reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
noooooo nareszcie niespodziewabnie udalo mi sie ja przylapac i nagrac:D

[video=youtube;xWIX35hrz8Y]http://www.youtube.com/watch?v=xWIX35hrz8Y[/video]
 
Beatka ja stawiam, że w sobotę pojedziesz rodzic;D

Nasza nocka taka sobie.. Jak Mała usnęła o 19.20 tak zbudziła się o 23 i do 1 ją usypiałam. Dałam jej po 23 Paracetamol to potem chociaż nie płakała. Na szczęście od 1 spała już do rana. Do 8 prawie.

Od dzisiaj 6 karpii pływa nam w wannie:p Mała ma frajdę, uwielbia na nie patrzec;D

Patrycja gratki dla Kubusia!!
 
ja w sumie nic kasy nie mam!!!!!
rodzice zrobia impreze i torta kupia!
ja zadbam o piniate jako taka mala atrakcje dla maluchow i musze kupic jakas kiecke i rajstopki dla Julki.
 
reklama
a ja już jestem mamusią 5miesięcznej Oliwii...a w marcu21 lat skończę....i jestem szczęśliwą młoddą mamą i nie obchodzą mnie zdziwione i zlosliwe spojrzenia gdy jestem na spacerku z małaą...za 10lat pójdę do pracy i nadal będę młoda i energiczna,dzieci będą odchowane...a moje rówieśniczki będą siedziały w pieluchach.....taka prawda
 
Do góry