reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Andzia ja juz nuczylam sie tu zyc, a co najwazniejsze zycie tu jest spokojniejsze. Mam pytanko, nie wiem jak mam zasubskrybowac (nie wiem czy dobrze napisalam) watek.
 
Andzia ja juz nuczylam sie tu zyc, a co najwazniejsze zycie tu jest spokojniejsze. Mam pytanko, nie wiem jak mam zasubskrybowac (nie wiem czy dobrze napisalam) watek.


Nie powiedzialbym ze zycie jest łatwiejsze..Londyn to wielkie miasto...z róznymi dzielnicami...w jednej mieszkają murzyni na ktorych wystarczy ze się popatrzysz juz są gotowi cie zabic....ale i tez jedno jest tansze a 2 drożzsze takze nie mozna powiedziec ze zycie w Londynie jest spokojniejsze..no chyba ze mieszkasz w jakies super dzielnicy..;)
 
Euphoria witaj Na samej górze watku są narzędzia ( nad pierwszym postem na stronie) i tam jest subskrypcja tematu
 
Hej. Siedze i czekam na Artura, Alus spi a ja sie nudze.
Vegas fakt ale Alus i tak wagowo spadl z centyli odkad raczkuje.
Andzia czekam na fote, a nie masz na kompie jakiegos twojego zebysmy zobaczyly jak wygladasz
 
Hej. Siedze i czekam na Artura, Alus spi a ja sie nudze.
Vegas fakt ale Alus i tak wagowo spadl z centyli odkad raczkuje.
Andzia czekam na fote, a nie masz na kompie jakiegos twojego zebysmy zobaczyly jak wygladasz


Kochanie nie mam..a aparat pozyczylam ...wiec jutro jade do przyjciolki i zrobie specjalnie dla Ciebie;** hehe..a czemu jestes taka ciekawa jak wyglądam?hehe?
 
reklama
Do góry