reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Zobacz załącznik 272193
Powiedzcie mi, jakie kosmetyki są dobre dla maluszka? HIPP czy Nivea?
Ja sie uparłam na całą serie z HIPPA, moja mama poleca nivee.. więc sama nie wiem.
Oilatum kupie swoją drogą.. ale te hippki tak fajnie pachną:-)
A ja żadnych specyfików nie używam:) Odparzeń Mała nie ma a do kąpieli używa mydełka:)

Eve
wspominałaś coś o chodzeniu mojej córki. Jeszcze nie chodzi. Dziś dopiero 8 miechów skończyła, ma czas:)

pamiętam jak ja 3 razy ze schodów glebłam w czasie ciąży, ale na plecy i nie mogło się nic stac dziecku. Jesli Ty tez upadlas na tyl to spokojnie.

to nasza córeńka z wczoraj:):)
 
Ostatnia edycja:
No hej laski :):):)
Jestem piekielnie zła...... ale to nic...
Przed chwila zabiłam ogromnego pająka.... miała chy ba z 10 cm....błeeeee
taki owłosiony i grubbbbyyyyy ochyda
 
No hej laski :):):)
Jestem piekielnie zła...... ale to nic...
Przed chwila zabiłam ogromnego pająka.... miała chy ba z 10 cm....błeeeee
taki owłosiony i grubbbbyyyyy ochyda
blee jak ja nie znoszę pająków. Dziś mąż musiał krzyżaka z pokoju wynosic bo jak weszłam w jego pajęczynę to już byłam posikana, że się tak wyrażę:p A zrobił sobie ją w jedną noc bo przez noc okna były otwarte.
 
reklama
Do góry