reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
brrr az ciarryyYy mnie przeszly ;/ tez nie lubie pajakow bleee bleee bleee

a co do wypadku kolezanki na tylek to dziecku nie powinno nic sie stac napewno sie wiecej strachu najadlas ale to normalne :) mniej upadkow :)

dziewczyny zmykam spac jutro ostatniiiiIi dzien pracy i kilka dnii wolnego :)


dobranoc :)
 
melduje że dzisiaj zrobiłam test i wielka brzydka jedna kreska.. :-(

a już się tak przyzwyczaiłam do tego że będzie bobo :-(
 
Dziewczyny pół godziny temu się przewróciłam :( Szłam w japonkach, mokro było w garażu i nie minęła chwilke, podjechałam i prosto na tyłek.. Nic nie będzie dziecku? :(

no cos ty... ja tez sie uderzylam nie raz w brzuch kantem stolu czy gdzies indziej.. na tylku tez lezalaam bo rodzilam w grudniu a bylo wtedy mrozno i slisko.. balam sie tylko wychadzac ze spzitala zeby mi szwy nie popeklay gdybym sie przewrocila i znow do spzitala nie poszla hehe...

pozatym jesli ruchy czujesz nic sie wiecej nie dzieje tzn brzuch nie boli nie krwawisz to powinno byc ok.

no, już sie tak nastawiłam :-(

hmm no to szkoda.... moze waro sie postarac w takim razie by to nastawienie ze bedzie bobo bylo faktycznie nie bezpodstawne:)
 
Ostatnia edycja:
hej
no nie da sie was nadrabiać ale dzis mialam chwile wiec udalo sie te strony przeczytac.:-)
Co do gier to ja uwielbiam GTA 3 :-D gralabym w to caly czas;-)
Co do kosmetykow dla dzidziusia to ja na oczatku kupilam mala butelke Oilatum (starczyla na miesiac) i kapalam w tym malego bo mu skórka schodzila.
I jak narazie nie uzywam niczego wiecej, szamponu do wlosow- nie, jedynie plyn do kapieli bambino.
a jsli chodzi o oliwke ambino to ona zaostawia na ubrankach plamy wiec lepiej kupic tą Nivea:tak: juz testowalam :tak:
Pampersy to teraz mam happy i są ok. Dada jest super ale ta wieksza rozmiarówka bo te male są sztywne :dry: ale jak u kazdej firma pampers dla mnie najlepsza tylko ta cena........:dry:
No ixidixi współczuje upadku, ale jak nic nie boli to jest wszystko oki:-)
patrycja ja tez nie lubie pająków, u mnie na szczescie są tylko te takie normalne chudziutkie :-)
madzia90 zycze by na nastepnym tescie pojawily sie magiczne 2 kreseczki :tak: ;-)

No chyba wszystko napisalam.....:-p
Miłej niedzieli:-)


Edit: a no i mój szkrab dziś konczy dwa miesiace! ale zlecialo, a dopiero coz brzuszkiem bylam jeszcze i narzekalam........:-)
 
Ostatnia edycja:
melduje że dzisiaj zrobiłam test i wielka brzydka jedna kreska.. :-(

a już się tak przyzwyczaiłam do tego że będzie bobo :-(
no szkoda szkoda.....
hej
no nie da sie was nadrabiać ale dzis mialam chwile wiec udalo sie te strony przeczytac.:-)
Co do gier to ja uwielbiam GTA 3 :-D gralabym w to caly czas;-)
Co do kosmetykow dla dzidziusia to ja na oczatku kupilam mala butelke Oilatum (starczyla na miesiac) i kapalam w tym malego bo mu skórka schodzila.
I jak narazie nie uzywam niczego wiecej, szamponu do wlosow- nie, jedynie plyn do kapieli bambino.
a jsli chodzi o oliwke ambino to ona zaostawia na ubrankach plamy wiec lepiej kupic tą Nivea:tak: juz testowalam :tak:
Pampersy to teraz mam happy i są ok. Dada jest super ale ta wieksza rozmiarówka bo te male są sztywne :dry: ale jak u kazdej firma pampers dla mnie najlepsza tylko ta cena........:dry:
No ixidixi współczuje upadku, ale jak nic nie boli to jest wszystko oki:-)
patrycja ja tez nie lubie pająków, u mnie na szczescie są tylko te takie normalne chudziutkie :-)
madzia90 zycze by na nastepnym tescie pojawily sie magiczne 2 kreseczki :tak: ;-)

No chyba wszystko napisalam.....:-p
Miłej niedzieli:-)


Edit: a no i mój szkrab dziś konczy dwa miesiace! ale zlecialo, a dopiero coz brzuszkiem bylam jeszcze i narzekalam........:-)
lecu ten czas leci... za 3 dni Kuba już bedzie miał pół roku..... a ja nadal nie umie zbic z wagi ://// Ale zaparłam sie i rezygnuje oczywiście stopniowo z cukru tłustego i bede jesc wiecej owoców i warzyw.... tak za 2 miechy zdam relacje co sie zmieniło...zastanawiałam sie nawet nad Kalli..... ale chyba jednak bez nich sobie poradze..
 
reklama
Witam w niedzielny poranek:)Alus raczkuje po pokoju a my siedzimy sobie. Elizka to wszystkiego naj dla twojego maluszka. Jeju kiedy to bylo gdy Aleks konczyl 2 miechy. W tym miesiacu juz 8 skonczy
 
Do góry