reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Oooo i następna mamuska wróciła :)) witamy serdecznie :))

U nas Nadinka już spii wyplyskana Ojj jak ona uwielbia się kąpać :)) jest w 7 niebie gdy jest w wodzie :))
hehe, u nas to samo z Martynią =)
kurcze, pusto tu jakoś.. przez co senna się zrobiłam i zaraz zmykam spac=) jak się Mysza przebudzi to ją do siebie do wyrka wezmę=D
 
Hej dziewczynki. Nam o 7 mają zabrać prąd więc tak po szybkiemu piszę.
Wczoraj tylko podczytywałam co tu piszecie.
Witam nowe mamusie.
 
witam o poranku=D
niebawem na zakupy zmykamy, tymczasem czekam aż mi włosy wyschną, mam chwilkę na netka=) pooglądam kombinezony dla Miśki na allegro. Mała wcina krążek ryżowy to jakieś 10min jej to zajmie=D
 
a ja dalej z wami :p od jutra odetchniecie bo do szpitala jadę ... ;/ chyba mam przez to lekkiego doła bo samo sie zacząć nie umie ;/ ehh ...
Proszę Was kochane o radę
Czy bardzo potrzebny jest w szpitalu laktator, maść na brodawki i poduszka do karmienia??
 
Witam kochane :) przepraszam za moją długąąąą nie obecnosc... pewnie mnie juz nie pamiętacie :( czytam Was na bierząco :) ale kurcze jak chciałam napisac to albo brałam się za pisanie i nagle Oktawusia w placz albo Oliwcia mi nie dała a potem nie wiedziałam za bardzo co napisac !? ale kurcze tęsknię za Wami.... chciałabym byc ciągle na bierząco pisac itp pozdrawiam Was mocniutko !!
Nie pamietam Cie chyba mnie tu jeszcze nie było jak Ty byłaś.... Ale witaj gorąco :)
witam nowa mame:)

a Natalia22 ja Ciebie pamietam:-) widze ze córa ma juz 2 mies. ae zleciało..:tak:

my bylismy dzis cala rodzinka na grzybach:0 miki tez, spal grzecznie w wózku :-D
dobrze ze z ixi wszystko oki.
a Ty clio jeszcze w piatek sie rozpakujesz:tak: zobaczysz:-D
Ja też chce na grzyby.....
Hej nie wiem czy mnie pamiętacie , od czasu do czasu odzywałam się na tym wątku :) Ale mam nadzieje, że się trochę wkrece tutaj :)
Witaj ponownie :)
adka ja Ciebie tez pamietam i to nawet na innym wątku piszemy :-)
Oj mała jest normalna:-)
|KAzde dziecko jest inne:-) ;-) nie wartosłuchac sie opinni innych :tak:

Ale dzis tu cicho...
Mąz robi kolacje, Miki od 18 spi, ja bylam na przejarzdzce rowerowej:-D troszke zaczne jezdzic to schudne ;-) nom a daniel tez juz prawie spi z Hania tylko bedziemy sie meczyc pewnie do 22.... choc ja wczoraj czekalam na m jak milosc a tu zdazylam tylko na tvp2 przelaczyc i zasnelam taka bylam zmeczona...:dry: budze sie o 22:30 i do meza z pretensją "a czemu przelączyles mi m jak milosc?!?" a on do mnie ze juz dawno sie skonczylo.... heh :-D

adka ja już przeterminowana jestem :( jak do czwartku nic sie nie zmieni to mam sie do szpitala na wywołanie zgłosić ... trochę mnie to martwi ale co poradzę ...

Elizka ja tak kiedys na film czekałam zasnęłam na pierwszych reklamach i obudziłam sie na napisach końcowych ;/
Dziewczyny ja od kilku dni próbuje jakiś film zobaczyć.... i już jak sie zabierałam wczoraj do ogladanie to Rafał sie ze mnie śmiał że znów zasne.... i miał racje hehehe po chwili odpłynełam.... Ogólnie jakas ostatnio zmęczona jestem strasznie....
ADka-to duza ta twoja coraa:):)

Dzis bylam 1 raz na Rowerze..i to cale 8km bo w Parku Jordana
biggrin.gif
biggrin.gif
Jestem z siebie dumna...nozka nawet nie bolala
rolleyes.gif


i poogladam sobie Facetow jak Graja w siatke i w noge/....ojj niezle tam ciacha sa

i wiecie co Smutno mi bylo.....bo tam dosc dzuo Par chodz a ja sama...
Jeszcze kogos znajdziesz spokojnie .... a i gratuluje przejażdzki....
Hej dziewczynki. Nam o 7 mają zabrać prąd więc tak po szybkiemu piszę.
Wczoraj tylko podczytywałam co tu piszecie.
Witam nowe mamusie.

Wiem co to za ból brak prądu.... masakra....

A u mnie nocka taka sobie... Kuba jak to Kuba wstał 4 razy..... A ja mimo że dopiero wstałam to poszłabym spać.. heheheh Kobietki co u Was???
 
Hejka z ranca :))

Clio ja nie miałam żadnej z tych rzeczy Nawet ich nie kupowałem choć poduszka to dobra rzecz, brodawki smarowalam własnym mlekiem Najlepsze co może być :)

A my dziś skok na Dublin mamy wiec wieczorkiem wpadne :)

Miłego dnia dziewczyny i nie piszcie za dużo bo nie ponadrabiam was :p
 
reklama
clio -dobrze by bylo gdybys te rzeczy wziela. w szpitalu maja laktatory ale moga miec akurat np wszystkei wyporzyczone i bedziesz musiala czekac az jakis sie zwolni.. lepiej miec swoj, o wiele wygodniej.
poduszka do karmienia hmmm... to najlepiej jakby Ci przyniosl ktos juz po porodzie, bo nie ma co jej targac razem z torba doszpitala, nie ma co ukrywac, ze jest dosc duza.
ja jej nie mialam ale przynzaje, ze moze sie przydac. po porodzie potrafilam Damiana karmic tylko na lezaco, bo chociaz wygodniej bylo mi na siedzaco to nie mialam sily go trzymac.. nawet w 3 dniu po porodzie. A jak sie ma cesarke to sadze, ze juz wogole jest przydatna.
przegralam to co obstawialam, juz.
 
Do góry