reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
No Vegas no to oby to krwawienie ustało choć chyba jak juz te 6 dni jest to niewiem czy przestanie leciec....:/

Maly chyba zasnoł, ide sobie kolacje zrobic:-p
 
Dziewczyny błagam!!! Potrzebuje mieć na piątek z maty na zaliczenia... A zupełnie nie umiem (nie chodziłam na zajecia :()
Jesli ktoś jest dobry z maty to prosze niech mi pomoże i wysle na email ( mju@onet.eu) rozwiązania... W sobote zaliczam mate... Jesli nie, bo tam trzeba jakies rysunki itd to prosze takogolnikowo o wytlumaczenie...
WIecie to jest niby proste, ale ja bylam na 1 godzinie maty tylko (ostatnia zawsze byla a ja musialam szybciej do domu wracać... I po prostu pierwszy raz na oczy to widze a mam egzamin w sobote z tego)
Z gory dzieki

Zadanie 1

W prostokątnym układzie współrzędnych naszkicuj wykres funkcji i omów jej własność y=3x2 , xЄR

Zadanie 2

Naszkicuj wykres funkcji f(x)=½(x-3)2+2, xЄR

Następnie na podstawie wykresu funkcji podaj:

- zbiór wartości tej funkcji
- równanie osi symetrii wykresu funkcji
- maksymalne przedziały monotoniczności funkcji

Zadanie 3

Napisz wzór funkcji kwadratowej y=-x2-8x-11 w postaci kanonicznej

Zadanie 4

Rozwiąż równanie

½x2-x+8=0

Zadanie 5

Rozwiąż nierówność

-x2+6x-9≥0
 
eh Eliza nawet mi nie gadaj.. mam takiego smaka na seks a tu krew leci.. nie zawsze, najczęściej wieczorem ustępuje, ale to i tak nigdy nie wiesz czy seks nie spowoduje, że będzie leciała w trakcie a tego bym nie chciała..

Z maty kiepska byłam, więc nie pomogę niestety...

Praniem się zajęłam, moim kochanym dzieciaczkiem, niebawem spróbuję ją położyc spac bo nie miała drzemki popołudniu i jest padnięta.
 
hej a ja wlasnie bawie juz wiki 4godzine:-(nie chce mi wogole spac a jak zasnie to na gora 15min rece mnie bola okropnie od bujania dzis mierzylam wiki i ma 65cm

a ile miala jak sie urodzila?

artystka ja zmamtmy na siwadectwie koncowym szkole maialm 5 ale kurka mac polowe jzu zapomniala a funkce to wprost kochalam... nawet nie mam swoich zesyztow...
poczytam w necie i zobacze ! ale szkoda zenie amm zeszytow!
nic nie obiecuje bo mi sie dobrze pracuje jak mam zesyzt i kazdy znak opisany i przy okazji wzor przykladu.. ciezko mi tak po 2 latach odswiezyc znikac to......
 
Ostatnia edycja:
PATRYCJA - Nina jest na Marzec umówiona do specjalisty od zeza ...masakra z tymi kolejkami :no: a rejestrowałam ją w październiku jakoś :sorry: ... ja ostatnio o 20 już jestem wykończona nawet jak się wyśpię nie wiem co się dzieje może ta pogoda tak na mnie działa
Na Kolberga w Sopocie chodzisz? Byłam tam w sierpniu i lekarka mi mówiła, że jak zez nie zniknie do 6miesiąca, to mam się zarejestrować i przed końcem 1 r.ż. się stawić na wizycie. A jak zniknie, to kontrola w wieku 1,5-2lata i ok.1r.ż. już się rejestrować, bo dla takich "starszych" dzieci kolejki są dłuższe:szok::wściekła/y:
Kasiuch 100 lat dla Olka z okazji ukończenia 11miesięcy:-):-):-) Może rzeczywiście potrzebuje czasu, żeby się do nowego miejsca przyzwyczaić?
Vegas Chyba nie ma idealnej antykoncepcji:-(
Eve Ale duża dziewczyna, moja miała miesiąc temu 63cm i dalej nosi ciuszki r.62 :-)
Artystka funkcje całkiem lubiłam, ale już nic nie pamiętam:no:

Mała mi okropnie marudziła przez 3h, chyba ze zmęczenia, bo gdzieś od 15ej nie spała, więc zmusiłam P., żeby ją wcześniej wykąpał (przy ubieraniu po kąpieli to już nie marudzenie, a histeria była), potem cyc i nareszcie zasnęła.
Chyba muszę zacząć zakładać rękawiczki przy kompie, bo jakoś zimno się zrobiło w mieszkaniu :baffled:
 
no chyba nie ma.. 11 miesięcy nie miałam żadnych problemów stosując Evrę.. eh. Boję się, że jak mi da tabletki to z nich przytyję a ja mam małego jobla na pkt wyglądu albo raczej figury.
 
Dziewczyny błagam!!! Potrzebuje mieć na piątek z maty na zaliczenia... A zupełnie nie umiem (nie chodziłam na zajecia :()
Jesli ktoś jest dobry z maty to prosze niech mi pomoże i wysle na email ( mju@onet.eu) rozwiązania... W sobote zaliczam mate... Jesli nie, bo tam trzeba jakies rysunki itd to prosze takogolnikowo o wytlumaczenie...
WIecie to jest niby proste, ale ja bylam na 1 godzinie maty tylko (ostatnia zawsze byla a ja musialam szybciej do domu wracać... I po prostu pierwszy raz na oczy to widze a mam egzamin w sobote z tego)
Z gory dzieki

Zadanie 1

W prostokątnym układzie współrzędnych naszkicuj wykres funkcji i omów jej własność y=3x2 , xЄR

Zadanie 2

Naszkicuj wykres funkcji f(x)=½(x-3)2+2, xЄR

Następnie na podstawie wykresu funkcji podaj:

- zbiór wartości tej funkcji
- równanie osi symetrii wykresu funkcji
- maksymalne przedziały monotoniczności funkcji

Zadanie 3

Napisz wzór funkcji kwadratowej y=-x2-8x-11 w postaci kanonicznej

Zadanie 4

Rozwiąż równanie

½x2-x+8=0

Zadanie 5

Rozwiąż nierówność

-x2+6x-9≥0
No kurcze jak ja tego nie lubiłam...:dry:ale juz masz rozwiazania, to zycze by byly dobrze:-)

eh Eliza nawet mi nie gadaj.. mam takiego smaka na seks a tu krew leci.. nie zawsze, najczęściej wieczorem ustępuje, ale to i tak nigdy nie wiesz czy seks nie spowoduje, że będzie leciała w trakcie a tego bym nie chciała..

Z maty kiepska byłam, więc nie pomogę niestety...

Praniem się zajęłam, moim kochanym dzieciaczkiem, niebawem spróbuję ją położyc spac bo nie miała drzemki popołudniu i jest padnięta.
Taaaa... cos wiem o tym.... Tyle ze ja to nie mam z kim:-p :dry:

konniczynka jejku To Twoja jest malunia:-) mój ma juz 73cm i ubranka 74 sa na styk:p

Połozyłam sie na wyrko i tak mi bylo cieplutko.... ide na łóżko.
u mnie znow wieje i sypie snieg! mowie wam porazka:-(
znow czesciej do pieca trzeba chodzic bo wiatr wywiewa wszystko:/ ehhhh i szybciej sie wypala...

Dobranoc.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry