reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej laski... :)


No ja dzisiaj miałam długi spacer po Rabce i okolicach... było ciap nóżkami w wodzie górskiej itp...


Ale najgorsze co mnie spotkało to to, że moje ulubione spodnie są ciasne już i mnie gniotą :(
I to tak że mi baniaczek urósł i jakoś tak kompleksik brzuszka mnie dopadł... :(

Ile powinno się przytyć w ciąży?? Bo ja podczas ostatniej wizyty miałam 1,5kg więcej jak na początku...A jestem w 8 tyg...

ja przytylam 14 kg w ciazy ale ja zaczelam tyc od 6 mies ciazy:) wczesniej waga spadla mi o 2 kg:)
 
reklama
Ja juz po Jezuu dziewczyny jaki ten małyy jest Pięknyy no maskara...a jakie ma oczy czarne wielkie aa rzęsy to ma chyba do Nieba maskara..prezpięknyyyy!!!!zakochalam się!!!
 
Hej laski... :)


No ja dzisiaj miałam długi spacer po Rabce i okolicach... było ciap nóżkami w wodzie górskiej itp...


Ale najgorsze co mnie spotkało to to, że moje ulubione spodnie są ciasne już i mnie gniotą :(
I to tak że mi baniaczek urósł i jakoś tak kompleksik brzuszka mnie dopadł... :(

Ile powinno się przytyć w ciąży?? Bo ja podczas ostatniej wizyty miałam 1,5kg więcej jak na początku...A jestem w 8 tyg...

Ja do 4 mies 5 kilo na plus mialam a w sumie 23 przybralam:/ Ogladamy nieodparty urok na polsacie i Artur narzeka jaka bajka to jest
 
ja przytyłam w sumie 10kg :-) do 3. m-ca przytyłam 1kg :D pod koniec było więcej :-) ale u mnie te 10kg=macica+łożysko+dzidzia+krew+moje ciało, i na moje ciało zostało chyba ze 2kg :-p
Andzia we wszystkich dzieciaczkach się zakochać można ;-) tylko uważaj, bo Cię o pedofilię oskarza:D
 
reklama
Do góry