reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Nie, wątpię... Z bratem rozmawialiśmy, że rodzice będą chcieli by zamieszkał u nas. Wtedy brat wyprowadzi się do swojej, bo dzielę z nim pokój i we 3ke bysmy sie nie pomieścili.
 
Heja laski:-)

Byłam wczoraj na SzR i mieliśmy kąpiel noworodka. Po tych zajęciach ogarnęło mnie mega przerażenie, że nie dam rady wykąpać własnego dziecka:szok: Pielęgniarka pokazywała jakieś sposoby na chwytanie dziecka rodem z kung-fu ;-)

Clio widzę, że zakupy udane były:-)
Ixidixi Twój brzuszek jest mały w porównaniu do mojej bomby z tamtego okresu;-)
Kasiuch fajnie, że wam się zabawa udała

No i w ogóle piękne fotki wszystkich maluchów:-) Co raz bardziej się swojego nie mogę doczekać:-)
 
Ok Vegas to czekam na fotke;)

Szalom poradzicie sobie napewno:tak::tak::tak:

a lolak - tak Ci się wydaje z tą kąpielą zobaczysz ze to jest łatwiejsze niz sobie wyobrażałaś
;-)
 
Heja laski:-)

Byłam wczoraj na SzR i mieliśmy kąpiel noworodka. Po tych zajęciach ogarnęło mnie mega przerażenie, że nie dam rady wykąpać własnego dziecka:szok: Pielęgniarka pokazywała jakieś sposoby na chwytanie dziecka rodem z kung-fu ;-)
tez po 30tc bylam tym wystraszona, po przyjsciu z dzidzia do domku to pierwsze razy to kapala Martynie moja mama a potem J, ale pozniej sama kapalam Mala, nabralam wprawy i jak Myszka skonczyla 2 miesiace to od tego czasu samiutka co wieczor kapie coreczke:) Fajna sprawa:) Na szczescie moje dziewcze uwielbia sie pluskac:) uwielbia wode:) to duze ulatwienie.

Andzia fotka wyzej;)
 
Oh Thank You Vegas;);D
Nom ma troszke tych włosków..ja jak sie urodzila mialam 3 razy wiecej włosów jak Martynka...hehe ale ja mialam czarne jak kruk;)
a Martynka taka biała hehe...a Ty tez masz gęste włosy takie z tego co widze na zdj:)
 
Oh Thank You Vegas;);D
Nom ma troszke tych włosków..ja jak sie urodzila mialam 3 razy wiecej włosów jak Martynka...hehe ale ja mialam czarne jak kruk;)
a Martynka taka biała hehe...a Ty tez masz gęste włosy takie z tego co widze na zdj:)
mialam gesciejsze kiedys, ale w wieku bodajze 13 lat mialam glowe w warkoczykach cala i jak je rozplotlam po miesiacu to mi polowa wlosow wypadla z oslabienia;p Ale nie zaluje bo nie lubilam miec gestych wlosow;) Teraz sie czuje w obecnych o wiele lepiej:)
 
reklama
Do góry