reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
mój mąż też do romantyków nie należy a przed mężem miałam pewnego Ktosia, który był mega romantykiem, byłam z nim ponad 2 lata i później przyzwyczaic się do natury mojego obecnego męża było ciężko=D Ale kocham go, mimo, że tym romantykiem nie jest. Przywykłam może. Jesteśmy ze sobą prawie 3 lata.

Ixi Dziękuję=*

Oj wiem o czym mowisz, ale to stare powiedzialabym dziecinne czasy. Mimo ze K ma swoje humorki to i tak nie zamienilabym go na nikogo innego,ale wiadomo kazdy ma swoje widzi mi sie.

em a czego masz te nocki nie przespane hmmm, ale Twoj synio to przystojniak

strasznie mi szkodal lolkak u mnie to obowiazkowo 5 dni po terminie trzeba sie wstawic do szpitala i odrazu Cie klada na patologie. Chociaz je poszlam 6 dni bo po konsultacji z lekarzem powiedzial ze moge 1 dzien pozniej ze wzgledu na to ze to swieta byly. Ja urodzilam 7 dni po terminie to maly byl strasznie pomarszczony i pozniej problem ze skorka strasznie sie luszczyla,
Clio kiedys pytalas czym smarowac ja naprawde polecam emolienty. Ja stosuje do kapieli emolium a samruje cale cialko balneum, jak dlamnie rewelacja naprawde jak widze dzieciaki znajomych i stosuja inne specufiki to Kubus ma najladniejsza skorke.


Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana.

He, he,. Jestem pierwsza,
Ciężką noc miałam, najpierw Mareczek marudził a potem męczący sen miałam. :wściekła/y: kiedy ja tak porządnie się wyśpię? No kiedy?
S właśnie do pracy wyruszył.

Daffi A z czego masz neta? Myślę, że nie możesz głosować, bo ktoś kto ma z tego samego źródła tego neta też mógł zagłosować, bo IP takie same.
kingusia1991 Śliczna ta Twoja malutka.
Ixi Jak samopoczucie dzisiaj?
Violett Gratuluję zaręczyn.
Eliza zdrówka dla Mikiego.
Karolinabg Dla Oliwki tez dużo zdrówka.
Em_x Słodziak. Zaczynam lubić chłopców z długimi włosami :-)
 
Ewi ja mam neta w multimedii dzis teraz weszlam i w koncu sie udalo a tak to codzien nie moglam bo niby juz zaglosowane.

Eliza dizs sie udalo i ci zaglosowalam:)

Przyznaje bez bicia ze nie nadrabialam!
 
hej dziewczyny. no imiałam racje wcale nie ma tak dużo do nadrabiania.;-)
mariola ja sie ciesze że mój K romantykiem nie jest bo dwoje romantyków to za dużo jedno wystarczy ;-) ale czasmi mu sie zdarzy wiec nie jest żle..;-)
ja zmykam wstawic pranie bo pogoda świetna
 
pogoda swietna? na dworze tak piź***i ze szok...:dry: mi w domu jest zimno:-p

mały spi.... uffff... ide obiad naszykowac szybciutko...;-)
włosy umylam ale bez suszenia bede pewnie wygladac jak.....;]
 
Witam się wtorkowo :)

Ewi
dziękuję;-) humor dzisiaj całkiem dobrze:happy2:

Vegas
nie ma za co:) lubie robić ludziom chociaż takie maleńkie niespodzianki...

U mnie dzisiaj duuuuuuuużo lepiej niż wczoraj:-) Może to dlatego, że na tej uczelni wczoraj nie było tak źle. Fakt, spojrzenia ludzi były zabójcze (szczególnie spojrzenia dziewczyn) i te ich miny:dry: ale poznałam kilka fantastycznych osób. Do tego dowiedziałam się, że z okolicy jeździ tam dwóch moich kumpli + znajoma i na dodatek chodzimy na ten sam kierunek i do tej samej grupy:shocked2: no i mam dowóz za free. Tzn. za "robienie notatek":-p.

Mały kopał mnie caały czas. Całe rozpoczęcie, wykład i szkolenie BHP. Ostatnio jest tak aktywny, jak nigdy.. a juz wcześniej narzekałam, że i tak za nadto.

D. był wczoraj wyjatkowy.. jak wróciłam to tak mnie tulił i całował.. i mówił że mnie kocha.. że już nie może doczekać się bejbika itd. (ruszyło go:D ) Bardzo miłe, ale ja w odwecie nie byłam taka ciepła:-p No, może do momentu aż nie wypiłam szklanki kakao z bitą śmietaną na górze.. wtedy złość jak ręką odjął..:cool2:
No i zabrakło mu 3pkt, żeby dostać się na aplikacje radcowską:-( miał 97 pkt a od 100 było zaliczenie.. eh.

W nocy miałam skurcze:confused:i to dość regularne.. najpierw co 12 minut, potem kilka co 8-9 i zasnęłam:zawstydzona/y: a w międzyczasie mówię do D. : "D. mam jakieś skurcze!..." a on przez sen: "zaraz, zaraz.. zaraz tylko sie ubiore" no i chyba przeszły, bo obudziliśmy sie razem o 7 ;-)
i brzuch mi się obniża..nie wiem czy to już powinien czy nie.. ale już bym mogła rodzić..:confused2:

sie rozpisałam..
 
reklama
elizka ja na dwor wyjde tylko po to żeby pranie powiesic tak to nic mnie tam nie wygoni o nie no moze drugie pranie bo już troche sie uzbierało..;-)
ixi tylko Ty sie przypadnkiem nie rozpakuj przede mną..;-) jak miło że u ciebie tak dobrze..;-)

a ja mam manie sprzatania. włąsnie posprzatałam biurko mojego brata bo siedze u niego na kompie ;-) masakra on tu ma wszystko od książek po śrubokręty jakieś diody kable itd... ale ogarnełam.;-)
 
Do góry