reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
No my mieliśmy robić wszystko za dwa lata... ale dostaliśmy przyśpieszenia w tym miesiącu ;]

Dobrze, że jedziemy odpocząć do Rabki sobie :) ... Jeszcze tylko tak z najważniejszych rzeczy to kamerzysta i zaproszenia znaleźć... A tak to potem drobne rzeczy zostały. Jeszcze pojeździć po gościach, wódka zamówiona, jutro do urzędu, do kościoła protokół spisać i tak to wsio. Po wczasach będzie więcej do roboty...
 
Troszkę Ci zazdroszczę :-)
Tylko pamiętaj , Ty musisz się oszczędzać :-)
No ja w tym roku pewnie nigdzie nie pojadę odpocząć, synuś za mały...
 
Ja wiem, ze muszę się oszczędzać, ale co ja na to poradzę, wczoraj miałam ciężki dzień ale już mi przeszło, mam nadzieję, że noc nie będzie taka jak wczoraj bo... NIE SPAŁAM NIC PRAKTYCZNIE!
 
No może ze zmęczenia.. JA w ciąży miałam tak,że budziłam się i nogi mnie strasznie bolały jakbym biegała całą noc... Ale to w wyższej ciąży było...Na szczęście nie miałam tak codziennie...
 
Hej

ixi nie przejmuj sie lekarzem:/ 8kg to moim zdaniem mało, ale zazwyczj jest tak ze chudsze dziewczyny wiecej tyją a grubsze mniej. ja 3 razy przytylam 11kg. po porodzie 6kg od razu spadalo. teraz musze sie zwazyc i mam nadzieje ze na przodzie bedzie juz 6...:dry: :tak:

No pytalam sie wczesniej ale ponawiam;-) jak wstawic wieksze zdjecie w sygnaturke? da sie wogóle? :-)

niesety nie wiem jak to zrobic....

pati witaj:*:*
 
a wiec 20,21,23.07.2010 kochalam sie ze swoim chłopakiem,rowniez bylo bardzo duzo pieszczot przy ktorych mogla byc przeniesiona sperma.dodatkowo po stosunku gdy uzylismy juz 2 gumki zauwazylam ze sa preterminowane o 2,5 roku...

jeszcze lezal na mnie nagi bez prezerwatywy i dotykal czlonkiem warg stromowych.w piatek wieczorem dostalam okres,przewaznie mam go 7 dni,a teraz malo ze np w piatek mialam a w sobote juz nie to wgl jakby go nie bylo tylko delikatne plamieniano w niektorych dniach troche wiecej...
mialam wraliwe piersi,kolor sutkow sie troche zmienil jest ciemniejszy,boli mnie glowamam zawroty przy wstawaniujem wiecej niz zazwyczaj,ogromna sennosc przez co malo ze cala nc to i polowe dnia przesypiam,jestem caly czas zmeczona prawie nic nie robie,probuje odpoczywac...

czy jest duze prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy?


na chłopaka tez moge liczyctylko ze on w tym roku ma mature a ja egzaminy i nie chce mu robic problemow,mowi ze moge na niego liczyc ale nie wiem jakby to bylo.tym bardziej ze wychowuje sie u dziadkow i jakby sie dowiedzieli ze jestem w ciazy to odrazu bede u matki a u niej mge sie wszystkiego spodziewac nawet tego ze bede usiala oddac dziecko lub mnie wyrzuci.nie mam pojecia co mam zrobic,moglibysmy zamieszkac z chłopakiem w mieszkaniu ktore ma po dziadkach ale nie ma pieniedzy na utrzymanie dziecka,co wy o tym myslicie?
 
A robiłaś test??
No trudno powiedzieć czy jesteś w ciąży czy nie.... Sądzę ,że test by wszystko wyjaśnił...A najlepiej idź do gina..
 
reklama
nie zrobie w piatek lub jutro,wlasnie w jakim czasie tzn po ilu dniach robic najlepiej test?
ale czy to mozliwe zeby miec okres i byc w ciazy,no chociaz takie srednie krwawienie(plamienie),a co do samopoczucia to dzisiaj juz normalnie sie czuje tylko okropna sennosc ze przespalam polowe dnia i ogromny apetyt...
 
Do góry