reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

a ja dalej z wami :p od jutra odetchniecie bo do szpitala jadę ... ;/ chyba mam przez to lekkiego doła bo samo sie zacząć nie umie ;/ ehh ...
Proszę Was kochane o radę
Czy bardzo potrzebny jest w szpitalu laktator, maść na brodawki i poduszka do karmienia??

mi sie nic z tych rzeczy nie przydalo:p
kochana a moze bedzie tak jak ci pisalam jak to bylo ze mna;p
wzystko przed toba. dzis bedziesz bardzo przezywac;p
 
reklama
Hejka z ranca :))

Clio ja nie miałam żadnej z tych rzeczy Nawet ich nie kupowałem choć poduszka to dobra rzecz, brodawki smarowalam własnym mlekiem Najlepsze co może być :)

A my dziś skok na Dublin mamy wiec wieczorkiem wpadne :)

Miłego dnia dziewczyny i nie piszcie za dużo bo nie ponadrabiam was :p
Miłego dnia! :)
a ja dalej z wami :p od jutra odetchniecie bo do szpitala jadę ... ;/ chyba mam przez to lekkiego doła bo samo sie zacząć nie umie ;/ ehh ...
Proszę Was kochane o radę
Czy bardzo potrzebny jest w szpitalu laktator, maść na brodawki i poduszka do karmienia??
Ja nie miałam nic z tych rzeczy..... Kochana Ty sie ciesz że juz na dniach bedziecie w trójke :)
 
Daff było by dobrze :) niech mnie ze zdenerwowania weźmie :D ale noc spokojną miałam ale wieczorem jakiś emocjonalny dramat ;/ napisze na priv ehh
Ashera dziś 15 nów ... zobaczymy hehe
Patrycja przecież wiesz ze sie cieszę i szaleję :p

czyli warto mieć tylko laktator :) no to muszę go nabyć :) może dzisiaj pojedziemy
 
Daff było by dobrze :) niech mnie ze zdenerwowania weźmie :D ale noc spokojną miałam ale wieczorem jakiś emocjonalny dramat ;/ napisze na priv ehh
Ashera dziś 15 nów ... zobaczymy hehe
Patrycja przecież wiesz ze sie cieszę i szaleję :p

czyli warto mieć tylko laktator :) no to muszę go nabyć :) może dzisiaj pojedziemy

ja bym nie liczyla na nawal pokarmu od razu. ale jak chcesz to wez;p
 
clio -ja mialam nawal w 2 dobie, i myslalam, ze umre z bolu. Dodatkowo mialam jeszcze wiecej pokarmu bo Damian nie potrafil zlapac sutka, i z piersi malo co ciagnal.. nie mialam latatora, i wlasnie sytuacja byla taka ze wszystkie szpitalne byly wypozyczone. Porobily mi sie juz zatory w piersiach i musialam to odciagac recznie pod ciepla woda pod prysznicem. Zajelo mi to okolo godziny, a po 30min w piersiach bylo znow to samo. A laktatorem, raz ciach pach. i zalatwione wszystko.
Ja radzilabym miec ze sobą osobiscie.
 
clio tylko kup sobie dobry ja miałam reczny i był do kitu... z tym ze ja miałam pokarm po tygodniu... i musiałam odciagac bo mały wcale nie chciał juz ciągnąć albo ciągna troche i ryczał wiec nici z karmienia miałam
 
umi, clio -wg mnie najlepszy laktator to zwykly reczny Medela.
Nowy kosztuje ok.70zł, nie tanio co prawda, ale jest super. Chociaz ja teraz bym nie kupila nowego, ale wtedy potrzebowalam na gwałt.. na allegro dziewczyny sprzedaja po 30zł uzywane, czesto w stamie idealnym bo uzywany np tylko przez tydzien.
 
reklama
Clio zawsze mozesz go wziac ale niekoniecznie z niego skorzystasz. ja nawal mialamw 5 dobie.. cycki jak skała myslalam ze pekna a pozniej nie mialam juz nic pokarmu!

co do laktatorów ja miałam reczny i nie narzekam.... pozneij mi pekł bo spadł ael i tak dawałam nim rade. jaka ulga w cyckach byla wtedy!
 
Do góry