak słów to mi na Ciebie że mogłaś pomyśleć o mnie w ten sposób.

DAFFI - no szok że ona z taką wadą normalnie funkcjonuje że nic nie dała po sobie poznać :no:
 
reklama
Bry przed wieczorowo...
Znów padnieta po spacerku... :dry:
Latem to chyba bede tylko lezec, sie opalac a dzieci biegac na około mnie :-D


Pati co do fryzurki to idz na zywiol i niech Ci fryzjerka cos wymysli ;-)
A co do tego co napisala femme to sie przyłaczam do Twojej opinii... przeciez Twój Seba tez w okularkach chodzil...
edit.chodzi o sam fakt femme ale sie nie czepiam, to Twoje dziecko :-p


Kasiuch to super ze jakos sie wsio uklada:-)
 
Ostatnia edycja:
bez komentarza naprawde....
Od R kuzynki syn jak miał rok miał wade +8 ale nigdy nie słyszałam by tak sie o dziecku wyraziła....

a co maja powiedziec matki dziecki które sa np. poparzone?? tyle sie słyszy o takich dzieciach.... nie mam słów naprawde.


Dobrze napisane!

Szczęka mi opadała......
Mam znajomą która ma czóreczkę z zespołem downa to tym bardziej mnie strzela jak słyszę takie porównanie, brawo! :sorry2:


Kasiuch mam nadzieję że będzie Wam się lepiej mieszkało na nowym miejscu.


W takim razie ja też muszę Julię na wizytę umówić....
 
Famme wiesz co.... tym co piszesz pokazujesz tylko ja bardzo sprawia Ci radość obrażanie innych...... jezeli myslisz że sprowokowałaś mnie tym to sie mylisz... tak to zabrzmiało i jak widac nie ja jedyna to zauważyłam.... tyle w temacie

Eliza troche sie boje iśc na całośc że łysa zostane :-D
 
KAAMAA - mój kuzyn też ma zespół downa i z takimi dziećmi często przebywałam za dzieciaka bo jeździłam na obozy czy coś i mam ogromny szacunek do takich dzieci źle zabrzmiało nie miało tak zabrzmieć to fakt tu Ci przyznam rację.

PATRYCJA - nikogo nie prowokuje po prostu zajebiści mi ciśnienie podniosłaś pisząc coś takiego :oo: chyba logiczne że dla mnie ona jest najpiękniejsza i nie miałam na celu obrażenia dzieci w okularach po prostu okulary które musi mieć są nie fajne i w nich nie fajnie wygląda póki co później się jakieś ładne dobierze i wkurzyło mnie ogromnie że mogłaś pomyśleć że myślę że moje dziecko jest brzydkie czy tak myślę o innych dzieciach w okularach

No ale jak widzę ja musiałam źle się wyrazić skoro inne osoby też odczuły tak jak ty ... więc mam nadzieje że wyjaśniłam.
 
feemee Taaa tyle ze Pati nie obrazila Cie tylko zwrócila uwage na toco napisalas o własnym dziecku a Ty jej napisalasze jest "niedorozwojem..." no comments... :no:

Pati ł ysa nie zostaniesz!!! :-) chyba :-p :-D hahahah ;-)
 
Ciekawe jak ty byś zareagowała na takie błędne ocenienie pomyśl sobie jak się poczułam przy takich oskarżeniach

ELIZA - nie obraziła ? ja wolała żeby mnie nazwała niedorozwojem i nie wiem czym jeszcze ale nie złą matką i jeszcze może jakąś nietolerancyjną.


Koniec tematu nie będę się więcej tłumaczyć w życiu bym nie pomyślała że ktoś może to odebrać w TAKI SPOSÓB :sorry::oo:
 
reklama
Do góry