reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

SZALEJĘ :D zaraz zaczne cos działać :p mój mąż wczoraj oświadczył ze jak będziemy w szpitalu to on tu poodkurza powyciera ogólnie tak posprząta ze nie poznam mieszkania ^,^

ja narazie zostawiam sprawy jak są bo B obiecał posprzątać ;D
Mariola9 spaceruj pogoda cudna przynajmniej u mnie :D

No mój tak zrobił po porodzie Sebusia.... rzeczywiście nie poznałam mieszkania bo pomalował cały nasz pokój na niebiesko a wcześniej była taka brzoskwinia :):):)

A ja sie wybrałam na małe zakupy.... i jak wracałam to myślałam żę mnie szlag trafi... Kuba tak mi sie rozdarł ..... i ryczał mi tak aż do teraz... dosłownie 10 minut temu zasnoł.... Ja już marze o tym żeby mu sie te zęby wyrżneły... bo kota dostane :-:)-:)eek::eek::eek:
 
reklama
Umi-Adaś raz miał mocno odparzona pupkę i wyleczyłam ją pudrem w płynie. Naprawdę fajna rzecz. Tormentiol-też szybko leczy-ale przez ten kwas borowy boję się stosować-raz w szpitalu go używałam-bo tak kazali. Choc jest taka maść tormenidol czy jakoś tak-podobna,ale bez kwasu borowego. Na opakowaniu jest taki listek jak marihuana. Siostra mojego S stosowała i też fajnie leczy.
No i częste mycie i wietrzenie to najlepsze co można zrobić. Ja rezygnuje wtedy z płynów i myje tylko szarym mydłem delikatnie pupkę.
przez lato Martynce tak się odparzyła pupa, że też próbowałam wszelkimi sposobami - mąka ziemniaczana, Sudocrem, z Nivea na odparzenia, ale nic. Wietrzenie też nie dawało poprawy. Potem jej takie bąbelki powyskakiwały obok pisi i poszłam z Małą do lekarza i dała nam na receptę maśc. Ona pomogła w 2 dni=) Nie pamiętam jak się nazywa, ale od tego czasu na szczęście nic się nie dzieje. W razie W mamy maśc.
 
Witam kochane :) przepraszam za moją długąąąą nie obecnosc... pewnie mnie juz nie pamiętacie :( czytam Was na bierząco :) ale kurcze jak chciałam napisac to albo brałam się za pisanie i nagle Oktawusia w placz albo Oliwcia mi nie dała a potem nie wiedziałam za bardzo co napisac !? ale kurcze tęsknię za Wami.... chciałabym byc ciągle na bierząco pisac itp pozdrawiam Was mocniutko !!
 
witam nowa mame:)

a Natalia22 ja Ciebie pamietam:-) widze ze córa ma juz 2 mies. ae zleciało..:tak:

my bylismy dzis cala rodzinka na grzybach:0 miki tez, spal grzecznie w wózku :-D
dobrze ze z ixi wszystko oki.
a Ty clio jeszcze w piatek sie rozpakujesz:tak: zobaczysz:-D
 
Ojej jak sie ciesze :)


Clio-masz racje :) zawsze jest o czym napisac :)

Elizka-Tak to juz 2 miesiące :) czas okropnie leci :)

A ja własnie Oktawie wykąpciałam :) i cos marudzi teraz... ale juz zasypia naszczęscie :) Oliwka z dziadkiem pojechała na zakupy... to teraz na mniej kolej trza dupcie wymoczyc hihi kurcze 10 paźdiernika mamy chrzciny Oktawusi i nie wiem kompletnie co jej ubrac :/ do rożka nie zmiesci się bo to mały wielkoludek z niej... i ciągle kombinuje :/ moze pomozecie mi dziewczynki ??
 
reklama
Do góry