reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dobranoc misia :*:*:*:*

a co do wymiotów to ja miałam tylko mdłości nie wymiotowałm ani razu jakoś mi sie udało :-)

u mnie jest 3:3 ale jak bede mieszkać z Kamilem i bedzie córeczka to bedzie 4 na jednego, no albo na dwóch jak jego tata wróci w końcu z Irlandii
 
Ostatnia edycja:
reklama
noo to już jednego będę miała z głowy!!;-)Fikusek a jak nazwiesz męską solidarność bo u mnie w rodzinie na dziewczny faceci wołają dziurawce a my na facetów gady bo tylko by siedzieli i patrzyli co by tu zmajstrować albo jakiegoś dzieciaczka zmajstrować ja miałam być chłopcem ale nie wyszło nawet lekarz mówił ,że 85%chłopak ,a się okazała dziewucha!!Mam nadzieje ,że będzie córa bo jak nie to robi wylot do Sylci z Nadiną grandzić heehehehe
 
noo to już jednego będę miała z głowy!!;-)Fikusek a jak nazwiesz męską solidarność bo u mnie w rodzinie na dziewczny faceci wołają dziurawce a my na facetów gady bo tylko by siedzieli i patrzyli co by tu zmajstrować albo jakiegoś dzieciaczka zmajstrować ja miałam być chłopcem ale nie wyszło nawet lekarz mówił ,że 85%chłopak ,a się okazała dziewucha!!Mam nadzieje ,że będzie córa bo jak nie to robi wylot do Sylci z Nadiną grandzić heehehehe
ja na facetow mowie flety:p
 
hmmm też dobre ale gady tak jakoś nam się przyjeło moja siostra na swojego obecnie byłego męża wołała czarna masa bo jest strasznie śniady ma czarne oczy i takie mysie włosy coś takiego brązowo-rudego nie potrafie tego inaczej opisać i do tego wredny heh ja to mam szczęście mój marcin i gotuje i sprząta od kad jestem w ciąży i do tego zakupy robi ja mu tylko pomagam;-)według mojej mamy to chodzący ideał ,a moja babcia na niego wołała gosposia jak jeszcze żyła bo zupy i obiadki jej gotował takie bez tłuszczu i przez żołądek do serca jej trafił hehe
 
a ja wam powiem ze mój Bartek jest jedynym chłopcem w rodzinie (mama jegoma siostrę a siostra 2 córki) i u mnie same baby babcia mama i ja a urodzi nam sie synuś więc mój mąż ma silne geny :-D

podobno są metody aby mieć dziewczynkę i chłopczyka jeżeli urodziłaś się w miesiącu parzystym to w parzystym musisz zajść w ciążę jeżeli nieparzystym dokładnie to w nieparzystym zachodzisz w ciążę ja urodzona w maju w ciążę zaszłam w grudniu więć chłopak jak sie patrzy
 
ja już zmykam spać bo źle sie czuje a i jutro trzeba wstać bo rodzinka się zjeżdża świętować moje urodzinki (które były 28 lipca :-D )

dobranoc :*
 
No to ja mam pierwszy dzień z jednym wymiotowaniem ... ;/ i od razu humor mi się spierniczył, jakby mi się huśtawka włączyła...

No ale co robiłyście jak was właśnie tak wzburzało? Bo ja mam tak, że wystarczy jak coś mi ktoś powie obrzydliwego albo sobie przypomnę... zapach kobiety z autobusu to od razu mnie naciąga... Eeeech... już mi się zbiera ;( ...


A co do tych cech to jak pisała clio to pewnie będzie ciemne kręcone włosy i brązowe ciemne włosy ;] oboje mamy z Krzyśkiem taką średnią karnację, nie jesteśmy bladzi ale też nie mulaci :) ale jego szybciej opalenizna chwyta bo często gra w piłkę na boiskach na dworze i to dlatego ;-)
 
No to ja mam pierwszy dzień z jednym wymiotowaniem ... ;/ i od razu humor mi się spierniczył, jakby mi się huśtawka włączyła...

No ale co robiłyście jak was właśnie tak wzburzało? Bo ja mam tak, że wystarczy jak coś mi ktoś powie obrzydliwego albo sobie przypomnę... zapach kobiety z autobusu to od razu mnie naciąga... Eeeech... już mi się zbiera ;( ...


A co do tych cech to jak pisała clio to pewnie będzie ciemne kręcone włosy i brązowe ciemne włosy ;] oboje mamy z Krzyśkiem taką średnią karnację, nie jesteśmy bladzi ale też nie mulaci :) ale jego szybciej opalenizna chwyta bo często gra w piłkę na boiskach na dworze i to dlatego ;-)

ja kupilam w aptece herbate imbirowa,poamagala troche:) pozniej lekarz przepisal mi czopki i juz calkiem rewelka byla:D
 
reklama
Do góry