reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Okress się zbliza;)) ja tez mialam, tak teraz przed okresem plamiłam na brązowo a na 2 dzien się rozkręciła..;-)no ale pierrwsze co to myślałam w 100% ,ze jestem w ciąży...dla pewnosci zrób test jeszcze raz..ale z tego co pamiętam to w tym terminie miala przyjsc @;)

tak miała przyjść..
robiłam w niedziele test ale był negatywny..

wyczytałam że takie plamienia to też w ciąży mogą być..
 
reklama
tak miała przyjść..
robiłam w niedziele test ale był negatywny..

wyczytałam że takie plamienia to też w ciąży mogą być..

No tak mogą..1 wystepują około 4 tygodnia..to znak ,ze zarodek się zagniezdził ;)..i brzuszek moze bolec..ale mowie ja tez tak mialam...zrob test a najlepiej wybierz się do ginekologa bo test nieraz kłamie;)
 
No tak mogą..1 wystepują około 4 tygodnia..to znak ,ze zarodek się zagniezdził ;)..i brzuszek moze bolec..ale mowie ja tez tak mialam...zrob test a najlepiej wybierz się do ginekologa bo test nieraz kłamie;)

no właśnie, czytałam nawet że jakieś kobiecie pierwszy test pokazał dwie kreseczki a następny jedną i się okazało że jest w ciaży...
 
Więc mówię ,ze zrób test a najlepiej jak pojdziesz do gina bedziesz miala 100 % pewnosc..i trzymam kciucki zeby było po twojej mysli:tak::tak:;**

Przyszła sukienka;D leży jak ulał;D
 
heja laseczki :) ja dzis wpadam na chwilke :p zmykam z znajoma polazic po lumpkach ojj a jest ich duzo w miescie wiec mnie troszke nie bedzie a pozniej w domu musze troszke pomoc bo trawnik trza kosic tapetowanie i pranie dywanow ... no i jeszcze Nadia :)

buziakuje dziewczeta wpadne wieczorkiem :)))
 
w tą niedziele co była miałam dostać, ale wczoraj właśnie dopiero zaczęłam plamić na brązowo i to też nie cały czas..

to wcale nie musii byc oznaka ciazy :) czasem organizm, macica oprocz okresu ma plamienia Ja czasem tez tak mam ze zamiast miec okres 7 dni mocno czerwony i ogromnyyy to mam tylko takie niewiem jakby to powiedziec takie resztowki braz ciemna czeriwen ... macica sie oczyszcza ... tak mi to kiedy tlumaczyl gin ... a moze byc tez taka sytuacja ze wlasnie organiz przygotowuje sie na ciaze i tez sie oczyszcza ... a i mozesz byc w ciazy i nawet do 4 miesiaca mozesz miec staly normalny okres ... najlepiec idz z pierwszym moczem porannym do gina ona stwierdzii co moze byc z Toba :)
 
Misia swoje??a jak wroce od przyjaciolki to dodam;-)

a wiecie co siedze sobie z babcią przed chwilą i opowiada mi to jak poszla do sąsiada naszego zeby jej gaz podlączył tzn butle a on był pijany i mowi siadaj Marsiu pogadamy..to babcia usiadla i gadaja a on w pewnej chwili do babci Marysiu masz piczke haha:-D:-D:-D wszyscy sąsiedzi sikali ze smiechu..razem z babcią.ale był pijany:-D
 
reklama
Cześć dziewczyny, jak tam ?? :-D
My dziś siedzimy sami... Tatuś zaraz do pracy a babcia pojechała do Rzeszowa...
Dodaje zdjęcie Szymka tak jak obiecałam... wieczorem dodam jeszcze inne .Bo teraz nie mam zbytnio czasu. Miłego dnia :-)
 

Załączniki

  • DSC03297.jpg
    DSC03297.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 29
Do góry