reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hmm ogólnie dobrze się czuję, ale boli...

Clio nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że wszystko sprawnie pójdzie...

Ja do apteki pójdę jak będę wracać po szkole i zapytam się co mogę brać, bo serio bolą te jelita... ;/

Co do wypowiedzi że mężczyzna mając 22 lata jest gówniarzem to sorry... Ale każdy jest na tyle dorosły na ile sam jest wychowany i jak się zachowuje... Nie stawiajmy wszystkich na jednej szali. Są faceci co zachowują się jak idioci i tylko by na dyskoteki chodzili i szaleli ile dusza zapragnie, a są takie opiekuńcze osobniki, które są gotowe na wszelkie poświęcenie i są gotowi oddać całego siebie w ojcostwo i opiekę nad rodziną :)
 
reklama
a ja idę make up zrobic hehe. Jak mężuś wróci to zjemy obiadek, Mała jeszcze śpi. Potem ją dam tatusiowi jak się zbudzi a ja będę praniem się zajmowac bo znowu pralnia pełna /mamy pralnię w piwnicy - tzn pomieszczenie gdzie mamy pralkę i taki brodzik do którego dajemy pranie brudne hehe/
 
Sms od IXI
leże sobie strasznie nudno, ten szpital jest straszny ... na sali 3 dziewczyny na podtrzymaniu ale wszystkie powyżej 34 tc i jedna z rozwarciem 32tc ... Pocieszamy sie na wzajem. Zaraz mam mieć badania i usg. Mały szaleje, przynajmniej wiem że nic mu nie jest. Krwawień nie mam tyle dobrze :)


ogólnie czeka na wyniki poziomu hormonów i informacje od lekarzy da nam znać co i jak bo jej D jakoś nie radzi sobie z naszym forum :p trosze mnie uspokoiła ale na bierząco będę pisać :)

patrycja kolia a wy gdzie byłyście jak was nie było :p

Dopiero teraz udało mi się wbić na forum i przeraziła mnie ilość postów do przeczytania ;-) Dobrze, że o Ixi jest tylko jedną stronę wstecz;-):rofl2: Niech się trzyma dziewczyna:-) Oby wszystko dobrze się skończyło:tak::tak:

Ja miałam dziś USG, dziecko dalej wypina się tyłkiem :dry: Czy to normalne, żeby obwód brzucha był 300mm (34tydz) a długość kości udowej FL 69 mm ( 35tydz)??:baffled:Tylko głowa mi się zgadza z tyg ciąży w którym jestem;-) facet był średnio rozmowny i walną mi tylko, że" nie porodzę sobie naturalnie i, że tak to ok" Ale jakoś nie mam przekonania co to tego jego ok....
 
cilio87 u mnie bardziej zlozona historia, az nie do uwierzenia..W ciaze zaszlam na tabletkach anty, @ mialam do 3 m-ca, w 4 lekkie plamienia co wydalo mi sie troszke dziwne gdyz zawsze mialam @ regularnie. W 5 m-cu cisza, dopiero wtedy udalam sie do ginekologa. Pierwsza wizyta w 28 tyg ciazy
wink.gif
A tak dzis wyglada moje 3-letnie cudo.Zobacz załącznik 281627
jaki słodziak!!! fajne ma ząbulki=) Daffi też z tych co na anty zaszła.
pencil.png
 
cilio87 u mnie bardziej zlozona historia, az nie do uwierzenia..W ciaze zaszlam na tabletkach anty, @ mialam do 3 m-ca, w 4 lekkie plamienia co wydalo mi sie troszke dziwne gdyz zawsze mialam @ regularnie. W 5 m-cu cisza, dopiero wtedy udalam sie do ginekologa. Pierwsza wizyta w 28 tyg ciazy
wink.gif
A tak dzis wyglada moje 3-letnie cudo.Zobacz załącznik 281627

Jaki elagancik :-) Ja tez na tabsach byłam a teraz z brzuchem chodzę ;-)
 
lolka nie przejmuj się wymarami, na pewno są prawidłowe:tak: a USG ma 30% błędu na +/-:tak: wszystko zależy w jakim punkcie zaznaczy lekarz;-)

ale ja to miałam elementa w szpitalu jak mi robił USG. stary koleś zmierzył że Kuba ma UWAGA 81 cm:laugh2::laugh2::laugh2: nie wiem jak on to mierzył bo urodził się 57 cm :laugh2:

Euphoria ale przystojniak :-D
 
reklama
Euphoria dziękuję:)
Twój synek to prawdziwy mężczyzna :tak:

...a to mój synek:)
proszę kliknąć na zdjęcie:)
(Za chwilę skasuje zdjęcie bo nie jestem zwolenniczką wklejania zdjęć na ogólnym)
... i chciałam dodać że Ja także zaszłam w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych.
(zdjęcie usunięte)
 
Ostatnia edycja:
Do góry