reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Umi Mojemu M czasami odwala, przez pół roku był spokój tylko wczoraj znowu... z igły widły robił a to obiad nie taki a to coś tam.... w końcu nie wytrzymałam.


Ixi idź z tą wysypką do lekarza, a za uszami Małemu nie łuszczy się skóra? A jeśli okaże się że to skaza to wcale nie musisz kończyć z karmieniem piersią, tylko po prostu nie jesz produktów mlecznych. A mleko sztuczne jest na receptę bebilon pepti albo nutramigen.

Julka przez 11 miesięcy miała skazę więc co nie co wiem o tym cholerstwie.
 
reklama
Hej dziewczęta ;)
jak nocka ?
Ja odziwo przespałam cała noc spałam jak aniołek :)
A teraz juz naszczęscie jestem po szkole :)
czaas wollny ;)

dziewczyny wy tez miałyście dziwne sny podczas ciązy ???
to zależy co rozumiesz poprzez słowo dziwne. Mi się np śniły smutne rzeczy typu poronienie, ale też romanse z innymi kolesiami;D
 
kaamaa a moze on @ dostał:-p no bo skoro wkurza sie o pierdoły no to co innego:-p
lolkak aaa znajoma:-) u nas za wizyte 50 zł ewentaulnie konsultacja 30 ale nie wypiszą wtedy recepty:-D
vegas nie no sny o romansach to chyba jedne z przyjemniejszych:-p?
 
witam was kochane w nowym roku. nadrabiałam was godzine ale mi sie udało...;-) my zablaowaliśmy na sylwestrze ostro bo mimo ze 2 km od domu to było tak zasypane ze wróciliśmy dopiero wczoraj po południu.;-)
ViKamciaG malutki masz brzuszek ale wiem cos o tym. ja tez taki miałam w 6 miesiącu. zdjecia z 6 nie moge znaleść ale mam zdjecie z początku 9 miesiąca....
DSCF8364.jpg
( ja w koszuli w kratke..;-)
beacia. jak miło ze sie odezwałaś . dzieci są niezwykle absorbujące my tu coś o tym wiemy :-) cudny synek
anetkaspełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego w dniu urodzin
vegasgratuluje samodzielnego usypiania. Mój Miś juz teraz potrafi po kolacji usnąć sobie sam w łóżeczku. ma smoczek pieluche i włączoną karuzele nad łóżeczkiem a czasem to nawet bez karuzeli. wczesniej budził sie strasznie czesto w nocy i brałam go do siebie żeby tak czesto nie wstawać do łóżeczka ale ostatnio postanowiłam go nie brac do siebie i poskutkowało. teraz pośpi 5-6 godzin zje pośpi kolejne 4 i juz jest z głowy...;-) widocznie zle mu było spac ze mną.
ixi jestem w szoku Oliś az tyle je?? Michał to co 3,5-4h 100-120 to juz max czasem mniej a lekarz stwierdził ze przybiera prawidłowo.
femmeodwazna decyzja z tą adopcją. w pobliżu mojej szkoły jest dom małego dziecka i jak jeszcze nie miałam Michasia i co za tym idzie mialam wiecej czasu to chodziłam tam czasem z dziewczynami, takie biedne sa te maleństwa.

ja zaraz zmykam spać. mam nadzieje ze Misio tak jak przez ostatnie 4 noce bedzie spał ładnie, bo ja jutro do szkoły ide żal. dziś nie byłam bo źle sie czuje nadal przeziebiona i w dodatku miałam dziś ksiadza po kolędzie. ale spoko jest. nie marudził ucieszył sie ze nowy parafianin powiedział ze powinno sie ochrzcić dziecko zanim skonczy pół roku. michł oczywiście nie spał, pogadał troche z ksiedzem i poszedł spać...;-)
 
a u mnie szwagierka z Mają były do 17. Przemiło spędziłyśmy czas. Ja mogłam nacieszyc się Chrześniaczką, szwagierka swoją Chrześniaczką /Martynką/, nagadałyśmy się i czas leciał nie wiadomo jak szybko:) Obiadek wspólny również był. Obdarowała nas szwagierka podarkami. Za pilnowanie Mai z mężem dostaliśmy 4paka piwa, choc w ogóle potrzeby nie było, a Martynce kupiła sukienkę, skarpetki i deserek:) Wieczorek należał do męża i córy, okąpałam ją a mąż ją usypiał, a raczej padli razem:p Ja nie mogłam Małej usypiac bo tacie pomagałam zamieszczac ogłoszenia do neta. No ale od czego są tatusiowe:p By też coś przy dziecku robili:p Potem kiedy już córa spała to same przyjemności z mężem, kolacja i pojechał do pracy;)
 
Misia jak Ty to zrobiłaś,że Michaś zasypia sam? Ja Mai nie mogę tego nauczyć. Albo wrzask albo leży z otwartymi oczami dopóki ktoś się nią nie zainteresuje.(raz leżała tak 1,5 godziny):confused:Wcześniej jeszcze dało się ją uśpić w wózku-teraz tylko na rękach. Próbowałam ją oduczyć ale od ciągłego wyciągania z łóżeczka (1,5 godz płaczu po 35 wyciąganiach straciłam już chęć na liczenie )szew po cc dał o sobie znać i po 1 dniu "nauki" zdychałam przez 3 dni z bólu. Mam nadzieję,że następnym razem pójdzie lepiej;-)

Ledwo żyję od 19 próbowałam małą uśpić.Dopiero teraz padła. Na nic się zdała kąpiel,bujanie w leżaczku,wózku na rękach. Zasypiała oczywiście ale tylko przy cycku:dry:a jak ją położyłam w łóżeczku to oczywiście ryk:wściekła/y:

Anetka wszystkiego najlepszego!

Umi nawet jakbym nie była znajoma to bym wolała wydać te 30 po pierwsze dlatego,że nie musiałabym szwędać się po przychodniach a po 2 to dobry lekarz. Wszystko zawsze obejrzy,zapyta się, a przede wszystkim słucha co mam do powiedzenia. Reszta pediatrów w mojej przychodni ma pacjentów a zwłaszcza rodzicow daleko w dup.ie:sorry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
lolkak ja małego od początku próbowałam uczyć żeby usypiał sam. czasami usypia kołysany w nosdełku/foteliku samochodowym ale przekładam go do łóżeczka i śpi sobie... jak jest na rekach to zaraz chce sie bawić a tak polezy karuzela mu sie kręci muzyka gra i dziecko usypia...;-) ale Michał nie je juz cyca wiec jest mu łatwiej beze mnie
 
Do góry