reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kinia ja sobie pomagałam mientówkami i do tej pory mientówki na spacery biore i do sklepu pij dużo wody ona też pomaga bardzo ,trzymaj się dziewczyno dasz rade ja jak zaszłam w ciąże to moja sunia była szczeniaczkiem jeszcze i spała ze mną jak mi czasem chuchła w nos to myślałam ,że ją ubije zapach z jej mordki mnie odrzucał!!Clio ja jestem z 10lipca zaszłam 14lutego i wszyscy jak patrzą na fotke z usg mówią ,że chłopak ,a ja chce dziewczynke w razie czego to starać będę się dalej!!
A kinia jak masz mdłości takie to może napij się po wymiotach soku pomarańczowego mi położna kazała pić i od razu było mi lepiej jak nie miałam wody albo miętówek;-)
 
reklama
Sorki, to była misia92 :)


Mi Krzyś zrobił herbatkę zwykłą, ulitował się nade mną i sobie popijam :) bo tak to mi owocową każe robić a rano tylko do śniadania mogę czarną... ;]
 
ciesz się,że wogóle możesz herbate pić ja od początku ciąży po herbacie chaftowałam i teraz też mi się na sam jej zapach cofa więc nie pije ale owoce powinnaś jeść też bo może witaminek ci brakować kup też kwas foliowy albo zamiast niego jedź dużo warzyw liściastych zielonych i owoców ja kwasu nie brałam i mam boba zdrowego za to jestem prawie jak wegetarianka mało mięsa dużo zielska i mój marcin się wkurza o to a jajka sadzone i frytki to kochamy z moim skarbem dosłownie;-)
 
ja mam ochotę na kawę na mleku mniam dzisiaj do śniadania miałam pycha a po herbatkach owocowych miałam wzdęcia bulgotki i w ogóle źle mi było

zmykam spać :* do jutra
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
[
HTML:
QUOTE=clio87;5842504]ja mam ochotę na kawę na mleku mniam dzisiaj do śniadania miałam pycha a po herbatkach owocowych miałam wzdęcia bulgotki i w ogóle źle mi było
 
zmykam spać :* do jutra[/QUOTE]
dobranoc Clio ja też mykam spać bo znów pada i sen mnie dręczy ;-)
Więc do jutra albo do poniedziałku nie wiem co będę robić w weekend ale na pewno się lenić heh norma to papapa miłych snów
 
Motylicaja to wlasnie byl taki watek ale wiele osób sie przewijało przez MM i pozostawiły po sobie slad. jesli sie utworzy nowy temat to bedzie to samo...

wiem o tym...ale mozna zrobic nowe i dopisywac....albo zrobic w programie i miec tylko Linka do tego:)
albo tu napisac w Poscie na watku i juz;)

Ja oczywiscie sie nie upieram.....

Daff owszem maja prawo ale wystarczy zakomunikowac to raz a nie robić bagno... nie jestesmy na bazarze tylko na forum


ale czasem klotnie sie zdazaja....a Forum jest dla Kazdego...
czasem mi sie wydaje(tylko zeby nie bylo ze znow na Ciebie nalatuje) ze TY Tu jak gdyby Panujesz i jak cos nie ejst po twojej mysli to odrazu to pokazujesz i nazkujesz...ze tego czy tamtego nie wolno

A ja bym to olała.. nie ma sensu wywlekać czegoś co było.. Drażni mnie takie coś.. było, minęło i tyle. A jeśli dalej coś nie gra to lepiej nie rozliczać się z tego na forum..:tak:

Clio Super organizer :D lubie takie rzeczy.. może się skusze:-)

A co myślicie o takim łóżeczku? Widziałyście gdzieś może podobne? Bo cena tego mnie odstrasza.. a bardzo by nam się przydało, bo mamy mało miejsca i nie ma gdzie dać szafeczki dla małego :(
Zobacz załącznik 271733

Fajna,...ale nie wiem czy bylabym dobra.....taka opcja...maly pokoik masz ale zawsze cos jakos da sie rpzestawicx by bylo dobrze..:)

a Mamcia twoja kiedy rodzic?? i co bedzie tez Synek?? a imie juz jest wybrane??



Dziewczyny ale u mnie burza była..... dosłownie 20 minut ale straszna.....Dzieci mi tu zaczęły płakać... masakra.... Ale już przeszła na szczeście...
Vegas ja mieszkam niedaleko Katowic.... do pszczyny to kawałek.... Madzia90 mialam tak samo... byłam w domu jeszcze z 4 dzieci a listonosz zamiast zapukać to zostawił awizo.... ale awanture zrobiłam i jest poprawa :)

Ojj u mnie tez byla...przyszla w 20 minut byla 30 minut i poszla....

hej laski...
Nie no przepraszam was baaaaardzo ale mam jakies 70 stron do nadrobienia i nie dam tego niestety przeczytac... mam nadzieje ze u was wszystko oki:-)
My dzis wrócilismy, bylo super, dzieciaki sie wybawily z córka siostry( OLivia jest młodsza od mojej Hani o pól roku i starsza od Daniela o pół roku takze dzieciaki lubia sie razem bawic;-)), a ja troszke odpoczelam;-) no i git wogóle;-)
no i 6 lat za nami z mezem... a w niedziele Miki 2 mies konczy:-)
Oto zdjecia:
Na ostatnim zdjeciu co jestem sama to wygladam na 16 lat:/ a nie 22:dry: ile ja bym dala by wygladac starzej:dry: heh

slodkie Fotki...a ty jak na 19 lat wygldasz a nie Matke 3 dzieci:):)

a tak wyglada moje dziecko jak wstanie:d

Zobacz załącznik 271905

slicznyyyyyy


witajcie Nocka:L*

U mnie dzis super dzien....Lenia....ehehhe

dorbanocka* Milego weekendu:)
 
Hej :*
Znowu mnie nie bylo jakis czas ale tutaj taka produkcja ze jak ja wejde raz na dzien to jest tyle stron do przeczytania ze az mi sie nie chce i tyle.

U nas wszystko dobrze :)

Witam nowe mamuski :)
 
reklama
Witajcie dziewczyny, witamy nową mamę- kubus2709 :-) napisz nam coś więcej o sobie ;-)
fikusek fryzurę ma genialną, jak einstein :-D a mąż mówi, że jak muniek staszczyk :-D
elizka lepiej wyglądać na młodszą niż na starszą niż się jest ;-) ja zawsze wyglądałam na 14-16lat a kończę 20 w tym roku :happy: męża kumple myśleli, że jestem jego młodszą siostrą :-) a co do zazdrości, to mój też, jeszcze w tym roku idę na studia- finanse i rachunkowość, i sie boi że jakiś biznesmen mu mnie porwie :-D a jak bylam na informatyce wcześniej, to się nie bał, bo informatycy to tylko w komputery w okularkach zapatrzeni :rofl2: ale ja się nie dam porwać;-)
miłego dnia;* u nas pogoda bleee, zimno, padało w nocy i rano, teraz już nie ale zanosi się :crazy:
 
Do góry