reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
SMS od IXI
dopiero teraz D przywiózł mi ten telefon ... U mnie średnio ... wczoraj to już myślałam ze urodzę ... dostałam takich bóli, nawet prosiłam położne żeby pozwoliły mi urodzić ... no ale chyba nie wiedziałam co mówię ... strasznie się martwię małego ... ściska go tam w brzuchu a ja nic nie mogę zrobić jestem cały czas na lekach rozkurczowych i na płucka małego. Tamten telefon mi padł na sali żadnego kontaktu żeby podładować ... Będę teraz pisać na bieżąco co i jak :)


Daff trzymam kciuki powiem ci że my na ostatnią chwilę coś znajdowaliśmy np tydzień przed przeprowadzką TRZYMAM KCIUKI :tak:
Vegas to sie Martynka wymęczyła a wam udanej wycieczki rodzinnej :cool2: hehe
umi grzybki mmm ... mniam chetnie bym zjadła zupkę albo sosik zrobiła ... a w ogóle smaczek teraz mam taki :laugh2:
 
Wczoraj wieczorem wróciliśmy z tego roczku. Impreza na 20 pare osób. Pełno dzieciaków. Adaś tak szalał w sobotę,ze w niedziele nie potrafił się zdrzemnąć w ciągu dnia. On nie jest przyzwyczajony do takiego zamieszania. Dziś w domu już z humorkiem.

Co do grzybów to uwielbiam. Najbardziej lubię kurki w śmietanowym sosie:)
Aha i jeszcze jedno kuzynka S,której synek jest jego chrześniakiem będzie miała następnego dzidziusia. Coś ostatnio w jego rodzinie dużo ciąż:)Adaś będzie miał mnóstwo towarzyszy zabaw:)
 
Clio87 jestem Listopadówką, mam nadzieję że nie obrazisz się że przekopiowałam Twoją wiadomość od Ixi...strasznie się martwiłyśmy o nią, bo nam też nie odpisywała. A jeśli się obrazisz to z góry przepraszam :)))
Pozdrawiam i życzę szybkiego rozpakowania się, bo po suwaczku widzę, że już po terminie.
 
Clio-cygański kociołek??Brzmi smakowicie. Napisz co to takiego.
Nadrabiałam wątek od piątku. Adaś z nudów położył się i oglądał tv-patrzę za 3 minutki a on śpi:)
Także mam chwilkę dla siebie.
Mój S od dziś na rano chodzi. Od zawsze chodził na nocki-zobaczymy jak to będzie. W sumie fajnie,bo najpóźniej o 15 powinien być w domu:):)
 
reklama
cygańskikociołek to fix z Knorra do tego wieprzowinka w kostkę z cebulką pokrojona do podsmażenia, 1 czerwona papryka, śmietana 18% ten fix oczywiście ja dodaję jeszcze słodkiej papryki oregano cukinię mmmmmniam :D ziemniaczki lekko obgotowuje pokrojone w kostkę potem trochę przyprawy grilowej (z Biedronki) i jest pychotka ale ziemniaczki osobno nie mieszam tego razem
mam ostatnio etap dań jednogarnkowych :)
 
Do góry