reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
lenka na klawiaturze cie wyniesiemy z wątku:-p A ja sie tak kiedys zastanawiałam czy bede tu pisac jak bee miec te 30 lat w sumie jak by nie było zasiedziałam sie troche na forum
 
Umi-też o tym myślę. Kiedyś mi się nudziło i czytałam początki tego wątku no i tych pierwszych mamuś już nie ma. No ciekawe jak to będzie z nami.
 
Lenka87 -a co to byla za impreza?

Clio - Kamień serca, że Ixi się odezwała. Utrzymuj tam z nią kontakt regularnie jak mozesz :tak:

Em_X -w gruncie sprawy jest prawda w tym co piszesz o wątku, tak sądzę.
Dziękuje, miło usłyszeć takie słowa na swój temat ;-)
I oczywiscie nie chodzilo mi tu o to, zeby dac Ci do zrozumienia, że tu 'nie pasujesz' czy cos tym podobnego. Pasujesz jak najbradziej, mimo ze masz troszke wiecej lat niz my.
 
lenka ania zywa założycielka wątku kiedyś sie tu pojawiła, ale skończyło sie na kilku postach z nami tez pewnie bedzie podobnie. W sumie smieszy mnie obraz mojej wyobraźni. Staruszka ze zmarszczkami, klika sobie na klawiaturze na watku Młode Mamusie:-p
 
Asheara- byliśmy na roczku siostrzeńca S. Ponad 20 osób. Szalejące dzieciaki, głośni dorośli. Ze mnie straszna domatorka się zrobiła i jeszcze dziś mnie głowa boli. I pomyśleć,ze kiedyś tak imprezowałam.
Umi- no może nawet jakaś siedzi i czyta:p Nigdy nie wiadomo.
 
Dziendobry kobiety

Strasznie sie ciesze ze IxI sie odezwala, czekamy cierpliwie na Ciebie i n maluszka, nie stresuj sie tyle.

Ja nie mam dzis na nic weny, nie wiem czy to ta pogoda czy co..

Asheara
a wlasnie mialam Tobie juz wczesniej napisac, strasznie powaznie wygladasz w tym avatarze, o wiele powazniej niz naprawde ;)
 
Ashera podziwiam zazaufanie tyle rzeczy ... i jaka baba jaga :p super mamuśka :D
umi lenka nasze maluchy już samodzielne bedą a my na forum kącik porad dla MM :D hehe
 
reklama
clio - jaki zaufanie? bo nie kapuję. A no, baba jaga :blink:
Tak sobie tylko żartuję..

Euphoria -No zapewne wygladałam mniej dojrzale kiedy byłaś jeszcze w PL i się widziałyśmy ja byłam w.. podstawówce? :sorry:
 
Do góry