reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Migotka ciesz się tym stanem ;-) :-)

U mnie będzie nocka masakryczna,bo mi mała padła po 17:dry:

moj mały pewnie zaraz wstanie bo i tak za dlugo spi, no i aby zasną i wreszcie sie wyspie chociaz troszke bo osatnio ciezko z Tym u mnie a za dwa tygodnie szkoła mi dojdzie:(
 
reklama
cherie lolkak to widze ze jedziemy na tym samym wozie a Malwinka obok nas:D

ja nie wiem co z tym zrobic.. on zawsze jak cos jest nie tak to zmaist pogadac itp ubiera sie wychodzi wylacza tel...
dzis byl tata akurat jak M wrocil i ja opowiadalam tacie ze sie Marek pogniewal o to ze burknelam na jego krojenie schabu i poszedl do mamusi to tata sie smial... ale nie moglam sie oprzec by mu nie dogadac jak dziecko w piaskownicy w stylu: i co u mamusi zawsze najlepeij? pewnie pyszny obiadek miala... spoko ja mialam lepszy.

tata zasmial sie do mnie by M nie widzial i szybko sie zmyl... no ale M nie mogl sie oprzec i zjadl moj obiad i nagle myslal ze wsyztsko ok zachwalal co zrobilam a ja juz mam go gdzies. te jego durne fochy mnie powalaja! uciekajac przed rozwiazaniem konfliktow zachowuje sie gorzej niz dziecko!

lolkak nie pozwalaj jej isc spac... ja julke przetrzymywalam....
az sie nauczyla....
dzis tez mi chciala spac juz o 18 ale nie ma zmiluj... kapalismy ja po 20 w przerwie filmu;p;p;p
i po kapieli padla d razu... pociagnela tylko330ml mleka z kaszka i mam nadzieje ze tak do rana.
 
Kamcia pewnie że możesz, nawet mile widziane :-) tylko błagam w rozsądnej cenie :-p

Lolkak to faktycznie chłopa za szybko pochwaliłam, a zapłacił chociaż za niego? :-D

Migotka a będziesz się uczyć dziennie czy zaocznie?

E:

Daff ech... chłopy ręce opadają, gorzej niż dzieci... bachorowi to przetłumaczysz dasz klapsa i ok a temu do łba nic nie wbijesz :dry:

Zaczęliśmy oglądać z M "Śluby panieńskie" taki ciekawy że J zasnął :-D a ja też nie miałam ochoty dalej oglądać... a tak go w TV zachwalali.
 
Ostatnia edycja:
Daff akurat wtedy była z M:dry: darła mu się to ja ululał.. Ja ją zwykle o 18 max18:30( jak coś spała w dzień ) wkładam do kąpieli no i później cycowanie się zaczyna. Zwykle pada przed 20.;-)
Mój to ze wszystkim do mamusi.A to,że zupa jest taka sama przez 2 dni,a to,że kotlety mielone a nie schabowe. No i,że mu pierze ubrania w takim proszku a nie w tym co my:sorry:

Kaamaa no zapłacił 0,90 :-D
 
Cześć dziewczyny, trochę się pośpieszyłam z nowiną, bo okazało się, że to najprawdopodobniej ciąża biochemiczna, także w najbliższym czasie mamą nie będę.
 
reklama
Do góry