reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
kaamaa fajne to krzesełko wybrałaś:-)


daffi ja też jestem zawsze zwolenniczką rozmowy, a nie takiego chowania się po kątach, jak dla mnie to mega wnerwiające:-(

lolkak udało Ci się z tym lizakiem nie ma co:-D

Dess szkoda,że się nie udało tym razem,ale na pewno będzie dobrze, trzymam kciuki :*


dziewczyny poradźcie mi - jakie buty mam kupić na wiosnę? chodzi mi o to żeby nie były

adidasy,czy takie typowo sportowe, no i nie od razu jakieś baletki, tylko takie

półbuty,do bardziej klasycznego płaszczyka:-)
 
Trinaa wiesz to zależy od tego jaki masz gust, czy dajesz radę chodzić na obcasach, jest pełno botków na płaskim obcasie, na "kaczuszce" i na szpilce, na pewno muszą być wygodne i luźne bo mogą puchnąć Ci nogi.

Na pewno coś znajdziesz ;-)
 
Potwierdzone przez lekarza niestety, dostałam Duphaston na podtrzymanie ewentualnej ciąży, ale widzę, że nie ma "czego" podtrzymywać, bo mam normalny okres.
A działać nie będziemy, bo ta ciąża nie była planowana (chociaż ja osobiście bardzo jej chciałam), planować będziemy dopiero za rok, dwa.
Pewnie do tego "poronienia" przyczyniły się stresy i moja choroba, ale i tak już nic nie mogę zrobić, więc nie ma sensu się jeszcze bardziej dołować.
 
Kamcia dziękuje bardzo kochana :-)
ja kupię to

KRZESEŁKO do karmienia BOGATO WYPOSAZONE KIDSPLAY (1444970985) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Tańsze od tych wszystkich a niczym się od nich nie różni.


Dess oj szkoda... przykro mi.

Jeśli diagnoza się potwierdzi, to możecie zacząć działać, takie połączenie przyjemnego z pożytecznym :-D
Powodzenia.

aaa różni się bo nie ma delfinka ...:-D:-D:-D:-D
no ale masz rację , łądne jest i będa napewno zadowoleni:tak:

Dess... no ale bierzesz ten Dupasthon??
mimo że krwawisz to może się jeszcze udać i możesz podtrzymać ciążę:tak:
 
Biorę, dla spokoju duszy, że jednak zrobiłam wszystko, no ale piszę, mam normalny okres :( Także szanse dość marne, żeby nie napisać żadne. Ale mam jeszcze czas i mogę się dorobić całej gromadki jeszcze ;) Przynajmniej tak sobie powtarzam
 
oj trinaaa buty to już rzecz gusu , każdy ma inny więc trudno będzie coś polecić...
ja lubię bardziej z czubeczkami a takie okrągłe to średnio..
ale te co dałas linka sa ładniusie

mam nadzieje że znajdziesz coś fajnego...:tak:
ja to mam tyle butów że aż strach liczyć:eek::tak: na sama zime mam 6 :zawstydzona/y: a już nie wspomne ile mam na wiosnę i lato bo aż za dużo ...
ale ja jestem maniaczką bucików.. heh zawsze jakieś sobie musze kupić jak jesteśmy na ciuchowych zakupach:tak:

Dess ale w razie czego informuj nas co i jak wyszło:tak:


E:
trinaa znalazłam cos takiego na płaskim spodzie z dodatkami bo widziałam ze z klamra wybrałas więc pewnie gładkie by Ci sie nie spodobały i jedne na niskim obcasiku
moze Ci się spodobają
http://moda.allegro.pl/zamszowe-botki-damskie-od-sport-house-fiolet-38-i1449882191.html
http://moda.allegro.pl/k28-czarne-zamszowe-botki-krotkie-saszki-klamra-37-i1456453065.html
http://moda.allegro.pl/hanibuty-botki-zamszowe-azur-bezowe-r-37-i1459905544.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
ViKamcia ja uwielbiam kupować szpilki, choruje na nie normalnie:-D między

świętami,a sylwestrem byłam z Michałem w galerii i na wystawie w CCC stały takie

śliczne czerwone z zamszu na platformie,aż mi się oczy zaświeciły:-) Miki mówi do mnie

"chyba nie masz zamiaru kupować,no przecież nie będziesz teraz obcasów nosić",a ja na

to "ja nie kupię? ja?!" no i oczywiście że kupiłam:-D
 
Do góry