reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
lenka 2 tyg temu w szpitalu potem byłam u lekarki i powiedziała ze powili ale czo śluzowy jeszcze jest i muszę czekać zobaczymy co jutro powie ? bolą mnie stawy ręce biodra ...
 
clio mniam musze kiedys zrobic dzis puki co bede jesc placi ziemniaczane z sosem grzybowym:-p Kochana doczekasz sie predzej czy później Alex wyjdzie bo przeciez do 18 nastki czekał nie bedzie:-)
 
heheh chyba było by mi ciężko do tej 18 nastki hahaha a jedzonko mniam
umi i tak nie zmienia to faktu ze narobiłąśsmaka ciężarnek tym sosem grzybowy :p sama bym się na grzyby wybrała hehe i ciekawe jak bym sie po nie schylała hihi
 
Witam ja mialam 16 lat kiedy zaszlam w ciaze. obecnie cora ma 3 latka a ja 19:)
Ciaza nie byla planowana ale cale szczescie nie mialam zlej sytuacji finansowej i jakos sobie poradzilismy.
Teraz z chlopakiem planujemy nasteepne dzicko, mysle ze sie uda ;)
 
clio to zapraszam do mnie na obiadek:-) tzn bedzie o 17 no ale obiadek:-p

pikolo99 witaj:-) napisz cos wiecej o sobie
 
to tak jak u mnie :DB wraca z pracy i się ponapychamy hihi a teraz zadowalam się gotowanymi jabłkami z kompotu mniam :D a co tam mały wyczynia?
 
reklama
Do góry