reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dziewczyny wybaczcie mi za gape ale napiety dzien..
od 2 dni pisze z IXI... ma klopoty z karmieniem no i malutki ma straszliwe kolki!
brzuszek go boli kupek nie robi... ma cyrk w domu.
ona pokarm raz ma raz nie.. czasem mama dokarmia Olisia....
ja juz nei wiem co jej radzic na ten pkarm wsyztsko cow iem probowala...
polecialm poradnie laktacyjna.
zal mi ich naprawde bo mecza sie neizmiernie mocno!
 
reklama
dziewczyny wybaczcie mi za gape ale napiety dzien..
od 2 dni pisze z IXI... ma klopoty z karmieniem no i malutki ma straszliwe kolki!
brzuszek go boli kupek nie robi... ma cyrk w domu.
ona pokarm raz ma raz nie.. czasem mama dokarmia Olisia....
ja juz nei wiem co jej radzic na ten pkarm wsyztsko cow iem probowala...
polecialm poradnie laktacyjna.
zal mi ich naprawde bo mecza sie neizmiernie mocno!

jej wspolczuje:( ja neiw iem co poradzic bo takich prblemow nei mialam,Alan od urodzenia w sumie byl na mm i kolek nie mial....
biedna ixi i Olis ,oni to sie nacierpieli juz duzo:(
 
Daffi Mam nadzieję, że ze stawami Julci nic się nie będzie działo:tak: Fajną masz parkę, nawet w tańcu się uzupełniają:-p
mamusiamikusia super wieści, to teraz już spokojnie możesz rodzić;-) Jak egzamin?
Vegas Nie znosiłam tych podpasek poporodowych:wściekła/y: Czułam się cały czas brudna:baffled:
Martynka chyba przespała całą noc, żeby potem na imprezce móc dłużej poszaleć ;-) Oby jej to przesypianie nocy się spodobało i niech kolejne też będą przespane :tak:Mam nadzieję, że imprezka się udała :-)
Eliza 500zł z wypłaty?! Masakra!!!
współczuję ixi, moja koleżanka ostatnio też się męczyła z karmieniem i niestety musiała przejść na mm, bo mała nie chciała ssać cyca

U nas wczoraj miasto zasypało, a ja się na spacerek z wózkiem wybrałam... Dziś mam lekkie zakwasy w rękach;-)
I się pochwalę, że mamy pierwszy ząbek:-) Dolną lewą jedynkę:-)
 
Witam, sorki, że tak późno no ale dopiero skończyłam robić ściągi na jutrzejszy sprawdzian.
Biedna IXI, nie wiem co doradzić bo ja też takich problemów nie miałam.
A z egzaminu mam 5:cool2:!!! miał być test, a ta zaczęła nas pytać. Masakra, trzepała i to równo! W końcu nadeszła moja kolejka, wzięła mój indeks, wpisała mi 5 z egzaminu i 5 na semest :-D i powiedziała, że kobiety w ciąży nie wolno stresować! Jaka ulga, bo strasznie bałam się u niej odpowiadać!!!
Dobra lecę spać, bo jutro też mam ciężki dzień.
 
Witam się poimprezowo:) Ludzi full, jedzenia full, parę ofiar po solidnym piciu, w tym mąż miał 'wesołą' noc, masakra;P no a Miśka wczoraj po 21 usnęła dopiero, prawie cały dzień nie spała:) Prezenty super, zdjęc dużo, ale nimi się zajmę późniejszym popołudniem:)
 
Hej,

Witam się po ponad tygodniowej nieobecności. Chciałam was po nadrabiać, ale po pierwsze z Majką to nierealne ;-) a po 2 nawet nie chcę wiedzieć ile postów się uzbierało przez tydzień ;-)

Ja też chyba skorzystam z poradni laktacyjnej, bo już sama nie wiem co z tą moja małą robić. Wisi na cycu prawie godzinę po czym zaraz jest głodna i pcha rączki do buzi i płacz. Mleko jej niby leci podczas karmienia. Raz myślę,że te ręce to z głodu pcha a czasem, że szybciej chce żeby jej się ulało... Nawet jakbym chciała przejść na butlę to też ciężko, bo nie jestem w stanie wcisnąć jej smoka do ust.

Wczoraj prawie cały dzień płakała, usnęła mi o 2:30 po czym o 5 już znowu zapuściła syrenę alarmową i do tej pory nie śpi. Na szczęście nie płacze. Nie mam pojęcia co jej było.
 
reklama
dziewczyny wybaczcie mi za gape ale napiety dzien..
od 2 dni pisze z IXI... ma klopoty z karmieniem no i malutki ma straszliwe kolki!
brzuszek go boli kupek nie robi... ma cyrk w domu.
ona pokarm raz ma raz nie.. czasem mama dokarmia Olisia....
ja juz nei wiem co jej radzic na ten pkarm wsyztsko cow iem probowala...
polecialm poradnie laktacyjna.
zal mi ich naprawde bo mecza sie neizmiernie mocno!

Wpadłam tak jakoś i przeczytałam twój post. pow. jej niech się nie denerwuje bo przez to też nie ma pokarmu. Ja też przechodziłam cyrk z tymi cyckami i pokarmem. Jakby chciała ze mną pogadać to jestem chętna, może bym coś pomogła. Jak coś to pisz na pw. Ja z pokarmem (z jego niedoborem) walczyłam przez 7m-cy:wściekła/y::szok: praktycznie cały czas kiedy to moje mleczko było podstawą posiłkową.
a co do kupek to ja miałam problem z najstarszą córką, ale to później jak miała coś k/o roczku

Dziewczynki proszę was o codzienne głosiki http://nk.pl/swieta/2010/galeria/169694
 
Do góry