reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

witam z rana mamuśki :-)
nadrobić wczorajszego dnia w stanie nie jestem za zadne skarby bo do południa bym musiała czytać ;-)
u mnie wszystko ok. w pon mam na reszcie wizyte u gina moze mi w końcu da skierowanie na USG
EWI44 widze ze cwiczenia pomagają:):) ja tez mam zamiar ćwiczyć po porodzie bo mam pare ładnych kg do zrzucenia... a tylko ćwiczysz czy byłaś na jakiejś diecie bo juz nie pamiętam ???
 
reklama
Dafus co masz na mysli?
wiecie co zrobie jutro jade do tej kolezanki bo pieniazki bedą jutro zrobie zdjecie..i dam na nk i podpisze Andzia zebyscie wiedzialy ze mowie prawde..

mam zal do firanki ale wiesz co ci powiem bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy mozesz się smiac..i kiedys wspomnisz moje słowa..

Paulinka i Misia bedziemy w kontakcie telefonicznym..
dafuss a ciebie nigdy nie zapomne i reszte tez;)..
no ale widzicie jedna przyszla i robila ze mnie złodziiejke..
dlaczwgo jak Vegas tu przyszla to nie pisalas firanko o tym na zamkniętym??
a z resztą nie chcę Cię znac o tym co zrobilas....

Odchodze dziewczyny bo nikt nie tu juz nie chce.;(((.buziaczki dla maluszkow;**

jednak pamiętaj Firaanko ze Ciebie tez ktos tak w zyciu zrobi jak Ty mnie.....
;((
Bede o Was pamiętac zawsze..jak bede miala zdj wysle wam na PW ..;) buzka;* ;(

Andzia nie odchodz nie warto! dajesz satysfakcje wtedy tej osobie i tak jakby sie poddajesz i utwierdzasz te osobe ze miala racje. Pokaz ze tak nie jest. jestes silna babeczka.. wiadomo slowa ranią... ja na grudniu tez nie raz mialam inne zdanie jak dziewczyny byla afera ale nie ma co w swiecie wirtualnym sie obrazac na siebie wzajemnie.
Ochłoń, mam nadzieje ze jak dzia rano wstalas juz zmienilas zdanie.. zaraz nadrobie i chce widziec Cie usmiechnieta. Zrozum firanke tez... no coz ma do Ciebie podejrzenie... milo ze Ci napisala to uczciwie prosto z mostu... gorzej jakby pisala za plecami i przypadkiem bysmy nastawily sie przeciwko Tobie. Firanka tak naprawde dala Ci sznase na to zebys nam sie pokazala i udowodnila ze trollem i zlodziejem zdjec nie jestes. Z czasem to zrozumiesz:)

A jesli tak bardzo sie denerwujesz czytajac jej posty to mozesz wejsc w jej profil kliknac w "dodaj do listy ignorowanych" i nie ebdziesz widziec co pisze.
 
Ostatnia edycja:
misia ja też będę miała co zrzucić :) podobno jeżdżenie po podłodze jest super ^,^

daffodill doradzisz z tą torbą moją??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
misia ja też będę miała co zrzucić :) podobno jeżdżenie po podłodze jest super ^,^

daffodill doradzisz z tą torbą moją??

a wiec tak.. jak sie zmiescisz i bedzie ci wygodnie mozesz spakowac Twoje i maluszka rzeczy w 1 torbe. ja jednak mialam 2 i miejsca mi braklo hehe reszte maz dowiozl osobno.
co zapakowalas juz dla maluszka? ja nabralam pampersow tetrowek, kremik na odprazenia, gaziki sol fizjologiczna (nam sie przydala)
te łapki na raczki zeby dzidzia sie nie podrapala.
Sobie nabralam majtek tych jednorazowych.. podkladow poporodowych choc u mnie w szpitalu codziennie paczke mi ich przynosili... tantum rosa obowiazkowo, 2 koszule wsyatrcza na pewno:) 1 szlafrok tez. wez jeszcze podklady na lozko, zaraz dalej bed myslec to ci wysle:)

tu znalazlam ci takie cos:

Bielizna
• majtki jednorazowe z siateczki (kilka sztuk)
• staniki laktacyjne (2 sztuki)
• kapcie
• klapki pod prysznic
• szlafrok
• koszule nocne, rozpinane
• skarpetki
• odzież na wyjście

Kosmetyki i artykuły higieniczne
• kosmetyki ( pasta do zębów, szczoteczka, delikatne
mydło, mydło / płyn do higieny intymnej w wyciągiem z kory
dębu lub „szare mydło”, szampon, grzebień do włosów, n)
• ręczniki (co najmniej 2-3)
• ręcznik papierowy, jednorazowy (może służyć do wycierania
krocza)
• podpaski nocne (np. pieluchy Bella, największy rozmiar)
• wkładki laktacyjne (np. Bella, Gerber-ultracienkie, bez
ceratek-pakowane po 24 sztuki.)
• papier toaletowy

Żywność i napoje
• woda niegazowana
• soki (najlepiej jabłkowy, gruszkowy, z aronii, winogronowy)
• ulubiona herbata, kawa bezkofeinowa.
• przysmaki energetyczne (czekolada, ulubione ciasteczka itp.)
• owoce (jabłka, śliwki kalifornijskie) surowe lub z kompotu

Inne
• talerz, kubek, sztućce

To co potrzebne będzie maluchowi

• nożyczki do paznokci, ewentualnie skarpetki, do założenia na dłonie
• miękka szczotka do włosów
• kilka koszulek i kaftaników
• kilka sztuk body
• kilka śpioszków / pajacyki
• 2 czapeczki
• sweterek
• pieluszki (jednorazowe lub tetrowe, z ceratkami)
• skarpetki
• kocyk, rożek
• krem do pupy (np. Linomag, Tormentiol)
• ręczniczek, można też wykorzystać pieluszki tetrowe
 
Ostatnia edycja:
no ja mam nadzieje ze bede karmić piersią, na pewno wiecej zrzuce ;-) oj chyba tez sie musze wziąć za pakowanie powoli torby do szpitala bo jak mi sie zacznie ok szkolny to bede miała inne zajecia, a tak juz wszystko bedzie gotowe.:)

a ja właśnie sobie wcinam sorbet pomarańczowy... miałam ochote na lody i na pomarańcze i musiałam pójśc na kompromis ;-)
 
Ewi- masakra jak miałas taki okres :/ ja naszczescie nie mam gorączki ale słaba jestem. Jeju Ty masz juz się fajnie praktycznie dzieciaczki odchowane :) supcio ! zeby mi tak zleciał juz tez czas hihi a jak dzieci będą juz duze to bede chciała by znowu były małe heh. Kobiecie nic i nikt nie dogodzi hihi a w szczególnosci mnie :p
 
heja dziewczyny :) dzis malo napstrykane jeszcze jest :p

co do listy rzeczy do szpitala to ja na stronie ebrzuszek.pl jak sie nie myle wzielam liste ... w ogole fajna bardzo fajna stronka :)) polecam :))))))))))))))
 
weźcie mi nie mówcie o okresie i oczyszczaniu macicy bo ja juz sie przyzwyczaiłam do życia bez okresu no ...;-) może nie bedzie az tak strasznie...
Natalia a jak tam dziś Oktawia???
 
Clio- Kochana przepraszam Cie ale jakos przeoczyłam Twojego posta kila stron wczesniej :/ pytałas co teraz urodziłam. No to hihi drugą córcie :) Oktawie :) wazyła 3470 i mierzyła 56 cm :) zaniedługo Ty będziesz juz tulic swojego maluszka. Moja od 7 rano na rękach wisi :/ nie wiem co jej jest na raczkach ładnie spi a gdy ją połoze do kołyski lub wózka odrazu oczka jak 5 zł i płacz. Masakra no ale dam rade jest słodziutenka i zrobie dla niej wszystko dla Oliwki oczywiscie tez hehe. Oby sie tylko nie nauczyła na rekach :/ no to nic idę podjąc poraz setną próbe spróbuje teraz do wózka.
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)
Misia Ja też się przyzwyczaiłam... A później mi się rozregulowały miesiączki i nawet byłam u gina i dał mi Luteine.
No nic dziewczyny miłego dnia :-)
 
Do góry