reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki.Możliwe żeby krwawić i jednocześnie być w ciąży, krwawienie w tedy się różni od normalnego okresu...Moim zdaniem tą senność masz przez pogodę...A apetyt w pierwszych dniach i tygodniach ciąży raczej nie jest ogromny to przychodzi troszkę później...Zrób test najlepiej rano z pierwszego moczu w tedy jest najbardziej wiarygodny.. i najlepiej kup od razu dwa..
 
reklama
sama nie wiem co bym zrbila na twoim miejscu ale teraz to juz sama sie boje czy nie bede niedlug w takiej sytuacji :(

pomozcie nie wiem co zrobic:
a wiec 20,21,23.07.2010 kochalam sie ze swoim chłopakiem,rowniez bylo bardzo duzo pieszczot przy ktorych mogla byc przeniesiona sperma.dodatkowo po stosunku gdy uzylismy juz 2 gumki zauwazylam ze sa preterminowane o 2,5 roku...

jeszcze lezal na mnie nagi bez prezerwatywy i dotykal czlonkiem warg stromowych.w piatek wieczorem dostalam okres,przewaznie mam go 7 dni,a teraz malo ze np w piatek mialam a w sobote juz nie to wgl jakby go nie bylo tylko delikatne plamieniano w niektorych dniach troche wiecej...
mialam wraliwe piersi,kolor sutkow sie troche zmienil jest ciemniejszy,boli mnie glowamam zawroty przy wstawaniujem wiecej niz zazwyczaj,ogromna sennosc przez co malo ze cala nc to i polowe dnia przesypiam,jestem caly czas zmeczona prawie nic nie robie,probuje odpoczywac...

czy jest duze prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy?


na chłopaka tez moge liczyctylko ze on w tym roku ma mature a ja egzaminy i nie chce mu robic problemow,mowi ze moge na niego liczyc ale nie wiem jakby to bylo.tym bardziej ze wychowuje sie u dziadkow i jakby sie dowiedzieli ze jestem w ciazy to odrazu bede u matki a u niej mge sie wszystkiego spodziewac nawet tego ze bede usiala oddac dziecko lub mnie wyrzuci.nie mam pojecia co mam zrobic,moglibysmy zamieszkac z chłopakiem w mieszkaniu ktore ma po dziadkach ale nie ma pieniedzy na utrzymanie dziecka,co wy o tym myslicie?
 
Sorry,ale ja myśle,że teraz troszkę strachu się najadłaś nie schizuj się póki co...wogóel skąd weytrzasnęłaś gumki takie stare????
 
hello !

jak tam wszystkie ciezarne mamuski ? :-D;-)

dawno mnie znow nie bylo :-p

u malutkiej ok, wczoraj bylysmy na ostatnim szczepieniu, kolejne dopiero jak bedzie miala 12 miesiecy :cool2:
poplakala sie niezle, bo byly 3 zastrzyki :dry::-(


a tak to chce juz sama siadac ;) i pewnie za miesiac usiadzie mala malpeczka :-p:tak:


pozdrawiam Was wszystkie :-)


p. s - trzymam kciuki za rozwiazania ciezaroweczek:happy2:
 

Załączniki

  • DSC_0767.jpg
    DSC_0767.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 23
  • DSC_0770.jpg
    DSC_0770.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC01268.jpg
    DSC01268.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 29
  • P1060046malelelelelele.jpg
    P1060046malelelelelele.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 34
Hej :)

Ja dzisiaj lecę załatwiać z UM i do Kościoła spisać protokół ;]

Mamie muszę pokazać tego kamerzystę i mam nadzieję że jej się spodoba, bo tata powiedział że może coś taniej się znajdzie :|

Kingusia1991 witam ;)
No wiem że maluszki strasznie płaczą i są marudne po szczepieniach, mój bratanek miał tak samo :)
mam nadzieję, że moje maleństwo będzie dzielne po mnie, bo po K to nie bardzo ;D
 
Hej dziewczyny :)

kiniorek91 1300 zł za kamerzyste to taka norma, my miesiąc temu płacilismy 900 zł:) Film super i ogólnie pełna profesja:tak:
Powodzenia z tym całym załatwaniem, ja bym już nie chciała drugi raz przez to przechodzić:-)

Kingusia super że do nas wpadłaś. Ta Twoja mała już taaka duża. Powiedz cos więcej, jak u Ciebie? Jak sprawa ojca małej? Dalej nic? Jak się żyje w UK?:-)

Pauluś powiedz, co robiłaś jak Cie tu nie było :D Ja Cie pamietam, ale to byłooo baaaardzo dawno temu :D:tak: Jak dzień?

Mam pare pytań do mam, które już urodziły... może Wy mi pomożecie;-)

Ostatnio troche myślałam o porodzie o tym jak będzie wyglądać itd.
Zastanawiam się między porodem na łóżku a w wodzie, ale chciałabym, żeby mój mąż był ze mną od początku do końca i nie wiem jak to wygląda przy porodzie w wodzie. Podobno u nas w szpitalu w Tychach taki poród w wodzie jest bezpłatny, jak i ten na koźle czy nowoczesnym łóżku porodowym, ale zaraz po cenniku na stronie oddziału ginekologicznego, jest mowa o dobrowolnych darowiznach:-D na rzecz szpitala. Jak lepiej?

No i chyba nie chcę znieczulenia.. Żeby tak zupełnie nie czuć bólu przy porodzie, to nie chcę.. Wręcz przeciwnie, może to dziwne, ale chce, żeby mały pokazał mi przez co kobiety przechodzą rodząc i chce żeby mój D. też to zobaczył:cool:

Jeszcze nie wiem, czy urodzę naturalnie.. bo wszystko się może stać (odpukać), ale bardzo bym chciała ;-)

No i dowiedziałam się, że u nas w szpitalu krzywo patrzą na kobiety które mają majtki poporodowe :/ :crazy: te jednorazowe.. że niby jakieś pieluchy są czy coś:szok::szok:

Masakra.. Jak to wyglądało u Was?
 
reklama
hej dziewczyny ja dzis sobie pospałam jak nigdy :-) wstałam o 10:szok: ale zdążyłam juz zjeść śniadanie i nastawić pranie bo dziś wyszło słońce i wieje dość mocno a od soboty nie było dobrej pogody na pranie ;-)

kingusia Kornelka Sliczniutka :*:*:*

kiniorek nie zabiegaj sie tam za bardzo ;-)
 
Do góry