reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam nocnie:-D
Zanim nadrobie musze sie wygadac :wściekła/y:
Dzisiaj wstalam o 7 musialam isc do UP dokonac formalnosci ze stazem. Niunio jadl zanim wyszlam o 7.30 pojechalam do UP oczywiscie wystalam sie w kolejce az niemila pani raczyla mnie przyjac w dodatku stalam jakies 40 min po to by uslyszec musi pani jechac zrobic badania i dopiero bedziemy zalatwiac reszte spraw. No spoko pojechalam zrobilam i co..:angry: :angry:blam na jakims ********* parkingu , ktory byl wysypany kamieniami a pod nimi co ......... lezal sobie drut na ktory oczywiscie najechalam bo go nie widzialam bo powtarzam lezal pod kamieniami. Niedosc ze przebilam nowe opony to ten drut jak by pod wplywem najechania kolem sie pogia i zarysowal samochod.
Oczywiscie zapomnialam ze musze jeszcze do UP konto bankowe zalozyc nawet nie mialam czasu na rozwazenie ktory by byl najlepszy dla mnie, wiec poszlam do PKO BP tam musialam miec jakis dowod potwierdzajacy ze jestem studentem, to ja na piechote( bo sachochod w wulkanizacji) zaiwaniam na uczelnie i spowrotem do banku. Dzwonie do K jak maly juz godzina po 10 no z Kubusiem wszystko ok ale Krzysiek zaczal sie zle czuc skoczylo mu cisnienie az na oczy nie widzial to ja do domu zobaczyc co sie z nimi dzieje. Przychodze do domu a oni spia K siostra przyszla i miala pomuc przy Kubku. No to ja juz z nr konta lece do UP tam wszystko zalatwilam. I nagle mi sie przypomnialo ze oprocz tego ze do pracy musze isc to spowrotem na uczelnie zlozyc wniosek na uczelnie. Dzieki Najwyzszemu tato miedzy czasie przyprowadzil mi auto i pojechalam. No ale co dalej. Jestem, na uczelni zlozylam papiery pojechalam do roboty i patrze juz pod domem ze zapomnialam dolaczec papierow do tego stypendium bez nich nie przyznadza mi styp. i tak jutro musze doniesc paiery do szkoly mam nadzieje ze je przyjmu . I musze dodac ze przez to zamieszanie myslalam ze dzisiaj umre, bylam taka padnieta moj pierwszy posilek zjadlam o 17.

A jutro ide do dentysty:no: to prawdeze jak karmie piersia nie moge brac znieczulenie :szok:
 
reklama
oj Kochana widzę przygód miałaś od groma.. Nie zazdroszczę. Nie wiem jak z tym znieczuleniem jest bom dawno u zębola nie była=P

Myszka od 21.30 nie spała i teraz ledwo zasypia. Sama teraz bo przysypiałam nad jej łóżeczkiem jak chciałam jej dopomóc hehe. Ciekawe cóż tak słabo idzie jej zasypianie. Głodna nie jest bo piła niedawno flachę.
 
to tak jak mi :-D ale życie pokaże jak będzie ;-)

my identyczny prezent chcemy kupić tyle że BMW :-D

LOLKAK GRATULACJE! :-D

wstaliśmy :dry: dziewczyny poradźcie.. bo ja już nie wiem co robić :dry: mały się budzi co chwile w nocy w ciągu dnia nie chce obiadku jeść, a śniadanie i kolacje tak mało co zje :dry: już nie wiem jak go zachęcić do jedzenia :-(
ja mam to samo co do obiadkow ma tylko czasem naloty ze sam bierze lyzke do buzi a tak nic nie chce ani sniadania ani obiadu a juz o kolacji nie wspomne strasznie zle sie z tym czuje
Witam was. Wpadłam się pochwalić że mój Misio twardo już stoi no i juz chodzić zaczyna :p Chodzik mu kupiłam używany więc zobaczymy jak to bedzie. a teraz lece bo sie obudził i jest krzyk

ale Twoj maly szybko sie rozwija juz chce chodzic WoW

Vegas jak zwykle urocza malutka uwielbiam jej blond wloski
Karolina jak przeczytalam o Twoim piesku to mi sie plakac chce


LOLKAK MOJE GRATULACJE!!!!!!!!!

NIE WIEM CO MIALAM JESZCZE NAPISAC UCIEKAM SPAC BO JESTEM PADNIETA

jesli ktos cos wie o znieczuleniu u dentysty napiszcie
 
Witam czwartkowo.
Vegas Super fotki.
KarolinaBG Przypomnij mi, jak to rasa psa? Duży, mały? Ja mam pieska od trzech miesięcy i on większość nocy śpi na dworze. (Mój S nie pozwala trzymać zwierząt w domu) i zapewniam nie zmarznie. No ale jeśli to z tych małych to jedynym zagrożeniem są właśnie inne psy.
Mariola Co do znieczulenia to powiedz babce ze karmisz piersią. Ona na pewno Ci powie i ewentualnie doradzi. Ale myślę ze można.
 
hej.

Jesli chodzi o znieczulenie to fajnie by bylo przed samym dentysta malego nakarmic bo znieczulenie jakos tam przeplywa do mleka ale ja pamietam ze po powrocie normalnie karmilam piersia:-) takze luzik.
Karolina współczuje zaginiecia pieska:///
Vegas sliczne zdjecia małej:tak: :-)

u nas noc srednia. ide nakarmic maleo i ululac....:] no i cos zjesc trzeba by.....:dry:
 
mariola mozna brac znieczulenie jak sie karmi,bo ono jest miejscowe:) ja jutro smigam do dentysty i tez sobie zawolam znieczulenie ,po co mam cierpiec:)
dzis smigamy po 16 do mojej kumpeli:) maluchy sie pobawia:)
w ogole to wstalismy dzis o 8:)
 
mariola9 współczuje przeżyć :-( co do niejadka :-( wczoraj próbowałam mu na śnie dać butle z kleikiem i co i nic wypłuł, rozpłakał się i po piciu :dry: dziś będę testować na kolacje jogurcik z biszkoptami coś musi mu posmakować :dry:


dobry :)

czuje się jak Frankenstein :/

idę kawę sobie strzelić :/
 
reklama
Dziewczyny nie nadrabiam bo mam drania w domu i tyle. jak tylko zasiadam do kompa to placze wscieka sie i jest nieznosna ze nie idzie jej sluchac.
jeszcze teraz dzwonila ciotka ze mama ma jechac do szpitala bo mojego wujka ( brata mamy) zawiezli do nas do szpitala. w pracy cos na niego spadlo i go przygniotlo! nie wiemy nic co i jak z nim. ehhhh:/

Z wiesci prywatnych o kredyt nei ebdziemy sie starac. mial marek zalatwic prace dorywczo w piekarni na krojenie chleba to tylko 3 godz w nocy ale baba jednak ma komplet ludzi i kazala mezowi zostawic wypelniony kwestionariusz osobowy i jak cos bedzie miala to zadzwoni do niego. a jak bylaby ta dodatkowa kasa to jestesmy w stanie wziac ten kredyt z wysoka rata ale zyc bardzo skromnie.

Od 18 pazdziernika idziemy na wynajem znow.
Mieszkalismy w tym mieszaniu wczesniej jak jeszcze bylam w ciazy. to tam dostalam skurczy i tm julka po porodzie przyjechala jako do swojegodomu. sentyment pozostal do tego mieszkania:)
ale to tez na jakies pol roku moze dluzej. mieszkanie zostalo sprzedane jakiejs kobiecie z bialegostoku ale ona wplacila tylko 5tys by gosc trzymal jej mieszkanie to a ona na wiosne chce sprzedac to swoje i wtedy bedzie mogla sprowadzic sie tu. takze jakas nadzieja jest ze jak na wiosne bedzie chciala sprzedac i nim uda jej sie kogos znalezc to moze troche potrwac.
 
Do góry