reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

no to fajnie tez chcialabym tak zrobic, pofarbowac na kolor zblizony do naturalnego i zapuszczac, a potem obiciac zeby miec swoje naturalne, ale problem jest taki ze nie wiem jaki mam teraz naturalny kolor wlosow bo kiedys mialam ciemniejszy blond a teraz moje odrosty wygladaja jak czarne:/
 
reklama
no to fajnie tez chcialabym tak zrobic, pofarbowac na kolor zblizony do naturalnego i zapuszczac, a potem obiciac zeby miec swoje naturalne, ale problem jest taki ze nie wiem jaki mam teraz naturalny kolor wlosow bo kiedys mialam ciemniejszy blond a teraz moje odrosty wygladaja jak czarne:/



ále sie rozkrecilyscie na temat wloskow ja to mialam chyba wszystkie kolory swiataq od naturalnego blond do rozowych i niebieskich pasemek hehehe na czarnych wlosach fajnie wygladaja tylko szybko sxchodza musialam czasem co 2 3 tyg chodzic bym i je znowu robil mialm dobrze bo moja ciotka za darmo mi robila wlosy jabym miala bulic to bym zbankrutowala a teraz w holandii zerooo sama farbje bo kosztk olosalny pplace 15 euro za samo sciecie porazka a co do farbowania to kolo 30 euro wiecpodziekuje:dry::dry::dry:


co do snu mojamala jak sie urodzla to budzila sie jak w zegarku co 3 godziny i tak przez 3 miesiace powazxnie mowie chodzilam jak lunatyk ale wiekszego problemu nie stwarzala


co do bizuteri ja lubie guesss firme sliczna maja ta bizuterie staram sie kolekcjonowqac ale jedna bzudrka tej frmy to koszt 50 euro wiec juz powiedzalam mamie ze jak hce cos mi kupic to tylko to hehehe bo mnie na to nie stac a ja tak:p:p:p


dafii tatus fajny prezent ci sprawil kochana pozdrawiam was dziewczynkiii a u nas stara bida nic ciekawego :p
 
moje dziecko jak mialo miesiac badz poltora to juz cale noce przesypial:) dosc wczesnie i nie wiem co to zarywanie nocek:)

moj w dzien spi 2 razy:)


ja tak sie zatanawiam nad tym rozjasnieniem wlosow:)
matko to zazdroszczę przespanych nocek Twoich hehe. No ale trudno kiedyś doczekam=) dzisiejsza była OK=) choc na nogach od 6.40 ale to tak prawie codziennie w granicach 7ej pobudki mi Młoda robi.

Za dnia miała drzemkę od przed 12. I jeszcze śpi. Może z racji, że starsza to ta pierwsza drzemka się jej przesunie. No przynajmniej w domu bo pewnie na spacerach czy w aucie jak będziemy gdzieś jechały to będą jak zawsze ok 10.30-11.

Aha wyjaśniło się co to ma pod oczkiem. Ma 2 szramy małe więc musiała się podrapac. Wczoraj nie były widoczne szramy tylko czerwone miejsce. A parę dni temu czerwone miała nie z podrapania tylko z Bóg wie czego, ale zniknęło.

MAMUSIE GRUDNIOWYCH DZIECI 09 jak planujecie urządzic roczek Szkrabów?
 
Ostatnia edycja:
Vegas ja robie roczek oczywiscie:) wielkie przyjecie:) bedzie kilkoro maluszkow z tego roku co Alan:) Bedzie wesolo:D
hehe na pewno będzie wesoło=)
mąż ma ogromną rodzinkę więc każdy jak wpadnie to ponad 20 osób będzie na pewno=) bo on ma 6cioro rodzeństwa, w tym kikoro ma swoje rodziny plus dzieciaczki, mój brat z rodzinką /3 dzieci/, więc będzie nas spooro=) W domciu oczywiście mimo tylu osób, ale pomieścimy się bo na szczęście mamy duży dom. Z tak liczną rodziną strach pomyślec jakby się mieszkało w bloku i robiło imprezy, chociażby zwykłe urki=D

ale się u nas zachmurzyło. Będzie padaaac=P
 
hehe na pewno będzie wesoło=)
mąż ma ogromną rodzinkę więc każdy jak wpadnie to ponad 20 osób będzie na pewno=) bo on ma 6cioro rodzeństwa, w tym kikoro ma swoje rodziny plus dzieciaczki, mój brat z rodzinką /3 dzieci/, więc będzie nas spooro=) W domciu oczywiście mimo tylu osób, ale pomieścimy się bo na szczęście mamy duży dom. Z tak liczną rodziną strach pomyślec jakby się mieszkało w bloku i robiło imprezy, chociażby zwykłe urki=D

ale się u nas zachmurzyło. Będzie padaaac=P

ja robie urodziny dla znajomych i rodziny osobno:)
tez mieszkam w domku:)
 
ja robie urodziny dla znajomych i rodziny osobno:)
tez mieszkam w domku:)
w sumie fajna sprawa tak miec roczek jeszcze dla malutkich kolegów hihi. Ale my raczej na rodzince zaprzestaniemy bo i tak nas to wykosztuje nieziemsko ehehe=) samo jedzenie to moja mama mówi, że robi, pokupuje wszystko, my z mężem mamy się zaopatrzyc w napoje no i mąż z racji, że z wyuczenia jest cukiernikiem to torta zrobi Małej.

Dalej jeszcze Myszka nie ma zakupionego ubranka na Rok a odprawia 12ego imprezę za miesiąc. Ma kozaczki i taki płaszczyk biały=) Płaszczyk to do kościółka 13ego=) Dobrze, że ma białą czapuśkę i rękawiczki to jej spasują=)
 
Ostatnia edycja:
mamusiamikusia
Właśnie zauważyłam, że między naszymi maluchami jest równo rok różnicy :-)

Muszę się pochwalić:-) U nas do tej pory nocki różne były :-(A dziś od 20 do 7.30 (z krótką płaczliwą przerwą ok. 22) moje dziecko spało :-):-):-)
Ja się oczywiście się budziłam w nocy i nasłuchiwałam, czy Emilka oddycha, a rano myślałam, że mi piersi rozsadzi od środka :-) Ale mam nadzieję, że to pierwsza z wielu przespanych nocy:-):-):-)

To twoja córcia też jest z 19 czerwca??
 
reklama
Daffi chodz ty mnie farbnij:p:)

łooo matko kobieto nie wiesz co czynisz piszac to!
ja za farbowanie sie nie biore ale za cięcie wlosow owszem:D

MAMUSIE GRUDNIOWYCH DZIECI 09 jak planujecie urządzic roczek Szkrabów?

a wiec my 18 idziemy na Msze w intensji Juleczki:)
a tydzien pozniej 25 grudnia w swieto wyprawiamy jej Roczek:)
impreza bodajze bedzie u nas ale tylko najblizsi czyli moi rodzice, tesciowie, mam 2 rodzenstwa moj M rowniez i do tego bratowa z chrzesniakiem. bedzie 11 doroslych i 2 maluchow:D
nic szczegolnego sie dziac nie ebdzie.. jakies baloniki malej sie kupi, konfetti bedzie miala radoche jak bedzie to zrywac:D
jeszcze suzkam tylko nie wiem wlansie jak to sie nazywa jak nie raz na filmach pokazuja ze na urodziny taki papierowy balon wieszaja i dziecko go tak zbija i wypadaja z niego rozne baloniki..... chcialabym kupc ale najpierw musze odnalezc nazwe i cene.
 
Ostatnia edycja:
Do góry