reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

MISIA92 Ja od stycznia jestem na diecie a przez pierwsze trzy miesiące jeździłam na rowerku stacjonarnym i ćwiczyłam co rano a ile schudłam na suwaczku widać :-)
CLIO Dokładnie nie wiem jak jest w Twoim szpitalu. U mnie dla matek były szpitalne koszule i szlafroki dla dzieci tak samo wtedy jedna torbą wystarczyła.
A tak to oczywiście dla siebie musisz wziąć przynajmniej dwie koszule, szlafrok, majtki jednorazowe, ręcznik papierowy, kapcie, buty pod prysznic i środki higieniczne oczywiście.
 
reklama
hej:)
ja na chwilke:)
clio u mnie w szpitalu np nie trzeba miec wlasnych ubranek dla dziecka:) sami daja ubranka:) i w sumie dobrze bo torbe o wiele mniejsza mialam:)
 
No to setna próba zakonczyła się nie powodzeniem :/ ehhh i znowu oczka jak 5 zł i po spaniu jak narazie grzecznie lezy to ja szybko sniadanko sobie zjem :)
 
weźcie mi nie mówcie o okresie i oczyszczaniu macicy bo ja juz sie przyzwyczaiłam do życia bez okresu no ...;-) może nie bedzie az tak strasznie...
Natalia a jak tam dziś Oktawia???

heheh ja troche sie oczyszczalam ale zle nie bylo:)
po 8tyg dostalam pierwsza @. mialam regularne i nie bolesne pierwsze dwie. a trzeciej myslalam ze nie wytrzymam! szok! bolaly krzyze jak do porodu no moze nie az tak mocno ale bylo to straszne.. i do dzis tak juz mam a moj cykl teraz wynosi 40 dni! małpy mam tak nieregularne ze nigdy nie wiem co i jak.
 
EWI44 ja juz sie zaczełam barć za siebie od nowego roku a tu bumm w lutym okazało sie ze jestem w ciąży wiec dieta odchudzająca poszła w odstawke. przed ciążą ważyłam 71kg przy 170cm wzrostu, w sumie nie było po mnie bardzo widać ale i tak czułam sie za ciężko i musiałam coś z tym w końcu zrobić. na razie w ciąży przytyłam jakieś 8 kg i mam nadzieje że 12 nie przekrocze ale ostatnio mam coraz większy apetyt...

sylcia fajna ta stronka ebrzuszek.pl zaraz sobie poczytam dokładniej. jak masz coś jeszcze to dawaj.

a to my dziś rano..:-)
31tc
31tc.jpg
 
Trymestr.pl - rozwój płodu, ciąża, przebieg ciąży, kobieta w ciąży

fajna stronka o trymestrach i porodzie

Serwis dla rodziców – pytania i odpowiedzi – zdrowie i wychowanie dziecka - Rodzice radzą

fajna stronka z pytaniami i odpowiedziami napewno znajdzie sie tam ktos kto odpowie na wasze pytania

Ciąża, objawy ciąży, ciąża i postępowanie, kalendarz ciąży - Twoja Ciąża

wszystko o ciazy, noworodkach, niemowlakach

ja z tych mniej wiecej korzystalam :)



misia sliczny brzusiooooOoo :)
 
reklama
spakowałam :
podkłady 2 paczki i 5 szt takich Tana przyklejanych
majtki jednorazowe 5szt i bawełniane 4szt
2 ręczniki
kapcie+skarpetki
klapki
sudocreme
15szt pampersów
1pielucha tetrowa
2 ęczniczki małe 1większy
pielucha flanelowa
2 body
1pajacyk
koszulka i śpiochy
2 czapeczki
2 pary łapek
chusteczki nawilżone
kocyk bawełniany

coś jeszcze?
 
Do góry