reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Dzień dobry!:-)

Jak dzień mija? U nas dzisiaj ziimno: -17:eek: i nie mogę iść z małym na spacer..
Za to za chwilę pędzę do apteki po ten Luminalum:dry: póki D. jest w domu..

Musze się wam pochwalić, od wczoraj do dzisiaj rana Oliś nie dostał ani kropli mm. Tylko moje z cyca ciągnie:-) dopiero o 9 mu zrobiłam, bo płakał wniebogłosy i prawie zjadł sobie ręke.:-p Licze, że dzisiaj też mi się uda karmić go tylko swoim.. o ile się bedzie najadał.:happy2:


Stękał troche rano, ale teraz smacznie sobie śpi. Pewnie po tym luminalu:confused:

Pomożecie mi z czymś? Chciałam mojemu kupić na święta jakąś bluze/sweter. I znalazłam coś, co mu się na pewno spodoba.. ale nie wiem którą wybrać.
Jak myślicie?

LXS A-ZOO bluza Japan Style (C-HLILA) rozm. L (1350298145) - Aukcje internetowe Allegro
LXS A-ZOO bluza Japan Style (C-HGREEN) rozm. L (1350298124) - Aukcje internetowe Allegro
LXS A-ZOO bluza Japan Style (B-HGREEN) rozm. S (1350295120) - Aukcje internetowe Allegro

Choć ta fioletowa i szaro fioletowa wydaje mi sie taka pedalska.. sama nie wiem..:confused:
 
Ixi to super,że z laktacją i karmieniem coraz lepiej. Co do bluzy to mi się fioletowa podoba,ale ja uwielbiam ten kolor więc obiektywna nie jestem.

Patrycja gratuluję kroczków ;-)

My sobie z Majką dziś trochę poleniuchowałyśmy rano i wstałyśmy dopiero przed 9, a teraz mała zasnęła:szok:Długo pewnie nie pośpi,ale zawsze coś. Na 14 mam dentystę blee
 
No i wróciłam. Pośmiałam się z lekarzem, ponarzekał na dyrektorke szpitala, ze mu umowy nie przedłużyła. Hehe.. no i tetno maluszka bardzo dobre. U mnie szyjka krotka, gladka i rozwarcie na 2 cm. Chciał mi wypisac skierowanie do szpitala, ale powiedziałam ze wole w domu lezec i czekac niż w szpitalu ;p Mam nadzieje, ze do swiat zdaze urodzic ;p
Patrycja gratulacje dla Kubusia ; )
Daffi gratuluję wygranego konkursu ; ) ale się Julcia dzis wycierpiala u lekarza.. biedulka
Ixi wedlug mnie ta w srodku jest calkiem fajna.
Kochana to ja obstawiam ze wciagu gora 7 dni urodzisz:-) ja jak bylam u gina i mialam 2cm rozwarcia to tej samej nocy wrocilam na porodówke :-D :tak:
 
reklama
aha no to sie rozkręca:-) hehe, ja cos czuje ze naprawde na dniach sie rozpakujesz i to jeszcze w swieta juz z maluszkiem w domku bedziesz:tak: zycze Ci tego:-)
Mi jak tak brzuch twardnial to wtedy szyjka sie skracala i rozwarcie robilo. potem do gina szlam i ktg pokazywalo skurcze ale nieregularne, a tego dnia co bylam u gina i mialam 2cm mieli mnie polozyc ale stwierdzili ze nie bo moge jeszcze pochodzic z tydzien, ale ja juz czulam ze jest blisko bo podinstyktownie zakupy zrobione do domu, by mieli co jesc:-D ja spakowana, hani pokoj pomalowalismy, klade sie po 21 na wyrko i pyk, skurcze :-) po 2h bylam juz na porodówce:) i po 2 Miki byl juz na swiecie:-)
 
Do góry