reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

witam sie a u nas nocki coraz gorsze, Olek budzi sie co chwile z placzem a ja nie wiem o co mu chodzi, myslalam ze to zab idzie ale za cholere nie moge go zokalizowac, nie wiem co jest grane, zaczal normalnie spac dopiero jak wzielam go do nas do lozka:/
 
reklama
Kasiuch a może póki co źle znosi nowe miejsce? Oby szybciutko ładne nocki wróciły do Was=*

Mąż mi kupił klawiaturę do laptopa bo nie wiem czy pamiętacie, że mi Perła zepsuła dwukropek a mąż przecinek, teraz ciężko przywyknąc, że ten dwukropek jest -> :

Nocka za nami świetna! oby więcej takich.

No i 6ty dzień krwawię, za jakiś czas dzwonię do ginki. Wcześniej nie miałam jak bo ciągle w rozjazdach a teraz czekam na mamę bo wolę dzwonic do gin jak ktoś będzie Małej pilnował bo jak dzwonię gdzieś to jak na złośc Mała zaczyna piszczec i krzyczec a w takich warunkach nie zamierzam rozmawiac. Kumpela miała zapytac swojej ginki o moją przypadłośc, ale zapomniała. Ja się skręcam co jakiś czas z bólu, boli typowo okresowo, może to okres w połowie cykly=/ kto to tam wie.

I zmarzłam na mieście, że hoho!! na pewno dziś z Perłą nie idę na spacer bo twarzy nie czuc przez ten mróz.

Co do śpiworka to moja nie lubi. Lubiła do pół roczku bo wtedy tak się nie ruszała, ale od tego czasu nie lubi żadnego a ma ich parę.
 
Kasiuch widzę że i ciebie to dopadło. Myślę że to taki okres. Bo tyle dzieci teraz cyrki robi. Mi julka już jakiś 3 miesiąc robi dokładnie tak jak ty napisałas. Dziś też płakała M wziął ja do nas i spala jak aniołek.

Julka zrobiła kupkę:-) sama bez pomocy i nie była już kulka tylko luźniejsza. Niech jej tak zostanie. I zjadła mi pięknie kaszkę mleczny start bez cudów jadła z łyżeczki:-) no jakiś postęp w końcu:-) ale za to jest niedobra bo dziś wył mi tv bo rozwiazalismy umowę. Włączyłam jej te bajki na kompie ale ile można. Jeszcze przed chwilą brat niespodziewanie przyprowadził mi Kacperka ale on był śpiący i nyna w łóżeczku julki. A ja się nudzę i podziwiam jak julka się dziś obija! Żal mi jej bo nadzwyczajnie wiele potyczek dziś ma. Taka moja mała biedna sierotka.
 
Jak na razie wszystko z dzidziusiem w porządku. Ja tylko mam prawie brak żelaza we krwi i bakterie w moczu, ale biorę leki. A główka dzidziusia już bardzo niziutko. Mogłoby poczekać aż ojciec wróci, bo ja sama przez pół dnia nie dam sobie rady sama z dwójką dzieci!!! A mąż wokande ma dopiero 09.12. Ehhh oby wyszedł!
 
eliza na parenting w konkursie na odpronosc kazda z nas moze oddac tylko 1 glos.
a znow pan pikus mi sie nie otwiera:(
Wiem ze raz na 24h mozna. niewiem czemu pikus nie chce ci sie otworzyc.
Jak na razie wszystko z dzidziusiem w porządku. Ja tylko mam prawie brak żelaza we krwi i bakterie w moczu, ale biorę leki. A główka dzidziusia już bardzo niziutko. Mogłoby poczekać aż ojciec wróci, bo ja sama przez pół dnia nie dam sobie rady sama z dwójką dzieci!!! A mąż wokande ma dopiero 09.12. Ehhh oby wyszedł!
No trzymam kciuki za was:-) oby stało sie tak jak tego chcesz.



Kutwa ale zimno na dworze:szok: do tego wydalam kase na tabsy a dentystka zaspiewala mi 50zl... heh... gdybym wiedziala bym poczekala tydzien z wizyta no ale cóż... musze jej donieść kiedy tam;] heh dobrze ze to znajoma i wogóle.
Ide z dziecmi sie pobawie:-)
Miłego popołudnia.
 
Femme no to faktycznie wada nie duża ja mam -0,7 na lewym ni 0 na prawym.
Kasiuch to pewnie chodzi mu o nowe miejsce nie może się przyzwyczaić.
Daff polecam bajkionline.com tam jest ich dużo.
mamusia trzymam kciuki żeby wszystko było po waszej myśli.


Ale mam ochotę na ciastka no szok chyba będę musiała wystawić nos za drzwi bo chęć na ciastka jest ogromna:-)
 
kolia z tym ze moja wredotka oglada tylko te bajki....

BABY TV • Draco - ■ BAJKI - kreshire - Chomikuj.pl

charlie i cyferki - BABY TV - Piorun12 - Chomikuj.pl

Tuli Tuli - bajki - kubinek - Chomikuj.pl

oliver - BABY TV - Piorun12 - Chomikuj.pl

Pitch i Potch - Baby TV - wiesiamat - Chomikuj.pl

Przytulaczki - BABY TV - Piorun12 - Chomikuj.pl

w przerwach miedzy bajkami uwielbia te pisoenki:

[video=youtube;v6B6_1y8R8s]http://www.youtube.com/watch?v=v6B6_1y8R8s[/video]

[video=youtube;5C8rVEh7TQQ]http://www.youtube.com/watch?v=5C8rVEh7TQQ&feature=related[/video]

[video=youtube;T3X5mWR80qA]http://www.youtube.com/watch?v=T3X5mWR80qA&feature=related[/video]

[video=youtube;Y-4gJ7zCPjU]http://www.youtube.com/watch?v=Y-4gJ7zCPjU&feature=related[/video]
 
dzwoniłam do ginekolog.
Powiedziała, że to NA PEWNO NIE OWULACYJNE KRWAWIENIE bo w czasie stosowania plastrów po prostu owulacji nie ma.
Mam dalej stosowac plastry a jak krwawienie nie zniknie to mam jechac do niej i mi zmieni antykoncepcje.
Kurka wodna 11 miesięcy żadnych skutków ubocznych a teraz nagle.. szkoda.. moja ulub metoda anty to była.
 
reklama
hej a ja wlasnie bawie juz wiki 4godzine:-(nie chce mi wogole spac a jak zasnie to na gora 15min rece mnie bola okropnie od bujania dzis mierzylam wiki i ma 65cm
 
Do góry