reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Firanka ..wierz mi ,ze jestem dobrym człowiekiem..ale torche mnie zdenerwowałas i mnie poniosło..mam nadzieje ,ze zapomnimy o tym..i nigdy juz to się juz nie zdarzy:)
tylko nastepnym razem nie wyciągaj pochopnych wniosków hehe;)

Ja jestem wstanie kazdemu wybaczyc;)
 
reklama
Natalia- ja bym na twoim miejscu też skonsultowała to z lekarzem. Jesteś krótko po porodzie i nie wiadomo czy to napewno miesiączka. A tak byłabyś spokojniejsza.


Nie wiem czemu,ale Adaś mi walczy z prześcieradłem i nie ma zamiaru spać. Dziś cały dzień mi ryczał. Nie wiem czy przez zęby, czy przez te czerwone gardło i katar. Dałam mu Viburcol z litości i teraz szaleje.
 
Ale Wy szybko odpisujecie :D łohh liczylam, że ok 22 może ktoś odpisze:-)

a termometr? ten w smoczku jest okej? I czy wogóle będzie mi potrzebny taki?;-)

A co do łóżeczka to to się mojemu spodobało:-) więc się nie sprzeciwiam bo mi też bardzo pasuje, do tego w podobnym kolorze przewijak na kółkach..:tak:

Mój D. pojechał już.. ehh tęskno mi :eek: a jak mu się coś stanie.. (odpukać) teraz mam same takie myśli, że nie zobaczy swojego synka:-( a ja strace kogoś kogo kocham...

Rany, o czym ja myśle!?:crazy: rozklejam się.. ale to chyba te hormony.. bo rycze jak bóbr dzień w dzień ..
 
Natalia może skonsultuj to ze swoim ginem jeśli masz jakieś obawy,to na pewno wszystko wytłumaczy w końcu za coś pieniądze te mendy biorą...

Andzia to nie było,że jakoś mega złośliwie bo chyba nie widziałaś moich naprawdę złośliwych postów,kiedy toczyły się na forum wojny o wszystko,na tym wątku to pikuś,także wiesz tylko tchórz chowa głowę w piasek. ;-)

Ixidixi ten w smoczku Nicole zawyżał strasznie temperaturę,a niestety Nicole od dziecka często choruje,teraz będzie miała badania potwierdzające astmę...to szarpłam się i kupiłam taki termometr:http://boboland.pl/pl,product,333644,microlife,termometr,do,czola,fr100.html i sprawdził się najlepiej ze wszystkich ;-)
 
Ostatnia edycja:
ixi to na pewno hormony, ja też tak miałam :-) nie martw się niczym, ukochany niedługo wróci i nic mu nie będzie :-) jeżeli chodzi o termometr, to my używamy elektronicznego z miękką końcówką do pupy:-) zawsze jak mała ma problem z kupką, to można jej nim pomóc, chociaż to już w ostateczności, 2 razy tak robiliśmy:-)

widzę, że Andzia i Firanka topór wojenny zakopują...:-)
 
IXI-Ten termometr dostałam. Na początku nie dało się zmierzyć temperatury bo ma długi dzyndzel i mały go wypluwał. A potem szybko padła bateria a nie dało się jej wymienic. Dla mnie nie potrzebna rzecz. ja planuje kupić elektroniczny do ucha,albo czoła tylko trochę drogi.

Mam 2 elektroniczne takie zwykłe-ale pokazują różne temperatury-musza być ciągle mocne baterie. Nie wierzę im wogóle. Jak mały miał 39 gorczki to one pokazywały 37-38.Teraz mierze rtęciowym-jakoś mały jak ma gorączkę powyżej 37 to daje zmierzyć.
 
Ostatnia edycja:
Ja dostalam od tesciowej dla Malej termometr taki elektroniczny, nie w smoczku. Odpukac - lezy bez uzytku w szufladzie:)
 
Confounded a tam wojna zaraz ;-)

Lenka co termometr to inaczej mierzy...

Vegas no ciesz się,że nie używasz...ja niestety często korzystam z niego...
 
reklama
Do góry