reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej dziewczyny. Daffi mnie pogoniła wiec pisze.;-)

u nas dobrze. mały rośnie jak na drożdżach jutro kończy 3 tygodnie przy okazji jutro idziemy na kontrolna wizyte do pediatry. na razie jest w miare spokojny nie płacze za dużo jest strasznym głodomorem i leniuchem przy okazji przez 45 minut potrafi leżeć przy cycku i jeść..;-)
ja sie czuje dobrze dziś byłam na próbnej maturze z matematyki masakra nie mam szans na zdanie jej ale do maja sie naucze..;-) mam okropne rozstępy na brzuchu ale osobiście sie nimi nie przejmuje. musze sie wziąć za nauke ale za cholere mi sie nie chce. Karmie tylko piersią pokarmnu mam nawet za duzo bo Misiek wszystkiego nie wyjada. na jakiejś drakońskiej diecie nie jestem staram sie wprowadzać w miare możliwosci nowe rzeczy ale powoli żeby mu zołądka nie rozwalić.

myśle ze teraz bede już z wami częściej.;-)

no wkoncu kobietoooooooooo a ja juz myslalam ze umarlas:p:p:p:p:p
opwiadaj jak tam porod :) ddawaj jakes fotk swego misia
 
reklama
Czeeeeesc Misia :)))) fajnie ze w koncu sie odezwalas:) zdjecia jakies dorzuc.:p nooo jak nie dzis to moze przy weekendzie jak bedzie wiecej czasu :) a matura sie nie przejmuj teraz:) i tak sobie poradzisz:)
 
hej dziewczyny. Daffi mnie pogoniła wiec pisze.;-)

u nas dobrze. mały rośnie jak na drożdżach jutro kończy 3 tygodnie przy okazji jutro idziemy na kontrolna wizyte do pediatry. na razie jest w miare spokojny nie płacze za dużo jest strasznym głodomorem i leniuchem przy okazji przez 45 minut potrafi leżeć przy cycku i jeść..;-)
ja sie czuje dobrze dziś byłam na próbnej maturze z matematyki masakra nie mam szans na zdanie jej ale do maja sie naucze..;-) mam okropne rozstępy na brzuchu ale osobiście sie nimi nie przejmuje. musze sie wziąć za nauke ale za cholere mi sie nie chce. Karmie tylko piersią pokarmnu mam nawet za duzo bo Misiek wszystkiego nie wyjada. na jakiejś drakońskiej diecie nie jestem staram sie wprowadzać w miare możliwosci nowe rzeczy ale powoli żeby mu zołądka nie rozwalić.

myśle ze teraz bede już z wami częściej.;-)

Moja teraz właśnie padła, więc rzeczywiście dzisiaj większość dzieciaków nie ma humoru ;-) Byłyśmy dzisiaj na pobraniu krwi na ponowne badania przesiewowe. Jeden wielki płacz przez 30 minut. Krew nie chciała lecieć, więc była kuta w obie stópki:-:)-(

Misia - Majka potrafi nawet 1,5 godziny :dry: Ma już drugą brodę i wałeczki na nogach ;-)
 
Widze ze wszystkie dzieciaki dzis jakies marudne sie robia

Mój się jakoś uchował i na siebie był nawet grzeczny :-)


Misia optymistyczny post aż miło się czyta. A matury z matmy się nie bój jest śmiesznie prosta nie jeden sprawdzian jest trudniejszy :-)


Miki mi zaczął przesypiać całe noce jestem w niebo wzięta ale za to ostatnio nie wiem dlaczego jak ma pić mleko to się buntuje jak już poczuje w buzi mleko to pije do końca ale za nim uda mi się wcisnąć (dosłownie wcisnąć na siłę) to jest walka :no::wściekła/y: No nic trzeba zbierać się top model oglądać i ciastka zjeść po które wysłałam siostrę mam nadzieje, że zaraz wrócić:-)
 
jestem żyje teraz bede do was już częściej zaglądać..;-)
lolkak Misio potrafi przez 2 godziny jeść tyle że z przerwami takimi 15 minutowymi. ssie zmęczy sie odpocznie troche i dalej jazda. ale po takiej wyżerce śpi bite 3 godziny czasami nawet 4. druga broda też już mu sie robi jutro sie dowiem ile waży.

soso o porodzie to dużo nie opowiem bo cesarka... zero skurczy zero rozwarcia słabe tętno dziecka cesarka dzień przed terminem...ot i cała historyja...;-)

a nie wiecie co tam u ixi nie mam o niej żadnych informacji.
 
hej kobitki!!widze sie troszke zmartwilyscie moja nieobecnoscia ;) ale zyje nic mi nie jest tylko dobija mnie to siedzenie i lezenie ciagle mam juz dosc dzis ledwoscia marcina uprosilam zeby mnie puscil z nasza wspollokatorka na miasto ;/ wrocilam i oczywiscie godzinna kompiel a teraz sie zastanawiam czy ten moj dzisiejszy sluz na figach to nie byl czasem czop bo mial delikatne zabarwienie brazowe ;/ hmmm dziwne ale na skorcze czekam i wody heh misia ja czekam na fotki michasia ;)
a dzis kupilam taki slodki bialy sweterek welniany z kapturkiem zapinany na te guziki z pentelka i potszyty bialym materialem taki jak sa teraz modne dla dzieci jest bajeczny juz nie moge sie doczekac kiedy ustroje swojego szkraba ;D
A bym zapomniala ja tak bardzo chce juz urodzic moze mi pomozecie wiecie jakis zlot czarownic i masa arszenikow przyspieszajacych hehe ;)
 
reklama
Napisalam takiego dlugiego posta i sie nie wkleil, dlatego teraz w wielkim skrocie:

Elizka wspolczuje mialam podobna sytuacje dosyc niedawno i przy tym chamka dentystka oszukala mnie. Nie powiedziala mi ze leczy mnie kanalowo, i po wszystkim zazyczyla sobie 250 zl a wchodzac do gabinetu mowilam ze chce na NFZ tak sie z nia klocilam ze zeszla na 150 musze jej jeszcze 100 doniesc bo nie mialam kasy bo jeszcze biala plomba 100 czyli w sumie chciala 350
Daffi mala jest urocza jak tak sobie drepcze.
Vegas super czapka milo na Was sie patrzy.
soso trzymam kciuki, ja rowniez mialam objawy ciazy glownie w nocy.
Laski jak wy mozecie narzekac na nadmiar snu ja to marze o pospaniu tak do 10.
Misia, lolkak co do cyckowani slyszalam ze nie powinno dziecko ssac piers dluzej niz 15 min ale nie pamnietam dlaczego...


Juz nie pamietam co mialam napisac.
Witam nowe(jak dla mnie) mamusie ja Was pamietam jak przyszlyscie(beacia i soso)

Martwi mnie moj Kubus juz wam pisalam ze nie che jesc, jeszcze teraz mu jedynki gorne ida. Myslicie ze powinnam isc do lekarza jak on np ma dni w ktorch zje pol sloiczka obiadku czy zupki(130g) i tylko cyca ostatnio jego rekord to byla kaszka wypita na sniadanie 70ml potem jeden sloiczek i na kolacje jogorcik.
Nie chce jesc :( robilam mu juz nawet sama amu ale nie, jedyna rzecz ktora prawie zawsze zje to jogurt waniliowy oczywiscie dla niemowlat.
Poradzci mi cos, bo wariuje wydeje mi sie ze go zaglodze.

A ixi odezwala sie tu po porodzie?? Czy jeszcze nie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry