reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dziewczyny mam takie dwa pytania:
po pierwsze, jaki krem polecacie na rozstępy? bo nigdy w życiu ich nie miałam i teraz na pupie czuję jakby zarysy ich :/ nie są widoczne, ale zdecydowanie wyczuwalne pod palcami, wiec chce je zacząć szybko leczyć..

no i po drugie, to czy któras z Was obrzezała synka z jakiegokolwiek powodu? moi dwoje są obrzezani z powodów religijnych jak i estetyczno-zdrowotnych i zastanawia mnie jak to jest z popualrnością tego zabiegu w Polsce.
 
reklama
Violett ixi ma wyłączony telefon jak sie czegoś dowiemy to napiszę na listopadówkach :)
em_x pisze o twoim a nie pisze o chłopakach Twoich super takie uśmiechnięte buźki :)

a ja mam kilogram jabłek z działki i nie wiem co by tu z nich zrobić :p jakieś pomysły?
 
violett -tak jak juz powiedziala patryjca214, dochody nie moga przekraczac 504zl/os ale wez pod uwage, ze bedziesz musiala wyciagnac dochody ze skarbowki za ubiegly rok 2009.
 
Hej. Byłam dzisiaj u gin z wynikami badań. Na szczęście jest wszystko ok jeżeli chodzi o cukier... Tylko w moczu mam jakieś bakterie czy coś takiego i wypisał mi tabletki i za tydzień mam powtórzyć badania i znowu mam do niego przyjść. Na USG było widać maleństwo już bardzo ładnie;D Ale było ruchliwe;P machało rączkami i nóżkami że szok;p Próbuje skserować zdjęcie z usg ale coś skaner mi nie działa:( A jak tam u Was dziewczyny?
 
reklama
Do góry