reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

adka ja Ciebie tez pamietam i to nawet na innym wątku piszemy :-)
Oj mała jest normalna:-)
|KAzde dziecko jest inne:-) ;-) nie wartosłuchac sie opinni innych :tak:

Ale dzis tu cicho...
Mąz robi kolacje, Miki od 18 spi, ja bylam na przejarzdzce rowerowej:-D troszke zaczne jezdzic to schudne ;-) nom a daniel tez juz prawie spi z Hania tylko bedziemy sie meczyc pewnie do 22.... choc ja wczoraj czekalam na m jak milosc a tu zdazylam tylko na tvp2 przelaczyc i zasnelam taka bylam zmeczona...:dry: budze sie o 22:30 i do meza z pretensją "a czemu przelączyles mi m jak milosc?!?" a on do mnie ze juz dawno sie skonczylo.... heh :-D
 
reklama
adka ja już przeterminowana jestem :( jak do czwartku nic sie nie zmieni to mam sie do szpitala na wywołanie zgłosić ... trochę mnie to martwi ale co poradzę ...

Elizka ja tak kiedys na film czekałam zasnęłam na pierwszych reklamach i obudziłam sie na napisach końcowych ;/
 
teraz mała przerwa we wchodzeniu na stopień :D i zaraz wracam do wywoływania skurczy :)
lolak a jak ty tam sie czujesz??

macie wszystkie pozdrowienia od Misi92 :)
 
Hej Lachonki =)
U nas wszystko ok=) z rana zakupy udane, kupiłam sobie dżinsy a Małej piękny płaszczo-kożuszek=) jest extra!! w sam raz na zimę=) potem w domciu sprzątanie, zajmowanie Skarbeczkiem, wszelkie szaleństwa z nią i zabawy=) wieczorkiem zasnęła po 19.00. Ogólnie miły dzień. Pogoda u nas była wręcz letnia=) No a od ok 19ej deszczyk zaczął padac.

Witam nowe mamy=)

Natalia witaj=) Wreszcie jesteś!=)
 
ADka-to duza ta twoja coraa:):)

Dzis bylam 1 raz na Rowerze..i to cale 8km bo w Parku Jordana
biggrin.gif
biggrin.gif
Jestem z siebie dumna...nozka nawet nie bolala
rolleyes.gif


i poogladam sobie Facetow jak Graja w siatke i w noge/....ojj niezle tam ciacha sa

i wiecie co Smutno mi bylo.....bo tam dosc dzuo Par chodz a ja sama...
 
Clio ja mialam wywolywany porod,bylam tydzien po terminie a skurczy zero.polozyli mnie na patologie ciazy po 2 dniach dali mnie na wywolanie ale to mi nic nie dalo skurczy dalej zero,dopiero w nocy dostalam skurczy.rano zabrali mnie na porodowke i o 11,20 juz urodzilam moja grubciutka:D 58cm i 4050:d
 
reklama
no to fajnie ja mam nadzieję ze w czwartek mi kroplówkę podłączą bo już fizycznie mam dość :( nie wspominając co hormony ze mną robią ;/
 
Do góry