reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Wiecie co, jutro pije caly dzien herbatke z malin i myje podlogi i tre ziemniaki! Jak sie ruszy cos to pojade do tego szpitala blizej A. a jak nie, to pojde do tego u siebie, z niego mnie nie wygonia. Mysle ze to bedzie taki kompromis 'isc czy nie isc' i juz.

Mariola ja sie w sumie nie wtracalam,ale to dobrze ze jeszcze chcesz z tymi danonkami zaczekac. Wydaje mi sie ze tak bedzie lepiej:)

Daff ja tez nie moge glosowac...
A CZY KTOS WIE CO U IXI????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam z rana. a co tu dzisiaj tak cicho?
U mnie noc taka sobie. najpierw nie mogłam zasnąć przez ból głowy i żołądek potwm MAreczek zrobił pobudkę. i tak srednio wyspana jestem./
Paulqa Idź do tego szpitala idź.
 
fikusku a w którym konkursie bierzecie udział bo mi się wyświetliła lista konkursów :/

Daff nie wiem gdzie zagłosować :/

dobry:)

Boże ale mnie katar złapał :/ znowu:/ zaraz wracam dam jeść małemu:)
 
Witam
nastroj do bani....
oprocz aparatu jeszcze kilka spraw jest ktyore przybijaja i nic mi si enei chce....
zreszta nie chce wywlekac tego teraz!

co do glosowania to laseczki trzeba zalogowac sie na parenting i wtedy oddac glos... po porawej stronie bedzie takie czerwone sereduszko podpisane Głosuj na zdjęcie
jak mozecie to was bardzo prosze o glosiki.. konkurs jest do 25 listopada.. ja wczesniej omylkowo dodalam zle zdjecie... usuneli mi je bo poprosilam i wstawilam nowe bo tamnte bylooby nezgodne z regulaminem i wszytskie glosy zostaly usuniete dlatego wasza pomoc bardzo mi sie przyda!
 
No Witam Was Mamusie :)
nareszcie mam czas :) Ptysiek śpi po kolce i karmieniu ja sie maluje i ogarniam :) piękny dzionek dzisiaj i planuje spacerek :D

lolak misia92 ja miałam podobnie z Alexem moim sposobem było wymęczenie go myciem ciepła wodą i gazikiem potem kremowanie ubieranie karmienie(bo już wygłodniały krzyczał ile wlezie) zjadał i padał przy piersi :) hihi
 
reklama
witam się.

Ja też już mam wszystko porobione, nawet nogi wydepilowane. Jedynie musiałabym się jeszcze okąpac, ale to jak Młoda pójdzie w kimono. Mam nadzieję, że zdążę się zrobic na bóstwo nim mąż wróci z pracy a wraca dzisiaj po 12=P Potem ma 1.5 tyg wolnego. Te 2 dni to święto a od pon ma tacierzyńskie bo jeszcze nie wybrał=D

Nocki nie miałam zbyt fajnej, Młoda bardzo niespokojnie spała i często budziła.

Chyba muszę się zabrac za moją figurę. Mam kompleks brzuszka=( Mąż się nabija ze mnie, że za dużą wagę do tego przywiązuję i odkąd mnie zna to zawsze miałam na pkt brzuszka świra ale co ja mogę. Ja wiem, że ogólnie gruba absolutnie nie jestem bo mam fajną figurę, ale fałdka na brzuszku mnie wkurza.
 
Do góry