reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

no tak bo ja źle przeczytałam Ciebie Daff, teraz już wiem=) ciekawa jestem ile u znajomej fryzjerki by mnie ta przyjemnośc wynosiła. Póki co zaczekam bo roczek i święta przed nami, same wydatki. Ja tam nigdy nie farbowałam to jakiegoś fioła na tym pkt nie mam ale od dawna jasne blond włoski mi się podobają. Szkoda, że jak urodziłam się z martynkowymi włosami tak potem mi sciemniały.
 
reklama
DZIEWCZYNY MAM PYTANIE:
uzywala ktoras z was kiedys husteczek do pupy firmy CLEANIC -dzidzius??:confused:
bo Olek ma caly tylek odparzony, i to nie jest od pampersow :no:kurcze...:baffled:
Uzywałam i u nas nic sie nie działo. Ale ogólnie to do tej pory zadnej alergii u nas nie bylo.
a M wrocil balams ie rekacji ze ebdzie krzyczal ze zebram od taty ale nie zauwazyl..... po 1.5 godz powiedzialam mu ze mu nie wybacze tego.. i ze ma lepiej zauwazyc cos bo jak mina 2 godz i on nic nie zakuma to ode mnie dostanie! no i po wielkich naprowadzaniach wykrzyknal " Miniu pofarbowalas wlosy" ale o dziwo nie krzyczal ani nie dopytywal.. powiedzial tylko na koniec ze on chcial mi taki prezent sprawic.. hehe to sie spoznil:D
Ta męska spostrzegawczość :-D:-D:-D
Prezencik fajny:biggrin2:
Kiedyś sobie pasemka blond robiłam, bo mnie wkurzało, że mi strasznie wlosy ściemniały, zwlaszcza w zimę były strasznie ciemne. Teraz już skończyłam z farbowaniem, jeszcze 2 wizyty u fryzjera i zetnę ostatnie rozjaśnione włosy. Ale za to po lecie mam odrosty, które wygladaja, jak po farbowaniu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Chyba muszę się zabrac za moją figurę. Mam kompleks brzuszka=( Mąż się nabija ze mnie, że za dużą wagę do tego przywiązuję i odkąd mnie zna to zawsze miałam na pkt brzuszka świra ale co ja mogę. Ja wiem, że ogólnie gruba absolutnie nie jestem bo mam fajną figurę, ale fałdka na brzuszku mnie wkurza.
To zupełnie jak u mnie:wściekła/y: A teraz 3 dni u rodziców spędziłam i pochłonęłam tyle słodyczy, że ten brzuch się jeszcze powiększył:wściekła/y: a przed chwilą jeszcze tabliczkę czekolady wciągnęłam:wściekła/y:
bry
ja sie tyle napisalam i mi znikło..... wrrrrrrrrrrrrrrr
to napisze ze mi sie łózko rozwalilo i nie mam na czym spac z Mikim, bedzie teraz przymusowe uczenie malego spac w lozeczku a ja na nie rozkladanej sofie(o sie nózka polamala) bede spac:/ ehhhhhhhhhhhhh
Mam nadzieję, że uda ci się jakoś wyspać tej nocy:tak:

Mała płacze przez sen, a przynajmniej tak dla mnie brzmią te dźwięki, które z siebie wydaje. Do tego P. kupił nawilżacz i go dziś włączył, a ja przez te odgłosy zasnąć nie mogę... a może to po tej czekoladzie;-)
 
Dzieńdoberek :) Jak tak was czytam to cieszę się bardzo, że mój synuś odkąd skończył pół roku przesypia całe noce i w ciągu dnia też robi sobie conajmniej godzinną drzemkę:) A jak ja położę się z nim w ciągu dnia to nawet trzy godzinki sobie śpimy.
W związku z farbowaniem włosów ja na razie pasuje. Próbuję zejść z czarnego. Już połowa długości jest w naturalnym brązowym kolorku :) A jak już zupełnie pozbędę się czarnego to zrobię sobie blond pasemka :D.
 
Dzieńdoberek :) Jak tak was czytam to cieszę się bardzo, że mój synuś odkąd skończył pół roku przesypia całe noce i w ciągu dnia też robi sobie conajmniej godzinną drzemkę:) A jak ja położę się z nim w ciągu dnia to nawet trzy godzinki sobie śpimy.
W związku z farbowaniem włosów ja na razie pasuje. Próbuję zejść z czarnego. Już połowa długości jest w naturalnym brązowym kolorku :) A jak już zupełnie pozbędę się czarnego to zrobię sobie blond pasemka :D.
moje dziecko jak mialo miesiac badz poltora to juz cale noce przesypial:) dosc wczesnie i nie wiem co to zarywanie nocek:)

moj w dzien spi 2 razy:)


ja tak sie zatanawiam nad tym rozjasnieniem wlosow:)
 
Dzieńdoberek :) Jak tak was czytam to cieszę się bardzo, że mój synuś odkąd skończył pół roku przesypia całe noce i w ciągu dnia też robi sobie conajmniej godzinną drzemkę:) A jak ja położę się z nim w ciągu dnia to nawet trzy godzinki sobie śpimy.
W związku z farbowaniem włosów ja na razie pasuje. Próbuję zejść z czarnego. Już połowa długości jest w naturalnym brązowym kolorku :) A jak już zupełnie pozbędę się czarnego to zrobię sobie blond pasemka :D.

Moja julka zaczela przesypiac noce jak miala 4tyg wczesniej nawet czesto mnie nie budzila.. wstala o 24 i 3 na karmineie..
no ale u nas skoki rozwojowe byly jak w zegarku co do dnia! mloda wtedy w nocy wrzeszczala plakala wstawala itp....
pozniej sie uspookoilo zaczely zabki sie pojawiac... nie pwoiem makabra! po 15 razy sie wstawalo czasem zdarzylo sie ze przez 3 godz co 5 min trzeba bylo do niej wstawac koszmar. teraz zabkow nie widze nowych a mloda codziennie nad ranem tak o 5 wstanie i krzyczy i trzeba ja wziac do nas! nauczyla sie juz przez mojego M ktoremu sie nie chcialo chwili posiwecic przy lozeczku!!

a ja za to wsyztsko ze nie dosypialam bo codziennie pozno szlam spac i rano po 6 wstawalam bo kacperek juz przychodzil dzis pospalam do 9:40:):):):)
M zajal sie mala widze pampersa jej zmeinil hihi co mu sie rzadko zdarza dal jesc i naczynia mi pomyl!
zeby tak bylo codizennie:D:D:D:D:D:D

Fikusku farbinj sie:D
 
Ostatnia edycja:
hehe dziewczyny chetnie bym wstawila fotke ale z telefonu wychodza bardzo brzydkie.. polasilam sie na inny tel w mixie bo nowego nie mam jak kupic a ten lg dotykowy to gó*wno jak sie okazalo i ten ma znacznie gorszy aparat ale co nokia to nokia. dla mnie te tel sa najlepsze.. moze od tesciowej pozyczymy aparat na jakis czas to bede miala conieco... fotki nie beda juz takiej jakosci jak te robione lustrzanka no ale coz zycie.. mam nauczke i ubolewac jeszcze nie przestalam. mam nadzieje ze ktoras moja wyplate za piln owanie Kacperka uda nam sie przeznaczyc na nowy obiektyw! jeszcze chcemy sprobowac zaniesc do znajomego ktory naprawie takie cacka moze mu sie uda cos wykombinowac.


Clio mily prezent od meza dostalas:)
Kasiu wiem co to znaczy zapuszczac wlosy i niechcicec ich obicac. ja od paru lat robie blond pasemka i niesttey rozjasniacz bardzo niszczy wlosy.. nieraz dam z pol milimetra obciac koncowki ale juz nie pozwalam. wlosy mam dosc dlugie po ciazy bardzo mi urosly i nie zetne ich w zyiu.. mysle tylko nad jakas sprytna grzywka tylko czy do pucatej buzi bedzie pasowac? oto jest pytanie:p

ja sie nie znam na wlosach...:/ co do telefonow dotykowych zgadzam sie dotykowe to g*wniane tel. przynajmniej moim zdaniem.

A ja nigdy nie farbowalam:)
nie zaluj!! masz przynajmniej zdrowe wlosy

Dzieńdoberek :) Jak tak was czytam to cieszę się bardzo, że mój synuś odkąd skończył pół roku przesypia całe noce i w ciągu dnia też robi sobie conajmniej godzinną drzemkę:) A jak ja położę się z nim w ciągu dnia to nawet trzy godzinki sobie śpimy.
W związku z farbowaniem włosów ja na razie pasuje. Próbuję zejść z czarnego. Już połowa długości jest w naturalnym brązowym kolorku :) A jak już zupełnie pozbędę się czarnego to zrobię sobie blond pasemka :D.
gratulacje w wytrawalosci niefarbowania odrpstow;P
Czesc dziewczyny

Zycze udanego dnia

Ja dzis sie tak troche dziwnie czuje, jakas taka rostrzesiona jestem od srodka...
I sobie leze. A co
i co nic sie nie dzieje????

ja sie witam dzis zimnoooooooooo:/
 
reklama
mamusiamikusia
Właśnie zauważyłam, że między naszymi maluchami jest równo rok różnicy :-)

Muszę się pochwalić:-) U nas do tej pory nocki różne były :-(A dziś od 20 do 7.30 (z krótką płaczliwą przerwą ok. 22) moje dziecko spało :-):-):-)
Ja się oczywiście się budziłam w nocy i nasłuchiwałam, czy Emilka oddycha, a rano myślałam, że mi piersi rozsadzi od środka :-) Ale mam nadzieję, że to pierwsza z wielu przespanych nocy:-):-):-)
 
Do góry