reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
To jest to co mam np. ja pod tym co pisze...W którym jestem tygodniu itd.
Wtedy każda widzi na jakim jesteś etapie.. i bedziemy razem z Tobą wypatrywać maluszka.. Jeśli chcesz, to powiem ci jak go "Zrobić" :)
 
Mloda mama ja nie wiem czemu TY sie na zapas stresujesz?sutki masz na pewno wystarczajaco dojrzale.Kiedys 13latki rodzily i wykarmialy dzieci.To na prawde nie jest az tak trudne ale trzeba duzo cierpliwosci i wytrwalosci w to włozyć.Sutkami sie nie przejmuj dziecku wcale nie bedzie przeszkadzac ze sa male.Przeciez ono nie wklada sutka do buzi tylko cała brodawkę!! z sutka mu tylko leci ale on go tak na prawde nie ssie bo ssie cala brodawke.Wiec ni czym sie nie przejmuj.Ja tez mam nie za duze sutki.A karmie Jasia juz przeslo 3 miesiace.Twoje piersi podczas ciazy sie zmienily tak bys mogla karmic i uwierz ,ze wiek tutaj w niczym nie przeszkadza.
 
mazia89
może i troszke sie za bardzo stresuje ale juz tak mam ;-)
Obym martwiła sie nie potrzebnie :)
Wydaje mi się ze z tymi 13-nasto latkami przesadzasz :tak:
 
Wiesz co a kiedy krolowa Jadwiga wyszla za Jagiełły? w weiku 12 lat,i teoretycznie juz jako 13 latka mogla byc matką.Z niczym nie przesadzam.W a Afryce jest tak samo
 
Hej

No dziś tez chyba przesżłyście same siebie z tym wypisywaniem :-D czytałam , i czytałam, i czytałam... w miedzy czasie z Mikim poleżałam kilka razy...:-) no i wreszcie koniec....:tak:

Co do piersi mała.mama to nie martw sie na zapas, jak urodzisz to wtedy sie okaze jak dzidzius bedzie łapał cyca itd.;-)
Wiadomo na poczatku troszkę piersi moga bolec bo przeciez muszą sie przyzwyczaic do tego ze dzidzius je ssie, no ale po jakiś 2tyg uwierz ze karmienie to juz sama przyjemność :-) :tak:
Mi teraz po porodzie małego dali jak urodziłam na chwilkę tylko zobaczyc i mężowi. Potem mały poszedł spać u pielęgniarek, o 4 na cyca przyniosły i potem zabrały a ja lezałam na poporodowej i co 15 min przez 2 h położna sprawdzała obkurczanie macicy i jak poszłam na swoją sale kolo 7 to dopiero dostałam małego na zawsze :-))))

Jejku ale ten czas leci...
Dzis jest strasznie gorąco....:dry: nie dajemy juz rady...
A my jutro mamy wesele ale mama nie chce zostac z Mikim i musielibysmy go wziac, a co sie z tym wiąże ze na calym weselu bysmy nie byli, a wiec chyba idziemy tylko na ślub... :nerd: ehhhh ale bym potańczyła na weselichu....:tak: szkoda ze akurat tak krótko po moim porodzie ono jest i miki mały...:-:)wściekła/y:
 
hej Mamuśki
dzisiaj był najgorszy dzień z całego tygodnia siedząc pływałam w pocie masakra :zawstydzona/y:
ale dzisiaj mam wolny wieczór mążw kinie siedzi na Predatorze a ja sobie listę robię co jutro kupimy bo jedziemy po przewijak wanienkę itp liczę na jakieś rady z waszej strony :tak:;-)

co do sutków to też mam obawy bo moje są częściej wklęsłe niż wypukłe ale może to sie zmieni ;-)
 
W taką pogode mało która ma wystające brodawki :) Ja będe musiała chyba ratowac się zimną wodą albo masażem przed karmieniem :tak:
Trudno wytrzymac w nieklimatyzowanych pomieszczeniach, a jutro podobno ma byc jeszcze cieplej :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry