reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

az dziwne, ze jedynascie lat mieszkalam w Polsce i tak mało wiem o tym wszystkim :p

Vegas - ja podczas ciazy praktycznie nie mialam, wiec chyba nie mam sklonnosci do rozstepow, ale w sumie to nie taka wielka sprawa ;) dziecko wszystko wynagradza.
ja rozstępy dopiero miałam od 8 miesiąca ciąży=) a już myślałam, że ich nie będzie jak tak dł ich nie było=D
 
reklama
dziewczyny mam takie dwa pytania:
po pierwsze, jaki krem polecacie na rozstępy? bo nigdy w życiu ich nie miałam i teraz na pupie czuję jakby zarysy ich :/ nie są widoczne, ale zdecydowanie wyczuwalne pod palcami, wiec chce je zacząć szybko leczyć..

no i po drugie, to czy któras z Was obrzezała synka z jakiegokolwiek powodu? moi dwoje są obrzezani z powodów religijnych jak i estetyczno-zdrowotnych i zastanawia mnie jak to jest z popualrnością tego zabiegu w Polsce.

ja usuwalam Fissan w ciazy i bardzo mi pomagal.

co do obrzezania to nie mam syna ale jakos sobie tego nie wyobrazam.
 
Hej dziewczyny.... Nie nadrobie Was teraz bo mój juz wyszedł i chce sobie posprzatac żebym już jutro nie musiała.... Tak za godzinke wróce nadrobie Was i bede już obecna :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D do potem :)
 
reklama
hej mamuśki...

Nie chce mi się postów nadrabiać od czwartku bo czuję że ich troszkę jest...

Jestem już od wczoraj u Krzyśka... Obrączki odebrane ale i tak ciągle mam nerwy... A nie mogę się denerwować bo mnie brzuszek potem boli :-(

Wczoraj musiałam wyjść wcześniej ze szkoły... Na pierwszej lekcji takie miałam boleści że nie wiedziałam co się dzieje...
Okazało się, że to moje kochane jelita i gaziki.. i nie mogłam się że tak powiem odgazować... Jelita mi się skręcały i masz ból gotowy :-( Wzięłam w domu nospę, kupiłam kopre włski do zaparzania w saszetkach i mam spokój...

W ogóle za 3 tygodnie ślub!! :szok:

Hmm na słodkie dalej mam parcie ale nie mogę mulących jeść słodkości bo potem mi niedobrze...

Teraz zmykam robić pastę z tuńczyka :sorry2: Tak jakoś mnie naszło :blink:

Potem wpadnę papa :-D
 
Do góry