reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

SMS od IXI
dopiero teraz D przywiózł mi ten telefon ... U mnie średnio ... wczoraj to już myślałam ze urodzę ... dostałam takich bóli, nawet prosiłam położne żeby pozwoliły mi urodzić ... no ale chyba nie wiedziałam co mówię ... strasznie się martwię małego ... ściska go tam w brzuchu a ja nic nie mogę zrobić jestem cały czas na lekach rozkurczowych i na płucka małego. Tamten telefon mi padł na sali żadnego kontaktu żeby podładować ... Będę teraz pisać na bieżąco co i jak :)


Daff trzymam kciuki powiem ci że my na ostatnią chwilę coś znajdowaliśmy np tydzień przed przeprowadzką TRZYMAM KCIUKI :tak:
Vegas to sie Martynka wymęczyła a wam udanej wycieczki rodzinnej :cool2: hehe
umi grzybki mmm ... mniam chetnie bym zjadła zupkę albo sosik zrobiła ... a w ogóle smaczek teraz mam taki :laugh2:
Dobrze że sie odezwała..... Ixi trzymaj sie tam cieplutko..... Oby maluszek wytrzymał jeszcze troche w tym brzuszku.. :((
cygańskikociołek to fix z Knorra do tego wieprzowinka w kostkę z cebulką pokrojona do podsmażenia, 1 czerwona papryka, śmietana 18% ten fix oczywiście ja dodaję jeszcze słodkiej papryki oregano cukinię mmmmmniam :D ziemniaczki lekko obgotowuje pokrojone w kostkę potem trochę przyprawy grilowej (z Biedronki) i jest pychotka ale ziemniaczki osobno nie mieszam tego razem
mam ostatnio etap dań jednogarnkowych :)
mmmmm pysznie brzmi :)
Witam ja mialam 16 lat kiedy zaszlam w ciaze. obecnie cora ma 3 latka a ja 19:)
Ciaza nie byla planowana ale cale szczescie nie mialam zlej sytuacji finansowej i jakos sobie poradzilismy.
Teraz z chlopakiem planujemy nasteepne dzicko, mysle ze sie uda ;)

Witaj..... napisz cos wiecej o sobie :)




A ja juz ciacho zrobiłam... tym razem wyszło pyszne :) Ale ten czas dziś leci szybko...:)) Miałam zamówienie robić bo troche sie tego uzbierało ale jutro zrobie na spokojnie....
 
reklama
To znów ja :)

Dobrze ze są wieści od ixi :)

Witam nowa mamke :)

A co to za nowa nazwa wątku ? Przyszłe mamy od 17 do 20 lat ... ? Ja zapisujac sie tu miałam mniej niż 20 a teraz to na dniach 21 będzie ... Wiec powinnam
Się przenieść do starszych mam czy cus ?
 
sylcia czasem sie ta nazwa pojawia Młode mamy to zlepek roznych tematów min został połaczony z przyszłe mamy od 17-20 lat i co jakis czas ten temat pojawia sie na postach:-) ale nazwa watku jest nie zmienna młode mamy i koniec:-)
 
reklama
Do góry